0 oy
593 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Yagni marka bir ayakkabı alıp pahalı olsun 1 tane olsunmu dersiniz yoksa uyguna çeşit çeşitmi alırsınız benim içimden bir ayakkabıya 300 vermek gelmiyor 100 liralık 3 tane alırım diyorum 

45 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ayakkabı mümkünse marka olsun ya güzel bisi olsun sanırım az buçuk marka takıntim var
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Valla cano bende bir tane alırım senelerce giyerim. Evet ilk anda pahalı geliyor ama mesela Nike bir ayakkabı aldım 4 sene once ama hala taş gibi bir yeri atmadı sökülmedi hala daha giyiyorum sürekli
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Tek markam lc wakiki :D

0 oy
(1,633 puan) tarafından
Var ucuz pazar malı olsun :)))))) 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Sadece parfüm ve saatte var onun dışında pazardan da almslıgım var zühreden de yeter ki begenym :D
0 oy
(3,862 puan) tarafından
benim eşarp ve şalda marka takintim var   , kaliylteli alinca yillarca kullaniliyor .
0 oy
tarafından
Beyefendi eşim ben annemlerde iken fırsat bilip 300 tl ye lamberjack almış 300 tl nedir ya duydum çıldırdım ben onunla 4 alırdım be neyse ayakkabı konusunda marka takıntısı var onun dışında ne bnm ne onun yok 
0 oy
tarafından
Yeter ki beğeneyim içime sinsin ucuz da alırım pahalı da 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ayakkabı konusunda maalesef adımım ***** diye annem ortopedik alıştırmış her markayı giyemem bir tane olsun atıyorum 300 olsun olur bebeklikten beri. Giyim konusunda da aşırı olmasa da en az koton alırım lcw bile giymem. Az vardır öz vardor
0 oy
tarafından
Valla marka cakma bakmam ucuz olsun malum ekonomi bellii
0 oy
tarafından
Benim yok  sadece ayakkabıda marka giyerim esim markasız Hayatda giymez niye okadar para veriyor bilmiyorum 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Öyle bir takıntım yok canim yakısanı giyerim 
0 oy
(468 puan) tarafından
Hiç öyle bir takındım yok güzel bir şeyse banada yakışıyorsa alırım tabi fiyatı önemli çok pahalı almam bütçeme göre bskarım
0 oy
tarafından
Benm yok çok şükür olmasını da istemem
0 oy
(162 puan) tarafından
Kıyafette takıntım yoktur ama ayakkabıda genelde marka kullarım çünkü 100 150 veriyorsun bi sorun olunca bi garantisi yok adidas aldım 2 sene oldu daha bi sorunu yok  canım 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Ayakkabı kaliteli bişey alırım ama kıyafet farketmez ayak çok önemli 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ayakkabiyi kesinlikle marka alirim..10 tane alip dandik dandik giyeceğime bi tane alirim marka giyerim mantigi var bnde..kiyafette ole markaya gerek duymuyorum defacto fln uygun oluyo..cantada da dandik takamam cok basit duruyo ama ole en pahalilarindan da almam..
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Marka takıntımız olacak paramızmı var bacım :)) 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Spor ayakkabisinda var. Esiminde benimde. 3 er tane aliriz kendimize 4 5 yıl giyeriz
0 oy
tarafından
300 liraya 10 liralık 20 liralık dünyanın şeyini alırım degisik degisik giyerim ya 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 592 göst.
27 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 314 göst.
3 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 423 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esvet (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 338 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...