0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kaynanam cok iyidir cookk da severim cogu zaman herseyi beraber yaparız ama oglum konusunda bazen cok kızdırıyo benı

Mesela ben oglumu yazın hep zıbınla tuttum çünkü bizim ev cok sıcak oluyordu ve oturduğun yerde dakikada terliyodun şimdi ise gecelik le yatırıyorum kaynanam durup durup bunun üstüne bişey giydir havalar serinledi üsür  diyo ama sürekli söylüyo bebegim benım 7 aylık ek gıdaya geçti desteksiz oturabiliyo bebegıme bişey yediriyorm verme kızım daha küçük diyo oturtuyorum hemen kaldırıp kucagına alıyo yada ayagına yatırıyo sırtı agrır diyo dogdugu günden beride emzir at beşiginr alıştırma yanına diyo kendimi yetersiz gibi hissettiriyo 

19 Cevaplar

0 oy
(377 puan) tarafından
Hemde cok fazla cocukla ilgili ozllikle esimn hatrina bsey demem sessz kalrm ama bazen cok fazla olyo surama kadar gelyo yutkunuyorm
(2,565 puan) tarafından
Al benden de o kadar
(377 puan) tarafından
Bnde bndee. Bazen aklma gelyo dedikleri diorm keske soyle deseydmde artk bi sussa yani ama ynede kirmak istemyorm sabrmi zorluyo. En son geldinde cocuk emiyodu aglyo uykusu gelms dye sutun kesildi cocuk istemyo yok emmyck daha falan dedi o kdr ktu oldm ki agladm o gun. Cocu doyuramyoms gbi hssettm kendmi. Allah ondan sorsn.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman boşver benimkide karışıyor tm diyorum ama yapmıyorum söyler onlar 
(2,565 puan) tarafından
Benım kide öyle siyahinci kulagına su kaçmış kulagı agrıyo diyo başta o yıkmayı verirdi şimdi onu beklemiyorum ogrendım artık şimdi de yok su kacmış yok üşümüş istiyorlar ki hersey için onlardan akıl alalım
(2,565 puan) tarafından
Banada sürekli gögsünü değiştire değiştire emzir diyo ben de yaglı sütü emsin diye emzirdiğimi 5 dk daha verip sonra öbürüne geçiyorum öbürünü ver diyo hemen
tarafından
Bende bir kere dedim iki kere deidm üçüncü ye artık bişey demiyor kucağında bile tutmaz ağlayınca verir bende isteyince vermem çocuk vbuyuttunuz diye her şeyi biliyor musunuz herbcocuk farklı işte buyuttukleri çocuk da belli ya neyse öyle olacaksa aman hiç karismasinlar
(2,565 puan) tarafından
Hersey kendi istedikleri gibi olsun istiyorlar bende he he diyorum geciyorum kalbi kırılmasın
(377 puan) tarafından
Artik cvp bile vermyorm valla konssn knssn dursn
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allaha şükür kayganayla kusuz yoksa bana öyle yapsa sürekli kavga ederdik . Ver ağzının payını ben onun annesiyim ve ben böyle olmasını istiyorum diyemiyor musun 
(2,565 puan) tarafından
Cok iyi anlasırız aslında anne kız gibiyiz ama ben ne desem bos gene gene diyo aynısını eşimin hatrna susuyorum
0 oy
tarafından
Büyükler böyleler seviyorsan aranız iyiyse tatlı dille söyle üzülüyorum anne ben kötü bir annemiyim vs diye.
(2,565 puan) tarafından
Tamam deyip geciyorum eşimin hatrna
0 oy
tarafından
Karışır evet cnm 
(2,565 puan) tarafından
Kendini kötü hissediyomusun
tarafından
E tabıkı canm
Mesela kaynama gıttık gece yer yatağında yatıyorum oğlumla
Gece üstünü açıyor oğlum
Sabah dıyorkı bana sen bilerek açıyorsun
Gelse delirme
(2,565 puan) tarafından
Benımki hiç örttürmez üstünü
tarafından
İşte benımkı de öyle uykuda olsa açıyor üstünü
0 oy
tarafından
Benim annemde kayınvalidemde çok karışıyor ama sadece fikirlerini söylüyorlar ben bildiğimi yapıyorum yine dinliyorum onları yok böyle daha iyi diyorum birşey diyemiyorlar sonuçta annesi benim en iyi ben anlıyorum bebeğimi 

Mesela kucağına almıştı gece uyanınca bebek alma anne koy yerine uykusu açılacak konuşma başında dedim hemen bıraktı ama bunu kızar gibi değil tatlı dille söyleyince anlıyorlar 

Kızmıyorlarda sende öyle yap 
(2,565 puan) tarafından
Tamam anne oyle yaparım diyorum gönlü olsun diye
0 oy
(1,572 puan) tarafından
İzin verdiğim kadar karışabilirler bi çizgi vardır herkes durması gerektiği yeri bilir bilemezse de he der geçerim 
(2,565 puan) tarafından
Bende he Deyip geciyom valla
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Karışıyor mu ne demek karışmadığı ne var ki 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Valla bugun icimden gecenleri yazmissin bu cocuk zayif lafini duymaktan biktim artik bugun geldiler gidene kadar zayflama dedi en sonunda zayiflayip falan etmedi kilo bile alms dedm 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bebeğim oldugundan beridr cnm herşeye karşıyor mama vermeyin uyuyor kaldryoruz emzdryorım yok bırak uyusun emzdrme yok blmem nee terimi siliyroım yok slme su içiyorum içme daha neler nelrr bebeğin kafasına bere takıyoruz mecbur üşütür kafasını falan dye yok tkma dyor bebeğin beresi çiçekli o çiçeği kppar at dyor tobe allahım vala bnde artık kafayı yedim 
(2,565 puan) tarafından
Acemilik hiç bitmiyo zannediyorlar
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Karışacak bir kaynanam yok maalesef 
0 oy
(195 puan) tarafından
Benimki uzak Allah dan yakın olsa kesin karıştırdı uzaktan herşey hoş aramam sormam onlar da beni aramaz sormaz
(2,565 puan) tarafından
Hergün arar görüntülü oğlumu görmek için
(195 puan) tarafından
Sizin elinizi kapmış kolunuzu alana kdr durmaz kıskanç oluyorlar niye bilmiyorum
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Aslinda karisan biri ama ben karistirtmiyorum:angel:

0 oy
tarafından
Benimkide öyle yapacak amma oğlu izin vermeyoo:)
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Karismaz canim 
0 oy
(947 puan) tarafından
Sanki bi tek kendileri büyüttü benim kaynana da kaynata da karışır bizim hayatımıza da çocukları nasıl yetistirdigme de karışır benimki de 7 aylık ek gıda yedigi jcjn su dahac çok istiyor bide havaalr da sıcak geçen kayınpeder ee siz bu çocuğa su vermiyonuzmu susuz bu çocuk diyor  dedim daha şimdiden simsrtmayin karışmayın benim çocuğum diye ses etmediler terli bu öksürüyor bu aç mi çocuk dişten ağlıyor bı şey yok çocukta diyor
0 oy
(18 puan) tarafından
Bebeğim doğdu doğalı 2-3 defa görmüşümdür anca, o da kısa zaman için. Ne dersem onu yapar akıl vermez. Ama sen söylemeden de bir şey yapmaz kendinden bulmaz yani.
0 oy
(28 puan) tarafından
fazlasiyla karisiyo inanamazsin her seyi biliyo 
0 oy
(28 puan) tarafından

fazlasiyla karisiyo inanamazsin her seyi biliyo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
0 oy
16 cevap 590 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu