0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Soba dogalgaz klima elektirikli soba? Elektirikli soba kullaniyoruz biz ama 500den asagı fatura gelmiyor :/ mahalleye doğalgaz geldi yaptırilam istiyorum ama ne kadar masraf tutuyor yani daha karlı olur mu bilemiyorum 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğalgaz yakioruz geçen sene 400lerde geldi ama evde kısa kollu gezdim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dogalgaz kullanıyorum 250oduyorum tek odaya ama derecesi çok tabi 
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Petekleri pilotta yakıyoruz.  150 falan geliyor . Artık kışlar bile eskisi gibi değil kışlar sonbahar gibi geçiyor.  Ama bence petek yaptırın siz 500 çok bide sadece 1 oda falan ısınır elektrikli soba ile
(1,403 puan) tarafından
Aynen sadece bir oda isinıyor :/ diger yerler buz klima calıstiriyoz arada ama isitması sogutması gibi degil pek kar etmiyor :/
0 oy
tarafından
Sobaydi bu sene dogalgaz olcak
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Doğal gaz bizim 190 dan fazla ödediğim bilmem hemde çok güzel ısınıyoruz
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Bu sene odun sobası ile :ermm:

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Doğalgaz canim 
0 oy
(468 puan) tarafından
Doğal gaz kullanıyoruz her seferinde zam geliyor.
0 oy
(407 puan) tarafından
Sobayla canım bizde bu yıl doğalgaz gelecek ümidiyle eve bağlantı çektirdi kombiyi falan aldı kayınbabam ama maalesef ki gelmiyomuş kaldık öyle kombiyle bağlantıya 18 bin verdi
0 oy
tarafından
Soba ile geceleri soğuk olursa klima
0 oy
(913 puan) tarafından
Kombi 200tl aylık oluyo fatura
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Bizde alt yapı vardı biz sadece kombi ve petek taktirdik geçen sene Kasım'da 8500 falan tuttu bir de abonelik parası 540 TL aldılar. Benim 2 burma gitti:D ve doğalgaz daha kârlı tüm odalarin ısınıyor sicak suyun hep var ocağın doğalgaz ve bizim yapı kullanım iznimiz yok diye bize çok geliyor fatura o da en cok 300

0 oy
tarafından
Biz de sobayla ısınıyorduk kızım küçükken ikimizfe zehirlendik bu ay doğalgaz cektircem nasipse 14 milyar tutuyor ama kömür e göre hem güvenli hem de küçük çocuk için iyi heryer ısınıyor dediğin gibi UFO adayı o. Fatura getiriyor o yüzden en iyisi doğalgaz
0 oy
tarafından
Doğalgaz iki petek var evim çatı katı 350 den aşağı gelmiyor kışın.evimiz çatı katı diye kışın çok soğuk yazın çok sıcak oluyor  kışın 2 de yakıyoruz bezen daha da sıcak olsun diye açıyoruz yazında çok sıcak diye klima taktrdik bebek var diye connu yazında o sıcak havada yemek yapınca ev 35 dereceyi geçiyor klima ile rahatladık bu yıl kışın klima  ile ısınalım  dedik bakalım 1 ay hangisi daha uygun gelirse ona devam edicez
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Odun sobası klima elektrkli petek değişiyor:)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Dogalgaz 300 350 hep geliyoo salin haric her yer yaniyo
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Isı pompası ile malesef. Elektrik geçen şubatta 1000 lira gelmişti 
0 oy
(800 puan) tarafından
Dogalgaz kullaniyoruz valla 750 lerde geliyor fatura tamda ısınamiyoruz 
0 oy
tarafından
Doğalgazlı bizim ev 
0 oy
tarafından
Doğalgaz kullanıyoruz 350 civarı ödedik hep ama ev hamam gibiydi kısa kollu ile gezdik hep 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 50 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 255 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 371 göst.