0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde (1,117 puan) tarafından
Mrb kızlar ilk defa böyle post açıyorum ama artık gercekten içimi dökmem lazım ben 9 aylik evliyim urfaliyim ama esimle izmir çeşmede oturuyoz burda çalışıyo burasi tatil yeri olduğu için herşey cok pahali esimde 3 bine çalisiyo bi bucuk kiraya gidiyo bi bucuk masrafimiz su elektirik derken yetmiyo sürekli baski yapiyom patronunla konus cocugumuz olacak ona hic bi hazirlik yapmadik zam yapsin yetmiyo ama benimki demiyo 7 yildir onda calisiyo usta olmasina ragmen yapmiyolar kizlar yeminle ailesi arayipta eksiğiniz gediginiz yokmu demiyo cildiracam artik hamileyim diye de calisamiyom esime dedim urfaya dönelim yerimize orda kira sorunumuz olmaz hersey bu kadar pahali deil bana dediği lafsa okadr gitmek istiyorsan git ben burdayim çok kötüyüm ailesi altinlarimi aldi ben evlendim 6 gün buraya geldim ailesi arkamdan benim haberim olmadan esyalirimi toplamislar kiraya vermisler çıldırdım kayin babamla konusmamaya basladim kaynanam aradi beni diyo babana kizma o birisinden kizdimi hic affetmez hatasinin üstüne benden kızmış arkamdanda diyo bu ev babasinin evimi kiraya veririm ona ne kizlar gercekten artik dayanamiyom yeminle ne yapacam bilmiyom uzun oldu kusura bakmayin ama dolmuşum 

5 Cevaplar

0 oy
(580 puan) tarafından
eminmisin maasi 3000 bin turzmde yerinde dsha fazla aliniyr 
(1,117 puan) tarafından
Turizimde deilki gemi işinde çalışıyo gemi tamiri yani
tarafından
Kocasinin maasina da emin misin diye sorulmaz herhalde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy aslinda cesme cok guzeldir hayalimdir hatta orda yasamak ama hayat cok pahali orda 3000 hicbirseye yetmez gerçekten cok zor. 
(1,117 puan) tarafından
Aynen öyle yeminle 22 haftalik hamileyim hic bisey almadim çok zoruma gidiyo hecanim bile kalmadı eşim yüzünden
tarafından
Cesmeden daha uygun yerlere tasinsaniz dicem ama işe uzak kalir bu sefer kiraya degil yola gider paraniz.
(1,117 puan) tarafından
öyle burda en ucuz kira 1bucuk
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım bende izmirdeyim 3000 TL çeşmede kesinlikle yetmez Allah yardımcınız olsun
(1,117 puan) tarafından
Çok saol canm
0 oy
(468 puan) tarafından
Limanda mi çalışıyor?
(1,117 puan) tarafından
Evet marinada
0 oy
(120,787 puan) tarafından
Aşkim sadece sezonda hersey pahali olur i da bi kac ay snr normale donuyo
(1,117 puan) tarafından
9 aydır burdayim hic bisey ucuzlamadi aksine pahalilasti inslah herşey yoluna girer

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 704 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Gul25 (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 319 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Rabiaayie (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Aleynaalis.com (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.