0 oy
711 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
1 tane toz torbasız elektirikli süpürge 1200 TL. 550 TL fırın, 400 TL korkmazın tost makinesi. Ütüyü bedava verdi. Karacanin granit tenceresi bir alana bir bedava kampanyasindaydi 4 tencere, 1 tanesi 4 kişilik çorba tenceresi gibi, bir tanesi baya büyük, birisi büyük boy pilav tenceresi, birde orta boy pilav tenceresi. Büyük boy tava, birde 4 yumurta kırılacak şekilde tekli tava. Toplam 6 tane kızlar. 12 kişilik yemek takımı Karaca, 12 kişilik kaşık bıçak seti, birde çelik tencere takımı emsan onun içinde de çaydanlık 3 lü cezve 6 litrelik düdüklü ve 4 tane ağır kapağı camlı çelik tencere vardı. Toplam 6 bin 200 TL tuttu. Ayda 585 TL taksitle sizce çok mu tutmuş? Daha robot yok, ütü masası yok, ketıl yok, kahve makinasi çay makinasi yok. Yatak örtüsü yok 

16 Cevaplar

0 oy
(119,168 puan) tarafından
Bemce cok iyi    
(193 puan) tarafından
Vallaha çeyiz paketleri vardı sadece yemek takımı granit tencere çatal bıçak takımı 7.500 TL banada uygun geldi ona bakarak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah inşallah eksik olanların devamida gelir 
(193 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya çok pahalı her şey
0 oy
tarafından
Ben hepsini set halinde 3 bucuga almıştım nasıl pahalanmis herşey :)) tabi iki sene once
(193 puan) tarafından
Kuzum hiç sorma ya her şey uçmuş resmen
tarafından
Allah kolaylık versin
0 oy
(653 puan) tarafından
Yok kız iki üç parça bişe alim diyosun dünya para tutuyo iyi almışsın bence yani Rabb'im ağız tadıyla kullanmayi nasip etsin cnm ❤️
(193 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun en güzelleride senin olsun❤️
(653 puan) tarafından
Tşkler kuzum düğün nezman inşallah yaaa şansınıza korona illeti çıktı o kadar üzülüyorum ki düğün yapacaklara gerçi bizde hamile olarak herşey kursakta kaliyoda
0 oy
(367 puan) tarafından
Çok az tutmuş cnm hayırlı olsun güle güle kullan
(193 puan) tarafından
Sağol kuzum çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Bence gayet iyi tutmuş ketil ve çay makinasını ayrı almana gerek yok çaycı iki islevi de görüyor zaten kahve makinası da zaruri bi ihtiyaç değil bence güle güle kullan 
(193 puan) tarafından
Vallaha kuzum onlarıda almak istiyorum
0 oy
(9,972 puan) tarafından
Birlik oturunca evlenirken ceyiz yapilmiyomu kiz
(193 puan) tarafından
Benim çeyizim olmadı annem yoktu nenem büyüttü kaynanam da görücü usulü olduğu için ben her şeyini alırım dediydi
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Baya uygun almissin rabbim agiz tadiyla kullandirmayi nasip etsin ☺️❤
(193 puan) tarafından
Sağol kuzum benim Allah en güzellerini sana nasip etsin ❤️
(2,104 puan) tarafından
Aminnn cumlemze insallah ❤
0 oy
tarafından
Çok sevindim ayrı ev gibisi yok emin ol kendi düzenin oluyor güle güle kullan evine geçince anlarsın rahatlığı canm  herşeyin yerli yerinde oluyor istediğinde topla istediğinde otur uzan vs kısaca hayrli olsun
(193 puan) tarafından
Evet ya çok zor birlik yaşamak son 1 senem kaldı
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Bence gayet iyi 
(193 puan) tarafından
Kuzum evliyim kaynanamla birlik yaşıyorum çeyizim olmadığı için kaynanam aldı evimi ayırmak için
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Bence cok iyi tutmus. Ger zaten ufak tefek seyler kalmıs
0 oy
tarafından
Gayet makul bence gule gule kullan
0 oy
(528 puan) tarafından
Gayet iyi fiyata almışsin bence. Güle güle kullan canim. 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Güle güle kullan canim 
0 oy
(41 puan) tarafından
Ben korkmaz in kahvaltı takımı yemek takımı ketil tost makinesi  kahve makinesi 4 tane cezve çelik tencere takımı granit 4 parça fırın elektrikli süpürge blendir takimi  8.800 fln aldım 
0 oy
(916 puan) tarafından
Ucuz ne varki? Herşey pahalı 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 486 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 661 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 373 göst.