0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (1,390 puan) tarafından
Kızlar instagramda bir uyku danışmanı  sayfasında canlı yayın açtı. İlk katılanlardandım ve bebeğimin uykusuyla alakalı soru sordum. Sallamıyorum ama biberon içiyor destekli bunu nasıl bıraktırırım dedim. Benden öncekileri cevapladı fln ama merhaba sorularını okuyor böyle soruları es geçiyo hiçç bakmıyor. Bende kızdım. Çünkü daha önce sayfasında yorumlarda da sorularım olmuştu hiç doğru düzgün cevap vermedi. İşte deneyin olur fln dedi geçiştirdi. Ben de yazdım parasız 1 laf etmiyorsunuz dedim. Kalktı bana canlı yayında saydı saydı hakkımı da helal etmiyorum dedi. Şimdi bu kadının bende bir hakkı var mı?  İnsan gibi bu soruları cevaplamıyorum fln diyebilirdi. Ama o umursamıyor bile. 

Haksız mıyım sizce?? 

11 Cevaplar

+1 oy
(777 puan) tarafından

Hiç sanmıyorum canım.

Kimmiş o danışnan merak ettim ama :)

-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Hiç bir hakki yokkk
0 oy
tarafından
Ne hakkı var sanki muayene felan etti baktı laf bile konusmamis haklısın iyi yapmışsın madem cevap vermeyecek ne diye canlı açıyor onun için 
(1,390 puan) tarafından
Bir de diyor bak ben gecenin 11inde canlı yayın açtım. Sanki bana açtı soru soruyorum cevap vermiyor. Tamam herkese yetişemez de zaten soru soran 10 kişi vardı başladığında. Benim yazdığımı okuduğuna eminim umursamadı geçti.
tarafından
Gecenin 11 inde acmasaymis o zaman **** şey sen mi dedin sanki o saatte aç diye.
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Hic bir hakkı yok

Öfkeyle tanimadigin kisiye hakkimi helal etmiyorim kelimesi gecerli degil takilma bosuna..

(1,390 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inan öyle kötü oldum ki içim rahatladı..
0 oy
tarafından
Sanki hayrına açmış o sayfayı hayrına bildiklerini aktarıyor ucunda para yoksa o canlıyı bile açıp vaaz vermez madem açtığı bu sayfa sorduğun soruylq alakalı bir sayfaysa cvp verecek hyrdr ekmeğin aşın ondan mı geldi de yelloz hakkını haram ediyor
(1,390 puan) tarafından
Kız güldürdün beni :))) yazdıklarına %100 katılıyorum. İçim rahatladı teşekkür ederim ☺️
tarafından
Aynısını bana yazsaydi bir güzel sayardim görürdü hakkını haram etmeyi annen gibi seni emzirmiş büyütmüş sanki komik :)
(1,390 puan) tarafından
Eşim de öyle dedi. Annen mi baban mı ne hakkı varmış diye. Ama korktum ne bileyim acaba oldum. Şov yaptı benim üstümden bayaa :)
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Keşke direk iban isteseydin :D  ne sanıyorsa kendini 

(1,390 puan) tarafından
O zaman hemen cevap verirdi heralde :D daha önce de ben uyku danışmanı için ücret sordum 500 tlden başlıyo yalan olmasın 2,500bine kadardı sanırım fiyatlar. O parayı vermeden cevapta vermiyor aman eksik kalsın sildim engelledim
(8,081 puan) tarafından
Yani bencede. Canlı yayın açmasında ki amaç ne  ozaman prim kasmak
(1,390 puan) tarafından
Aynen öyle sırf prim kasmakmış
0 oy
tarafından
Kadin o isten para kazaniyor zaten senin sordugun soru onun urunu 

Bakkaldan para vermeden ekmek almaya calismak gibi dusun

Ama hakkida yok sonucta sen bakkala ekmek ver demissin oda vermemis hakkimi helal etmiyorum demis hak mak yok tabiki
(1,390 puan) tarafından
Canlı yayın açıp soru cevaplıyor. Canlı yayına katılmak isteyen var mı soru sorun diyor bedavadan. O bedava soru sor dedi, sordum
o kabul etmedi :)  aynen hak yokmuş şükür
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Ne hakkı olacak ki. Senin benim gibilerin sayesinde izleme basına par kazanıyorlar. Hayrına mı camçnlı yayın yapıyorlar. Sende öyle söyleseydin keşke
(1,390 puan) tarafından
Beni hemen kötü ilan etti üstümden baya şov yaptı. Böyleleri beni izlemesin ay çok canımı sıkıyorlar. Bilmem kaç takipçim var araçlardan böylesi çıkıyo. Ben yazıyorum bak hala yazıyor yaaa fkn dedi. Sinirim bozuldu ya kadının triplerine
(1,713 puan) tarafından
Sende agzına geleni saysaydın. Baya sow yapıyorsun benim sayemde tıklanma rekoru kırdın falan hayrına yayın yapmıyorsun. Ben ve benim gibiler olmasa sen burada bir hiçsin yazsaydın o zaman susardı o. Egositmiş demek o kişi
(1,390 puan) tarafından
Valla ağzına sağlık o an tutuldum kaldım. Hele bir de hakkımı helal etmiyorum diyince iyice şaşırdım.. Sanırım öyleymiş Allah akıl fikir versin ona
(1,713 puan) tarafından
Bosver takma kafana sıkma canını. Senin üzerinden prim yapmıs aklı sıra.
0 oy
tarafından
Canim geri cevap veremiyorum mesajlasman kapali benim takip ettiğimde o ve paketleri asiri pahali geliyor.  Yoksa bende istiyordum kizim dogunca egitimi ama cok yuksek fiyatlar
(1,390 puan) tarafından
Aynen ben de sormuştum çok pahalı. Başka sayfalara da sormuştum hep böyle yüksek rakamlar. E durumum yok ona ayıracak çocuğun maması beze anca para yetiyor. Yorumda sorun canlı yayında sorun diyor. Soruyorum cevap yok. Ben de kızdım işte..
tarafından
Aman ne helalligi besigini salladi sanki senin delirme takma kafana :)
(1,390 puan) tarafından
:D işte haklısın ne bileyim acaba mı olmuştum. Unuttum piki :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canlı yayında reklam yapıp kendine müşteri çekme derdindeki geri zekalıyı takma canım kafana 
(1,390 puan) tarafından
Haklısın canım. Hakkı geçmemiş ya takılmıyorum sildim engelledim uzak olsun
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Haklısın bence olan ortada az bile demissin eğer bı destek verdiğini savunuyosa canlı yayın yapiyosa cevap verecekse yapsın insanları boş boş kendine çekmek için değil
(1,390 puan) tarafından
Teşekkürler yorumun için canım. Evet aynen öyle kendine çekmek için yapıyor asla cevap yok..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 339 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 950 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 550 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 564 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu

381,079 soru

11,408,638 cevap

34,945 kullanıcı

...