0 oy
2,435 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Ayrintiyi farkedene surpriz var :)

image

31 Cevaplar

+2 oy
(9,651 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gökçen saçların güzel olmuş rengi güzel gitmiş yüzüne beğendim. Herkesin kendi tercihi kendi isteği..  anne olmuş bir kadınsın sana doğru başkalarına değil. Ama lütfen artık başkalarını yargıtayı bırakalım. Kimin nereden ne kazanıp cennete ceheneme gideceği hiç belli değil. Evet Allah için uyarmak gerek ama fazlası olunca da Allah 'ın bir kulunun kalbini kırmış oluyorsunuz. Ince şeyler bunlar yargılamayın. Hepimizin evladı var kınamayın ki bir gün başınıza gelmesin. Üzülüyorum böyle şeyleri dert edip konu edip konuşulmasına.
tarafından
Alkışlıyorum....
Keşke herkes uyarmak ve linç etmek arasındaki farkı anlasa
(9,651 puan) tarafından
Bencede.. kimse çocuk değil ki burada azarlar tarzda.. üslûp güzel olmayınca iyilik değil kötülük ölür sadece..
(1,358 puan) tarafından
Mahalle karisi misali. Linccilerin hepsi tetikte napsakta olay cikarsak, milleti irdelesek rezil etsek dedikodu cikarsak... Komiksiniz valla yaa
-Reklam-
+17 oy
(27,352 puan) tarafından

Senin kafa alekta movvik movvik ✌✌✌✌

(44,696 puan) tarafından
One beee :》
(27,352 puan) tarafından
Hahah :}
(44,696 puan) tarafından
Acikla hemen meraktan olurum
(27,352 puan) tarafından
Aman kiz neyini aciklim ahahha
(1,358 puan) tarafından
Şiii layks tii moviiikkk ;)
+9 oy
tarafından
Gökçe gercekden soruyorum lincle hiç alakası yok başını neden acmiyorsun belliki sende böyle mutlusun yani heryerde başı aşık fotoğraf attikdan sonra ne anlamı kalıyor kapalı olmanın eşin falan mı izin vermiyor acilmana 
tarafından
Ne zaman kalbini kırdım ki Gökçen sana insan gibi soru sordum

dilnaz canımı sıkma yaptığım yoruma bak önce böyle mutluysan niye acilmiyorsun dedim farkındaysan gercekden kimseyle tartisicak halim yok herneyse
(4,889 puan) tarafından
Ben de diyorum ki hadiste geçiyor zanna sebep olmayalım.

'Kim kendini töhmet altında kalacak bir konuma sokarsa, kendisine suizanda bulunanları kınamaya hakkı yoktur.”

Herkes kendine bakıcak kimse kimseyi doğruya teşvik etmicek diye bi kural yok çünkü bundan mesulüz "emr-i bil maruf nehyi anil münker" iyiligi emredip kötülükten sakınmalıyız.

AYrica ben kalbini kırmadım gayet güzel söyledim kendisi de tüm eleştirilere açık.olmali hepimizde olduğu gibi
tarafından
Fatma sen niye yorumda tartismaya çalışıyorsun ki ben sana tartışmak icin yazmadim
tarafından
Tamam herneyse
(1,358 puan) tarafından
Bayiliyosunuz milleti elestirmeye
+3 oy
(2,548 puan) tarafından
Sen şimdi kapalı mısın yani ? Kız normalde acigim ama. Gorusunuse bakilirsa senden daha kapalıyım .ayrıntıyı da görmedim ne var ki ?
tarafından
yeniden gösterildi
Senden daha kapalıyım diyerek küçük görmek neden bu kibir neden yazmayım diyorum diyorum kendimi tutamuyorum..
Ey insanoğlu fazla kibirlenme!
Bak şu ağaçtan yere düşen  yaprağa o da bir zamanlar senin gibi yukardan bakardı toprağa..
Kibir Allahın zatıyla bugz ettiği bir şeydir lütfen yapmayın.
(2,548 puan) tarafından
Kibir yapmıyorum gercegi dile getiriyorum evet daha kapalıyım.  Belki utanir bu yaptıklarından da başörtüsü ile dalga geçmemesi gerektiğini öğrenir.  Din öğretmeni falansan benim degil post sahibinin derse ihtiyacı var .
(1,358 puan) tarafından
Teker tombalak hadi canim.burda sana ekmek yok
+3 oy
(7,196 puan) tarafından
Millete ne gerçekten anlamıyorum normal kafada birisi değil zaten içki içen birisi buraya foto atsa ne atmasa ne kendisi de biliyor erkeklerin görebileceğini ne diye laf sokmak için bir çaba içindesiniz ? Bu kızı yüz kere de uyarsan bildiğini okuyacak cinste o yüzden boş yere hakaret edip durmayın .
(1,358 puan) tarafından
Bebegim gece deliksiz uyudugu icin kizimin uyudugu zaman iciyorim gormuyor yani
(3,701 puan) tarafından
Sen kızının büyüdugunu okula gittiğini evlendiğini ne biliyim daha neler neler görmek istemez misin böyle yaparak kendine ömrüne zarar veriyorsun
(1,358 puan) tarafından
Anlamiyorsunuz... oyle zor donemden geviyorum ki birada asla anlatmadim kendi ailem dahi bilmiyor. Kiz arkadasimla ictim hatta bi gece kafam o kadar doluydu ki aglamak istiyordum ama aglayamiyordum haftalarca ustumde bu soku yasadim. Taaki icene kadar. Ya inanmicaksiniz ictim o zaman oyle rahatladim ki kanki kafam cok guzel cok mitluyum dedim geldi bana sarildi o an nasil agladim. Iste kafam guzel olmasaydi aglayamicaktim. O kafayla ne kdr daha durabilcektim belki delircektim bilmiyorum. Neyse anlayis gosterin lutfen rica ediyorum
(3,701 puan) tarafından
Sen şeytana uymusun rahatladıgina inanmışım neden anlatmadım neden birine sarılıp saatlerce ağlamadın tmm belki yapamadin neden açıp iki sayfa kuran okuyup Allaha sığınıp rahatlamadin rahatlayacak bir sürü yöntem var
(2,620 puan) tarafından
Allah islah etsin içki yerine kuran okusan salavat getirsen namaz kilsan hemen aklina icki gelecegine rabbin gelsin
Acik fotoya gelince 600 un ustunde kisi bakmis ve burda profili bile erkek resmi olanlar var hepsinin kadin oldugunu nerdem biliyosun
Ustelik acilmayi dusunmek yerine baş ortune nasil daha sıkı sadik kalabilirim diye dusun derim
+3 oy
(658 puan) tarafından
Sanki arkada bezli bir bebiş var anlayamadım :D açık veya kapalı ol demiyorum herkesin günahı sevabı ahireti kendine canım o allah ile senin aranda 
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Normalde tesettürlü musunuz... Bence asla değilsiniz de başlıktan anladığım bu 
(1,358 puan) tarafından
Aynen degilim :D
(4,961 puan) tarafından
Yorumlar neden tamamen açıl yönünde ozaman ne saçma ...
+1 oy
(31 puan) tarafından
Arkasında kedi var onu diyor bence ayrıntı olarak
(1,358 puan) tarafından
Kedi yok canim :)
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Bundan sonra açık olacaksin ayrıntı bu galiba sen hiç zorlama acil bence 
(1,358 puan) tarafından
Bencede ;))
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Saçında başında bişey varda anlamadım:)
+1 oy
tarafından

Bayanlar açıl diyerek şer bi duruma vesile olmayın siz bilirsiniz.

Sebep olan yapan gibidir.

tarafından
Ben mi harama surukluyosun yazmışım nereye yazmışım bana da bir göster bakalim
tarafından
bence de ateş böcegi uzatmazsan sevinirim tartışmak istiyosan başka birileri ile tartış ben tartışmak istemiyorum
tarafından
Kapanmak, Allahın bir emrini yerine getirip Allahı sevindirmek demektir.
Kapandıktan sonra açılmak ise bir farzı ihmal etmek, dindarken fasıklığa geçmek demek.
Büyük günah ve haramdır. Mümine iken adı fasıka olmaktır
Bu kadinda surekli acilip kapanip aciliyor burda haram isliyor gunah ustune gunah yapacagina millet basini ac kurtul diyor bence gunah diyenlerde dgil bu insanda aranmali
(7,441 puan) tarafından
Ben yazdıklarında kötü birşey göremedim müslümanın müslümanı uyarması kadar iyi birşey yok bizim şu an yaptığımız gokceni tanıdığımız için artık açılacaksan acil diyoruz
tarafından
günah üstüne günah yapacağına bakın hanfendi günah üstüne günah yapacağına iyice ac kurtul diye bir şey olamaz. Allah hidayet versin deyip geçersiniz uyarırsınız anlamıyorsa bırakırsınız.
Açıl demek uygun olamaz bunun başka bir açıklaması yok neyse gerçekten uzatmak istemiyorum.
Ben uyarımı yaptım.
+1 oy
tarafından

şu kızı linç etmekten bi bıkmadınız ya 

Herkesin kendi hayatı sizene arkadaş yazık günahtır 

Her seferinde ayni manzara sıktınız artık 

tarafından
Hemen aciyorum askim❤
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ac da kurtul bacim :D

(1,358 puan) tarafından
Hahaha tamam :D
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Ayrıntıyı bilene altın mi takcan kız :D

(1,358 puan) tarafından
Yapan bilir o yuzden kimse farketmicek bence :)
0 oy
tarafından
Ya kapalı ol ya açık bacım bu ne bi açıksın bi kapalı neyin peşindesin merak ediyorum
(1,358 puan) tarafından
Bayanlar arasinda haram degil. Resimde ozel bolgem acikta degil
tarafından
Keske tek byanlar ve biz bize olsak
tarafından
Burda herkesin bayan olduğuna eminsin yani
tarafından
Burası bayan yeri değil:))
0 oy
tarafından

Ayrıntıyı fark edemedim neymiş 

(1,358 puan) tarafından
Soylemeemm ciss
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ayrıntı sacını mı boyadın hahahahhaha
0 oy
(653 puan) tarafından
Arkandaki camda yansiman olmuş ben farkettim hadi bana sürpriz hadiiii hadiii
0 oy
(582 puan) tarafından

Bende kapalıyım isteğim dışı kapandım ama Asla hiç bir platforma başı açık foto atmadım, atmamda  kapaliligin hiç bir anlamı kalmıyor.

Ayrıca bazı yorumlarda kadın kadınayz ondan attım diyorsunuz bundan nasıl bu kadar eminsin ?

Yaptığınızı doğru bulmuyorum

;)

(1,358 puan) tarafından
Haklisin
0 oy
(15,717 puan) tarafından
Ayrıntı saçların  renk açılmış olmasi mi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu
0 oy