0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (235 puan) tarafından
Kızlar oglumu yıkıyacam da bu saatte yıkanma günah diyorlar bi sorun olur mu şimdi yıkasam 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım benim bebeğim 2.5 aylık her gece 12 de yıkıyorum hemen uykuya geçiyor öyle alistirdim birşey olmaz yıka tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden gunah olsun ben hep yikarim bu saatlerde 
0 oy
tarafından
Yok daha neler..
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Günah mı, o nereden çıktı 
(235 puan) tarafından
Ne bilim günah diyorlar 3 harfliler musallat oluyor mul
(1,862 puan) tarafından
Tövbe tövbeeee, yani 3harfliler bu kadar uğraşmıyor, insanlar daha çok uğraşıyor onlarla maşallah..
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yaa yok yika rahatca bebegini yok ole bisey bu saati birak ben hep aksam yatmadan yikar gece uykusuna gecirirdim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Neden günahmış ki anlamadim..aksam banyosu diye bisey yok mu ki..ben hep aksam yıkayıp yatirirm.en rahati
(235 puan) tarafından
Ne bilim büyükler yıkama günah diyo bende korktum hep gündz yıkarım tedirgin oldum
0 oy
tarafından
Inanma böyle şeylere Allah için yıka gitsin çocuk rahatlar mis gibi havada sıcak zaten
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ne alaka gece gündüz yıkamanın günahı mi olurmus ayrıca bebeğin rahatlar çok ta iyi olur 
0 oy
tarafından
Niye günah olsun kız 
0 oy
tarafından
Neden günah olsun hiç duymadım ben hep yıkarım 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Yok ya ne günahı yıka gitsin yıkamanın günahı olmaz eskiler öyle bir söylenti çıkarmış kışın çocuk yıkansa hasta olur diye demişler bu laftan sonrada herkes yanlış anlamış bizde böyle söylüyorlar gündüz soba yakar önünde leğenle yıkarmışlar geceye karanlığa kalmasın diye 
0 oy
(485 puan) tarafından
İnanma canım böyle saçmalık lara
0 oy
(947 puan) tarafından
Çok bilmiş toplum yine bi şeyleri günah ilan edip biz gençlerin kafasını karıştırmış belli . İlk defa duydum bende bu saatlerde yaparım hatta bazen gece mis gibi de uyur banyo sonrası. Sadece hava serinse yapmam benimki örtünmeyi sevmiyor üşür diye 
0 oy
(10,261 puan) tarafından
He 3 harflilerin işi gücü yok bebeği bu saatte banyo yaptırsalar diye bekliyor aman ya kim uydurur onu
0 oy
tarafından
İlk defa duydum temizligin günahı olmaz ben oğlumu özellikle akşamları banyo yaptiriyom daha rahat uyusun diye yaptır bişey olmaz 
0 oy
tarafından
Bende yarim saat önce yikadim:)
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben hep akşam yıkıyorum kızımı daha rahat ne güzel. Öğlen zaten hava ateş gibi öğlen yıkasam yine terleyecek
0 oy
tarafından
Kiz ne günahı olacak deli misin :)) tırnak kesmek felan iyi değildi saatte sadece koksun mu cocuklar yıka gitsin 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 261 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 619 göst.
25 Mart 2019 Diğer kategorisinde Shr... (197 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,205,987 cevap

34,507 kullanıcı

...