0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde tarafından

14 Cevaplar

+2 oy
(27,336 puan) tarafından

Bana göre abartı..baska birsey degil 1 çay kaşığı olsada ihtiyaç duyar 

Doktorlar iyi bilsede bazen birin ustune on koyuyorlar 

tarafından
Ilk defa denk geldim bende vermistim
-Reklam-
+1 oy
(7,174 puan) tarafından
Aşıdan daha zararlı olduğunu düşünmüyorum
tarafından
Asinin zararli oldugunu dusunmuyorum
(7,174 puan) tarafından
O manada söylemedim sonuç olarak aşının içinde binbir türlü madde var civasi alemimyunu vs vs mikroplar da var vücut bağışıklık kazansın diye değil mi ? Eee doğar doğmaz bunlar vücuda girerken su mu çok gelecek yani
tarafından
Sanirim demek istedigi fazlasi zarar bi anne mamayi hep susuz kalmasin diye fazla suyla yapiomus
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Agustos dogumlu cay kasiyla basladim surekli werdim yaz gunu ne yapacaktim bide mama iciyordu her doktor gorusu farkli bizim doktorumuz kesinlikle werilmesinden yanaydi
tarafından
Benimkide ole hatta bi kasik ihlamur bile ver diyodu
(6,053 puan) tarafından
Gazli bebekti kuzum k8myonda wersik rezenede nanane limonda bagzi konular anam babam usulu daha iyi
+1 oy
(1,597 puan) tarafından

ee benim Dr. 3 aylıkken başlattı üstelik sadece anne sütü aldığı halde.

kime inanıcagımızı şaşırdı artık. en iyisi ana baba yöntemi:D

tarafından
Aynen ole bende sasirdim
0 oy
(658 puan) tarafından
Valla ben 4.ayda başladım doktor söyledi çünkü sadece mama alıyordu 
tarafından
Benimkide ole ama sodyum havalesi geciren cocuk varmis videoyu izlediyseniz
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Bide herkes bunu anlasa herkes doktor burda ver ver susuz kalir.Anne sutu zaten %88 i su.Zehirlenme yasamak icin cok icirilmesi lazim ditor herkes ama oyle bir sey yok maalesef.Eskiler yapiyomus eskiler bir sey bilmedigi icin yapiyor.Bazi doktorlar mama alan bebeklere bile onermiyor cunku mama suyla yapiliyor ve doktor su ver diyene kadar da verilmez
tarafından
Benim doktorum ver demisti ama.bunu okuyunca cok sasirdim
(6,204 puan) tarafından
Dedigim gibi doktor ver diyene kadar verilmez ben vermiyorum sutumde su var yetmeseydi cisini yapamazdi zaten
tarafından
Kesinlike haklisin fazlasi zarar sanirim komaya sokuyomus
(6,204 puan) tarafından
Evet maalesef.Sarilik dussun diye sekerli su veren annelerde var sonra cocuklari ya komaya giriyor ya da buyudukce sekeri oluyor
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Ben iki kızıma da 6 aydan sonra verdim 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benimde doktorum ver dedi. ama ben dinlemedim 4 aylik hic vermedim bu gune kadar. 6 ayina kadarda vermeyi dusunmuyorum.  zaten anne sutu  veriyoruz zaten mamayida suyla yapiyoruz.
(1,161 puan) tarafından
dr osman bey var yutubda oda onermedi diye vermefim
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ben 6. Aydan önce anne sütü hariç hiçbirşey vermedim . Kurallar benim en önemli cizgimdir 
0 oy
(205 puan) tarafından
Valla ben cok su veriorum kucuk biberon suyun hepsini iciyo 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ben katilmiyorum
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Az miktarda şu bile bebekler için ölümcül olabilir demiş ama ozaman Allah korusun çok sayıda bebegin su yüzünden öldüğünü duymamız gerekirdi çünkü %90i şu veriyor bende dahil üstelik yaz ayında doğan bebeklere bazı doktorlar öneriyor benim doktorum gibi agustos ta doğdu oğlum az da olsa ver dedi okadar zararlıysa ver demezler heralde
0 oy
tarafından
Urfanın 45 derece sıcağında gel de el kadar bebege su verme. Iyice saçmalık isterse anne sütünun yüzde yüzü su olsun yinede veririm zaten anne sütü tat olarak şekerli iyice dudakları kuruyup catlasın mi bebekler. Bir çay kaşığı sudan hiçbişe olmaz. 
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Benim kzim sadece anne sütü alıyor bende vermedim  çevremdekiler sürekli ısrar ediyor ver diye bende diline deydirip verdim diyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 200 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpilcimmm (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 196 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 350 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 158 göst.