0 oy
997 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından

Selam kızlar böyle bi uyku tulumu almak istiyorum konyada yaşıyorum 1.7 tog muş sanki bunu giydiysem de üşüyecek gibi üstüne bisi örtmem gerekiyo gibi hissediyorum üşür mu sizce evimiz doğalgazlı 

image

13 Cevaplar

+2 oy
(816 puan) tarafından
Cok terletıyor bıde alacaksan ayaklı olmayanı al bunla yatamaz yazık rahat olmaz.
(87 puan) tarafından
Ya evet ben de pek sevemedim ama üstünü çok acıyor ne alsam bilemedim battaniyeyi yelek gibi mı giydiysem
(816 puan) tarafından
Mevsımlık olanlar var onlardan al ıstersen. Bıde welsof kumas olanlar var yumus yumus onlarda guzel. Ama ınternet yerıne bakarak al
-Reklam-
+1 oy
(202 puan) tarafından
Valla ben geçensene oğluma aldim 1kere bile giymedi icinde rahat edemedi saga sola donemedi
(87 puan) tarafından
Çok mi kalın canım ne aldın peki
(202 puan) tarafından
Evet baya kalın bisi almadım pjamalarla yatio kombi yandığından usumuyo
+1 oy
(286 puan) tarafından
Altına fazla bişey giydirme ama ustunu ört uyurken insan üşürmüş oda sıcaklığına göre ince kalın ayarlarsın biseyler  iyi günlerde giyinsin 
(87 puan) tarafından
Allah razi olsun ben de ne kadar kalın giydiysem de ona alışır uyuyunca yine üşür diye düşündüm
+1 oy
(854 puan) tarafından
Canım ben 3 aylıktan beri uyku tulumu kullanıyorum. Evim kışın 25 26 derece oluyodu uzun kollu tulumu normal pijamalarının üstüne giydiriyodum battaniye gibi düşün. Şimdi yazın da müslinden uyku tulumumuz var. Zıbınının üstüne bi badi üstüne de onu giydiriyorum. Üstünü asla örtemiyorum çünkü ben 3 aylıktan beri. Çözümü böyle buldum... 
+1 oy
(7,411 puan) tarafından

Ben kizima aldim ama ayaksiz aldim kesinlikle ayaksiz tavsiyr ederim.  Sukur bizde hic terkeme yapmadı canım.  Buyuk aldim hatta icinde kayboluyor du ama hic rahatsiz olmadi sonra kendi  buyudukce ustune oldu ayaklari kapali olsa eminim sevmezdi. Sende ayagi acik olandan al derim. 

Bizim evde dogalgazli cok soguklarda polar battaniyeyi beline kadar atıyordum  normal havalardada pazen  battaniye falan orterdim maksat ayaklatini ortmekti yani. Sende evin durumuna göre deneye deneye bulursn ne örtecegini canim. Onun disinda tulum cok  kurtarıcı tavsiye ederim. Fotosunu da attim bizimki bundan canım 

image

(87 puan) tarafından
Canl Allah razı olsun ama bebeğim 4 aylık be 12 aya kadar hep katilli tulumlar
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz bunun ayaklari acik olanindan al bari cocuk rahat etsin icinde 4 buklum durur
(87 puan) tarafından
Ayakları sıcacık olur diye düşündüm de ever ben de çuval gibi de tam rahat edemez done done uyuşun diye bunu tercih ermiatim
0 oy
(80 puan) tarafından
Ben de konyadayim canım bunun ayakları açık olanını kullanıyorum ben içine sadece zibinla giydiriyorum çok rahat oluyor 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hangi tulumu alırsan al çoraplı alma derim
(87 puan) tarafından
Tamam canım iyi ki sormusum
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Çocuğun ne kadarlik
(87 puan) tarafından
4 aylık canim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
E bebekte suan daha indirimliydi
(5,323 puan) tarafından
Kullanışlı olabilir ama ben rahat etmiyorum ya bunlarla sanki üşüyor gibi geliyor üstüne örtü örtme gereği duyuyorum çocuklarda rahat etmiyor zaten
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Kullanışlı canım bzi kullandık geçen kış dışarı çıkarken falanda giydirmiştm
0 oy
(120 puan) tarafından
Çok kalın olanı terletiyor orta kalınlık aldim geçen kış e bebekten hiç terletmiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
28 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
24 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlem4141 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 329 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...