0 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından

Benim bu hayattaki en büyük başarı kızım. Doğduğunda sıkıntılı doğdu yarık damak olarak. Bir çok problemimiz vardı. Beslenme, nefes alma gibi. Hepsini atlattık şükürler olsun. Ameliyatını da olduk çok şükür sıkıntımız yok maşallahı var prensesimin ❤️

Her şey geçti bitti, rabbim bana güç verdi kızıma ömür verdi. İnandım hep dua ettim, ona elimden geldiğince çok iyi baktim, yeri geldi pes ettim dayanamadım. Ama daha büyük derdi sıkıntısı olanları gördükçe halime şükrettim ☺️

Kızımın sıkıntısını çoğu tanıdığım bilmiyordu. Sadece zayıf ve küçük olduğunu görenler bile hayret ediyor sen buna çok iyi baktın diyorlar ki sıkıntısını bilenleri düşünün. Halimize çok şükür ki rabbim dermanı olan bı dert verdi geçti gitti. Rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah.

Ee sizin bu hayatta ki en büyük başarınız nedir?:wassat:

25 Cevaplar

0 oy
(2,039 puan) tarafından

Kimsenin kalbini kırmadım kimseyi bile göre üzmedim merhametimi yetirdim benin için en büyük başarılardan biri bu :angel:

(5,323 puan) tarafından
Gerçekten bu da bı başarı☺️
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
O kadar yaşadığım psikolojik travmalara rağmen hala delirmedim tımarhaneye kapatılmadim hala direniyorum bakalım...Bu da benim başarım olsun !!! 
(5,323 puan) tarafından
Ahh ahh herkesin içinde bı sıkıntı var
0 oy
(12,854 puan) tarafından

Üniversite de seramikten yaptığım sehpa o zaman ki Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'e verilmişti :)

(5,323 puan) tarafından
Ya güzel bişey gurur vericidir☺️

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 349 göst.
0 oy
27 cevap 867 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Suskun_anne (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 935 göst.
19 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy