0 oy
1,289 göst.
Moda kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi

Benimki inadına picamasini ağzına sokana kadar çekiyor :)))) her gormemde ciddiye alamiyom adamı gördükçe ..:D 

41 Cevaplar

0 oy
(1,635 puan) tarafından

Saklanıp birilerini korkutmaya yada dürtüklemeye bayılır.

Bugün yemekten sonra oğlanın ellerini yıkamak için banyoya gittik tam banyodan çıkarken bu ayak gördüm.

Saklandığı yere yaklaşıp ondan önce bööhhhhh diye ben korkuttum.

Ama görmen lazım yerinden bi zıpladı:D

Ava giderken avlandı kuş<3

tarafından
Ahahahahahha:)))
(48,502 puan) tarafından
☺️☺️halamla cok yapardik bunu yada banyo veya tuvaletteyken işik kapatırdik
(1,635 puan) tarafından
Ayyy benim herif aynı size benziyo.
O da yapar ışık kapatmayı
Bi de ben duştayken üstümden soğuk su döker ☺️
2 oğlum var benim kocamla beraber
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
yaz boyunca bataniyeyle uyuması deli ediyor beni soyledikce daha cok sariyo bataniyeyi lendine
tarafından
Ayy bend öyleyim kiz
(5,272 puan) tarafından
Ayy Allah aşkına bu sıcakta yazın ince bisey dahi atamam üstüme onu gordukce boğuluyorum
(468 puan) tarafından
Benimki tam tersi kışın bile battaniye yi atıyor sabah bi kalkıyorum battaniye aşağda
0 oy
tarafından
Nasıl yapıo anlamadım bnm eşim pek saçma hareket etmez evde bu arada 
tarafından
Gıcıklık olsun inat olsun diye yapıyor güldürmek icin
0 oy
(351 puan) tarafından
Bir sürü ütülü kıyafeti var asılıdır dolapta ama yazın rahat ettiği gömlekler vs belli hep onları giyer sinir oluyorum bu huyuna napim onlarla rahat ediyorum der bi yere giderken zorla diğerlerinden giydiririm. O giydiklerinin hep ütülü yıkanmış olması lazım maalesef :(
tarafından
Ahahahaha takmış onlara:)
0 oy
(271 puan) tarafından
Çoraplarını banyonun kapısına çıkarıyo girip ayakları yıkıyo eline alıp kirli sepetine koymuyor zaten banyoya giriyorsun ayaklarını yıkadıgın yerin yanında kirli sepeti niye böyle yapıyo anlamıyorum illa ben alıp Atacam sepete 
tarafından
Dmei kız değişik:)
0 oy
tarafından

Caaanım ellerimle ütülediğim tek tek düzenli olarak dizdiğim kıyagerleri alırken karıştırması bide kızıyorum diye kantlamaya çalışıp daha neter koyması beni delirtiyor :ermm: saçma hareket değil ama yaptığı en gıcık şey 

tarafından
Ahahahahh )))
0 oy
(671 puan) tarafından
Söylerim ama linç yerim canım :D ama seninkine çok güldüm :)) 
tarafından
Şöyle kız nolacak;))
0 oy
tarafından

Çekirdek yedigi zaman ertesi gün bütün evi temizliyom:sleeping:

tarafından
Ayy eziyet resmn
0 oy
(716 puan) tarafından
Gözü telefomdayken kumandayı gasp edip izlediğim şeyi değiştirmesi 
tarafından
Kız tlfonuna uzaktan kumanda indir ben öle yaptım.kavga ediyoz hep:)
0 oy
(402 puan) tarafından
Pubg oynamasııı:)) 
0 oy
(116 puan) tarafından
1 tane çekirdeği dişinin biriyle habire gevelemesi beni sinir ediyor küçücük çekirdek iki saat yiyemiyor oynuyor ağzında  :))) 
tarafından
Ahahahahaha,:))
0 oy
(2,241 puan) tarafından

her aksam yemeginden sonra bana agirlik basti cok yedim diye yerlerde uyuklamasi **** oluyorum .sonra gece ayiliyo bu sefer yakamı birakmiyo :ninja:

tarafından
Evet sinir bozucu
0 oy
(31 puan) tarafından

Allaha şükür sizin gibi bir problemim yok temizlik konusunda 1 yılda kendime benzettim de tek problem istediği yemeği yaparim özellikle kayın valide mi ararım sorarım öyle yaparim ama yinede o yemekten 3 kaşık alır doydum der o anda o yemeği kafasından aşağı dökesim gelir :D

tarafından
Ay çok sinir bzoucu:))) benimki ben güleyim diye yapıyor kız:))
0 oy
tarafından

Yastiklari devirmek bunu bir unutsa ooo iyi olcak:P

tarafından
Oda ilginç:)
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Sabah işe giderken bam güm çekmeceleri vurup çocuğu uyandırması. 

Ben saçını sakalini kes dedikçe inadına uzatmasi

Hemen yerken evi yeni süpürdum dediğim halde bı metre uzaktan yemek yiyerek yere hep ekmek dokmesi

Bana sormadan ailesine gelicez diye söz vermesi veya bana sormadan davet etmesi

Sürekli uyarmama ragmen gidip manavdan buruşmuş porsumus meyve sebze alması kırık yumurta alması 

Daha çok var yzmaya üşendim gerisini saymakla bitmez 
tarafından
Ayyyy:)))
0 oy
tarafından
Bnmkide aynısını yapiyor bazen .

Ve tuvalletten cikinca bi şunları ugurla diyo pislik gebertirim seni diyorum :)
tarafından
Ahahahahh;))))
0 oy
(245 puan) tarafından
Ağzını cesmeyey dayayıp su içmesi .inşallah ağzına böcek gelirde bir daha yapmazssin diyorum
tarafından
Ayyy inşallah:)
0 oy
tarafından

Canm benimki ayna karsina gecip"cok tatliyim cok beni veren Allah a şükürler olsun "diye sarki soyluyo kendine iltifatlar eder 4 yildir ayni :D

tarafından
Ayy kocamdaki özgüven:))
tarafından
Sen beni övmüyorsun diye kavga ediyo Allah imin delisi
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Dolaptaki suyu tepesine dikmesine deli oluyorummm 

Bide akşam eve geldiğinde enseme vurup sürekli Atatürk ne demiş boş yerleri kapat demesine deliriyorum ağzına yumruk vurasim geliyor. 3 senedir her akşam bunu yapıyor
tarafından
Ay ona ait şişe ver ben öyle yapıyorum bazen kocam bardakla içmez gece uyanınca falan bizde herkes enait su şişesi var istediği gibi icer herkes
(2,575 puan) tarafından
Bende deli oluyorum. Bardak var yani ayağa kalkıp siseyi aliyosan bardağı da al doldur iç diyorum. Yok gicikligina yapıyor. Hergun aynı tantana. Bide ben söylerken kalkıp inadina yine tepesine dikiyor:D
0 oy
tarafından

Kizimi oynatmak icin cok tuaf hareketler yapiyo af edersin ama goril gibi bian soguyorum ama yazik cocugu oynattigi icin hic belli etmiyorum ama biri gorse aklindan suphe eder o derece :D:D

tarafından
Tahmin edebiliyorum:))

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 792 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 494 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 301 göst.
0 oy
31 cevap 570 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Havva35 (34 puan) tarafından soruldu

378,350 soru

11,324,690 cevap

34,776 kullanıcı

...