0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (4,052 puan) tarafından

Arabamızı aldığımız zaman, büyük kızım 2 yaşındaydı. O zaman her aynı arabadan görünce baba araba aynısı demeye başladı. Küçük kızım da ablasından gördüğü için aynı şeyi der hep. Bende de alışkanlık olmuş

Kızlar yanımızda olmasa bile her arabadan gördüğümde sanki kızım söylüyor gibi baba araba aynısı diyip kendime gülüyorum  :D

Sizin de böyle halleriniz var mı?:D:D:D

18 Cevaplar

+2 oy
(8,834 puan) tarafından
Annemin adı Fatma. Yeğenim şappa diyodu bebekken. Öyle kaldı. Hepimiz şappa diyoruz şimdi anneme sjsjsjjs
(4,052 puan) tarafından
Ahahaha Ay bu çok iyi. :D
(1,045 puan) tarafından
Annemin adı alime komşumuzun kızı abile diyor artık onun adı abile:)
-Reklam-
+1 oy
(1,575 puan) tarafından

inatla kurufadulyeye sosis

pizzaya pılav

pilava pızza diyor :Dçıldırıyorum artık  bende aksini iddia etmiyorum yemek ne yıyecegız anne dıyınce pızza varsa pılav dıyorum mesela :D

(4,052 puan) tarafından
Ahhahahaha çok iyi ya  :D
0 oy
tarafından
Dilin ucunu dışarı çıkartıp dedededede diye söylemek bazen böyle kavga ediyoruz 10 aylık ♥️
(4,052 puan) tarafından
Yaaa koca koca insanlarız ne hallere koyuyorlar bizi ^^ ama hiç şikayetçi değilim ben ^^♡
tarafından
Bende değilim hatta çok eğleniyoruz hadi biz neyse de kaynım babam bile yapıyor bu hareketi çünkü kızımın çok hoşuna gidiyor hahahahah
(4,052 puan) tarafından
Ahahahha çok çok şeker yaaa
tarafından
Bide canlı görseniz hahah
0 oy
(5,106 puan) tarafından

Bi konussa hayırlısıyla :D

(4,052 puan) tarafından
Konuşur kız ne kaldı şunun şurasında  D
(5,106 puan) tarafından
Kardeşi konuşacak nerdeyse :))
Oğlum bazen didiit diye bağırıyor kızım da onu taklit ediyor ilerlemiyor geriliyoruz ya:))))
(4,052 puan) tarafından
Normal normaaaLll
(5,106 puan) tarafından
Tamam tamaaammmm :D
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Oğlum hıçkırıga haşkirik diyor şimdi kızımı hıçkırık tutunca bende diyorum haşkırık tuttu diye jsjsjsj 
(4,052 puan) tarafından
Ay düşündüm de çok hoş ya  :D çok güzel benim çok hoşuma gidiyor böyle şeyler
(7,228 puan) tarafından
Evet çok komik ☺️ hapsurukla hıçkırıgin karışımı gibi bişey galiba ikisini karıştırdıgi için ☺️
(4,052 puan) tarafından
Aklıma çocukluğum geldi ☺️☺️ ben küçükken ıhlamur diyemezmişim de ınganbur dermişim :D
(7,228 puan) tarafından
Hahaha ☺️
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Benim kzimda beni dırak diyo bide şey araba birazdan hakaret edecek diyo .bende geçen dedim alışveriş yaptık eve gelicez serviste bekle kızım birazdan araba hakaret edecek dedim 
(4,052 puan) tarafından
Ahahhaah bizimki gibi desene :D
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında arabadayken kırmızı ışık yanınca kırmızı yandı dur yeşil yanınca yeşil yandı geç diye kendince parkı uydurmuş geçen trafikte kızım arkada uyuyor eşim yanımda kırmızı yandı dur diye söylemeye başladı ☺
(4,052 puan) tarafından
Aynıyız ya ^^
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Düşündüm de cok var ya tüm bildiklerimi kızımın söylediği şekilde değiştirmişim. :D ama suya lıpti diyou bı ara sınırlı de olsam lıpti dıyodum ben de hep. 
(4,052 puan) tarafından
Ahahah çok tatlı bu çocuklar ya
0 oy
tarafından
Cooook var hangisini sayayım 
(4,052 puan) tarafından
İlk aklına geleni:)))
tarafından
Kardwsim yeni konuşmaya başladı babaanneme karço diyordu tüm sülale karço diyor ismi kazime sjsjs

Kızım dediği şeyleri yazamıyorum yaa yemek yiyince doydun mu diyorum dodu diyor ama değişik diyor sjsjj
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Benim kızım hosuna giden herşeye tesek diyor bizde ailecek tesek diyoruz çocuk bize medeniyet getirdi 
(4,052 puan) tarafından
Annesinde olmayan medeniyet sanırım evet.
(2,040 puan) tarafından
Annesinde olmadigini nereden çıkardınız ki
(4,052 puan) tarafından
Kafanıza göre açıklama yapmadan namaz grubundan çıkarmanızdan:) medeni insanlar böyle durumlarda habersiz hareket etmezler
(2,040 puan) tarafından
Sizin dusuncenizde insanlar ile muhatap olmak istemiyorum.
(3,529 puan) tarafından
Ne varmış bizim düşüncemizde bir anlatsana? Rabbim size nasip etmiyor ondan olmak istemiyorsun Allah hidayet etmesin senin gibileri!!!
0 oy
tarafından

Suyu bardağın ağzına kadar doldur yerine dibine kadar doldur der bende su verirken al dibine kadar doldurdum diyorum :Dşekere tuz makarnaya pilav diyor

(4,052 puan) tarafından
Qhahaha çok şirin ama yaaa
0 oy
tarafından
Mandalina ya şeftalina diyor bende alıştım kızım şeftalina alalım mı diyorum çok tatlı söylüyor ya akşam diyemiyor aşkam gelirim diyor bizde babasıyla öyle alıştık 
(4,052 puan) tarafından
Çok güzeller ya ♡♡
(435 puan) tarafından
Ahaha benim oğlanda mandalinaya bandana derdi:)))
0 oy
(435 puan) tarafından

Kızımın adı elif zümra 5 aylık

oğlumda 3buçuk kardeşinin adını soylerken elifcümma derdi halada soyler ve hepimizin agzına takılmış elif cümma diye:D

(4,052 puan) tarafından
Ahahhaha çok şeker ♡♡
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Ben yoruldum deyince oğlum sen mi ben mi diyor. Aciksam sen mi ben mi diyor. Dilimize takıldı gülüp söylüyoruz birisi bisey deyince sen mi ben mi. Oğlum 10 yaşında

Bu lafı bir arkadaşım derdi hiç sevmezdim. Yoruldum desem sen mi ben mi derdi. Ne yani ben yorulmaz mıyım derdim içimden. Fena içine düştük durumun 
(4,052 puan) tarafından
Kınadın mı ayol başına geldi  :D
(1,066 puan) tarafından
Garip gelirdi de kinadigimi hatırlamıyorum. Ağız tadıyla yorulma bir yerim ağrıma hakkım yok şu dünya da yaa
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Bir akrabası eşimn  yeeni evli ve kardeşleri evlerine çoluk çocuk gidiyorlar kadın çocuklarından rahat edememiş yeni gelin evi diye eşine diyor kalk vaalla başıma agrı girdi çocuklar birşeyler kırıcaklar diye adamda çocukllarına anacıklarım babacıklarım yiyin için sı çın demiş bizde bunu espiri niyetine söyledik kendi aramızda kızımda ufak ozamn baktım espiriye katılmaya ççalışıyor ve dedi ki anacıklarım babacıklarım sıçıınn yiyin diye biz ozamn koptuk ya halada arada tekrar eder güleriz yani 
0 oy
(11,089 puan) tarafından

Yaw işte şu özelliğimden gıcık kapıyom. Çok var ama biri sorunca niye aklıma gelmiyo kii :'(

(4,052 puan) tarafından
Sen aklına gelince beni bul:D
(11,089 puan) tarafından
Ben seni her türlü bulurum fıstık :))
0 oy
(793 puan) tarafından

Canga çikolataya fıddıklı çikolata der bir de her seferinde seni seviyorum haberin olsun der sık sık ikisini de kullanırım dilime yapıştı benim de hatta geçenler de bakkala fıddıklı çikolata var mı diye sordum :D

0 oy
(1,353 puan) tarafından
Oglumun adı toprak kızım abisine toblag diyor bizide alıştırdı 

Oglumda cümle kurarken

Gel yok ( gelmiyor demek

Git yok ( gitmiyor demek

Bizide alıştırdılar 

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 752 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde LaleCik (221 puan) tarafından soruldu
0 oy