0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Çok basit belki ama eşim bi kere camide abdest alırken çorabından saç telim çıkmış oraya atmaya kıyamayıp cebine koymuş. Basit gibi gözüken ama pırlanta değerinde bir hareket bence

31 Cevaplar

+1 oy
(6,516 puan) tarafından
Birbirimize yesek bensiz asla uyumaz hatta bı kere çok şiddeti kavga ettik annemlere gittim ben aradı açmadım msj atti bakmadım gece 2 gibi kapı açıldı kardeşim geldi zannettim uyuyordum ben bidaha baktıydim eşim karşımda üstünü çıkarttı geldi yanıma yattı ahahah o an çok degiskk olmuştum 
(6,516 puan) tarafından
☺️ teşekkür ederim canikom
Bencede öyle yaa essek şakası olmuş ama
(1,334 puan) tarafından
Oha çok romantik
(5,575 puan) tarafından
Hele hele bizim minnoşa bak sen hshsjjshsjs
(6,516 puan) tarafından
Acemi anne o an bütün sinirim geçmişti ama sabahına tekrar devam sjsjsj

Hafsoş ❤️ ☺️
(5,575 puan) tarafından
Hümoşum ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Çocuklara bakıp benim uyumam benim için çok değerli ve janti bir hareket :D

(34 puan) tarafından
Ahaha bence de çok çok değerli :)
(7,256 puan) tarafından
Aynen :D
(5,575 puan) tarafından
Allah canını almasın sjsjajajaja Max romantiklşk seviyemiz :-)
(7,256 puan) tarafından
Benim öküz için çok bile :D hahahha
(5,575 puan) tarafından
Deme kız öyle
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Depremden sonra ailemin yanına geldim. Eşim Malatya'da kaldı çalıştığı için. Ben Antalya'daym. Bir ay görüsemedik çok özlemiştim. Evde otururken sesini duydum. Çok özledim sesi kulaklarımda sandım ama bi baktım kapıdan bana bakıyor. Anam babam kim var gözüm görmedi koştum sarıldım öptüm öptüm öptüm. Yeni doğum da yapmıştım çok ihtiyacım vardı görmeye.
(8,834 puan) tarafından
Aynen çok iyi oldu benim için.. canım kocam :D hala kavuşamadik
(34 puan) tarafından
Allah tez zamanda hayırlısıyla kavuştursun inşallah
(8,834 puan) tarafından
Amiiiiiiiinnnnn
(4,115 puan) tarafından
Bızde kavuşamadık esım marasta.. Insaallah kavuşuruz cnm tez vakitte:(((
(8,834 puan) tarafından
İnşallah canım. Evimiz ağır hasarlı ama nasıl olacak bilmiyorum. Tayin istedik çıkarsa öyle kavusucaz bakalım. Bebeğim babasını görmeden büyüdü gitti.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Seçim yapmak zor her an suprız lerle dolu eşim var    
(34 puan) tarafından
Maşallah heyecanlı bir evlilik :)) biz monotonlaşalı çok oldu
(6,919 puan) tarafından
Öyle şükür insanın elinde  bır kere gelıyoruz bu  dünyada sınırları aşmadan geçinip gidiyoz işte
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Öyle bi hareket olmadi bence
(34 puan) tarafından
Aynen böyle teselli edebilirsin kendini :)
(2,089 puan) tarafından
Yo neyi teselli edeyim ki beklentim yok artık:D
Geçtim o aşamaları malesef benimki odun fazlasıyla
0 oy
tarafından
Nişanlıyken bir kere kavga ettik uzak mesafe ilişki yaşadık yanıma gelip sokakta yatmıştı barışmadam gitmedi 
(34 puan) tarafından
Seninki de romantikmiş :)
tarafından
Kıyamam şimdi çok üzüldüm kışın o soğukta kaldı :D
(34 puan) tarafından
Aşk emek ister :)
0 oy
(710 puan) tarafından
Hamileyken annemlerde memleketteydim Bi süre o sırada hastalandm hem covit hem böbrek taşı düşürüyordum hemde ateşim 40 derecelerde falan gece görüntülü aramış hastanede annem göstermiş her tarafimsa ıslak pamuklarla görünce sabahında  izin alıp gelmiş supriz yapmıştı hastanede aniden karşımda görünce çok mutlu olmuştum 
(34 puan) tarafından
Ama o haline de kıyılmaz gerçekten :) kadınları mutlu etmek ne kolay aslında
0 oy
(216 puan) tarafından

Cok kral hareketmş :D

0 oy
(1,529 puan) tarafından
İşten gelip çoraplarını kirli sepetine atması :))))
(34 puan) tarafından
Ahshsh o da önemli :))
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bi kere hiç çoluk çocuğumuz yok daha. Ben özel yemekler hazırladım evde öyle içimden geldi. Eşime de söyledim akşama erken gel diye. Neyse ben masayı bi güzel hazırladım süslendim oturdum bekliyorum. İşten çıkış saati geldi yok daha. Aradı birine yardıma gidecekmiş bişeye. Kızdım ama tamam dedim. Geldi ben suratımı astım kızdım söylendim. Sonra cebinden 50 lira çıkardı al dedi bunu çanta alırsın kendine. Yardıma gittiği adam vermiş. Bende o ara düğün vardı çanta bakıyordum. Çok uygulanmıştım o zaman. Bütün sinirim geçmişti.

Para vermesi değil beni düşünmesi hoşuma gitmişti 
(34 puan) tarafından
Gönlünü almış çok ince bi hareket tebrik ediyorum enişteyi :))
(2,387 puan) tarafından
Teşekkürler :)
0 oy
tarafından

Ay seninki de baya romantikmiş valla benim  eşimde öyle bir incelik yapsa bende çok duygulanırım da benim ki Gül almıştı ben çok mutlu olmuştum duygulanmıştım akşamına kavga edince gülü de koparmıştım :(

0 oy
(1,496 puan) tarafından
Dogumda ailem gelememisti kaynanamlar vardi herkes bebekle. Odaya gitmişti ama esim ben çıkana kadar ayrilmamisti sezaryen olmuştum.. Çıktığımda gözleri dolu doluydu gözümün önünden gitmiyor. 
0 oy
(793 puan) tarafından
Kızım doğduğu zaman herkes kızımın yanına gitmiş ama eşim doktorun yanına gidip beni sormuş doktor kızını hiç mi merak etmiyorsun dediğinde etmez olur muyum ediyorum ama eşimle beraber bakmak istiyorum önce onun iyi olduğunu görmem lazım demiş doktorum söylemişti bir de ben kızımı emzirirken ilk emzirdigim de bize bakıp gözleri dolmuştu 
0 oy
tarafından
Bilemedim şimdi hangi birini söylesem ;)
0 oy
(829 puan) tarafından
Benim eşim  öyle çok romantik değildir asla ama hediye de almaz ince de düşünmez hep der hayatta tek birsey için geç kaldım ve pişmanım der .bende her seferinde benle evlendiğine mi derim hayir senle keşke 10 sene önce evleneydik der çok geç kaldık der hep 
0 oy
(4,613 puan) tarafından
12marta2020 de Doktor kizima tam teshis koydugunda salonda kapiyi kitlemistim hickira hickira ağladığım da kapiyi kirip elimden kaldirdi her dustugunde ben kaldiririm her agladiginda gozyaslarini oper icime cekerim sen dustukce ben kahroluyorum hep yanindayim demisti aynen bu sekilde galiba 20yilda gecse unutmam bu sozunu en hosuma giden o olmustu
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Dolma sevmediği halde bana yaprak almış sen seversin diye bazı hareketlerde seni seviyorum yerine gider
0 oy
(4,935 puan) tarafından

Hiç unutmam 2. Ogluma hamileyim ve zorlaniyorum bacak agrim.var zor uyuyorum uyanirsam geri uyuyamiyordum. Neyse eşim sabah anlatiyor gercekte parke ustasidir döşeme yapar. Ruyamda parke makinesini çalıştırıyorum cok gürültülü oluyor o ses. Sonra bir uyandim baktim sen horluyorsun dedi. Uyandiracakmis ama geri uyuyamam diye sabaha kadar beklemis o horultu ile :D

Bende en küçük horlada uyandırıp sağ tarafına dön diyorum :D

0 oy
(4,115 puan) tarafından

Doguma ikimiz gitmiştik  bana evden herseyı çekip getirmişti kontrole gittik dogum oldu hazirliksizdik. Kaynanam evimize hırsız girdi sanmış. Dolapta neler varsa getirmis et sularından beri kavonozlamis. Ceviz kırmış bala katmış meyve soymuş bir suru. Mutfagı batırmış :)) lohusaykende hergun cesıt cesıt kahvaltı hazırlardı. Gece uyanır ekmek arası helva bir kalıp koymus içine ve sıcak süt getirirdi sut olsun direnç olsun diye. Gece bebege bakardı ben uyurdum. bana  cok ıyı baktı Allah razı olsun hiç unutmam o gunleri düşünmesi cok hos. Annemden iyi bakti:))) 

0 oy
(13 puan) tarafından
Şükürler olsun Rabbime öyle büyük kavgamız olmaz zaten sürekli supriz yapan bı eşim var ama bı kere çok hastaydı ve ev darma dagindi uyuyodum bende eşim çocukları uyutmus öyle uykusuna yatırmış evleri toplamış elektirik süpürge sesine uyandı bı baktım evleri makinaya veriyo dur ben yaparım dedim sen yat dedi yerleri silerken hangi deterjanı katiyon sen onu söyle dedi zaten ev işlerinde de yardım eder bana ama o gün hiç unutmam 

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 719 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 301 göst.
0 oy
3 cevap 213 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 715 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycacicek (2 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,373 cevap

34,780 kullanıcı

...