0 oy
658 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşime 12yıl  önce Muska yapılmış bir hoca dün ortaya çıkardı kardeşlerim. 

İşi gücü rast gitmesin huzursuz olsun evinden uzaklaşsın diye. 

Zamanında peygamber efendimize yapılan efendimizi zaman geçtikte halsiz bırakan yorgun düşüren bu muska büyü lanetini yapanlar Mezarda çok kötü şeyler bekliyor ahirette günahı büyük eğer aranızda uğraşan varsa derhal terk etsinn tövbe etsin kardeşlerim.. 

18 Cevaplar

0 oy
(3,617 puan) tarafından
Benim esimde ölü toprağı atmışlar bide yatağımiza toplu iğne batirmislar ayriyetten muska yapmışlar kapının pervazında bulduk
(3,617 puan) tarafından
Canım kurşun dokturduk kurşun yatak şeklinde oldu ve diken diken oldu döken kadin yataginiza bise yapılmış bosanmaniz için diken diken olmus yataginiz dedi rahatınız kacsin die munasebetiniz bitsin die yapilmis dedi.

Esim inanmadı bende oğlumun altını degistirrken biraz büyük abdestini yatağa sürdüm sonra iyice ıslak olana kadsr sildim esime dedim çok ıslak diğer yüzünü çevir yatalim dedim çevirdi 10 tane toplu iğne batirmislar köşelere hepsini topladım kadına gittim kadın dedi akan suya at götürdüm dereye attim o gece esim bi değişti bi iltifat bi guzel söz evden çıkmak istiodum bana zit gidiodu evden çıkalım dedm tamam dedi yani çok degisti
tarafından
Abowww kuzum ya aklinla bin yaşa iyiki cevirmissin yatagı.Kim yaptirdi size bunu Allah ıslah etsin vicdansizlar.
(3,617 puan) tarafından
Yapan belli kuzum evime yatak odama giren 1 kisi vardi
(2,765 puan) tarafından
Aaaa rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin insAllah ya kimsenin aklina gelmez boyle buyuler falan
(3,617 puan) tarafından
Seytanlarin saklı böyle çalışır canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kötü niyetle muska yapanlaR ALLAH'A HAVALE OLSUN İNŞALLAH
(580 puan) tarafından
amin amin
0 oy
(162 puan) tarafından
Bu nasıl bi kötülük ya insan birinin yuvasının yıkılmasından nasıl mutlu olabilir içlerinde hiçmi vicdan Allah korkusu yok bunu yapanların 
0 oy
tarafından
Büyüyle ugraşanların Allah belasını versin.Rabbim yollarina tas koysun.
0 oy
tarafından
Böyle yaparak nasıl mutlu oluyorlar gerçekten anlamış değilim ya ee ne yaptınız peki
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Banada yapıldı 16 yaşındaydım 

Başka şeyler görmeye başladım  küçük adamlar gördüm sürekli azgim ve yanaklarım kaynar su dökülmüş gibi su topladı bir günde büyü sor bozuldu 
0 oy
tarafından
21 yıl önce dedemi büyüden kaybettim. Dedeme amcalarıma babama yapmışlardı Allah iki cihanda sorsun hesabını 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH büyü yapanları bildiği gibi yapsın yuva yıkmak insan sağlığıyla oynamak ellerine ne geçirecek acaba...
0 oy
(528 puan) tarafından
Dertleri ne acsba yapanlarin cok merak ediyorum. Esimle bnde var mi bilmiyorum ama annemle babamda var annem bulmuş ve yakmış suya atılması lazimmis halbuki. Aralari hicbir zaman iyi olmadi malesef
0 oy
tarafından
Bekardım taktıntılı birisi vardı ilk o yaptırmaya başlamıştı arkasından evlendik görümcem çok yaptı 333 tane ayetel kürsi var YouTubede aç sürekli dinleyin gerekirse uyurken açın 
0 oy
(16,503 puan) tarafından

Rabbım uzun tutsun bizden İnşaAllah Amin

Çok korkarım öyle şeylerden 
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Çok çok büyük bir günah insnaların hayatıyla oynamak. Yazıklar olsun yapanlara
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Bu muskayla buyuyle ugraşan daha topraga gorer girmez kefenine yilanlar girsin rabbim boylelerini mezarinda ters dondursun
0 oy
(21 puan) tarafından
Yapıldığını nasıl anlıyorsunuz? Bizde var mi bilmiyorum da babanneme yapmaya çalışmışlar tutmamış ise yaramamış sonra söylemişler sana büyü yapmaya çalıştık ama olmadi tutmadı demisler 
(3,274 puan) tarafından
onlarda nasıl bir cesaret varmış söylemişler birde p
(21 puan) tarafından
Deli cesareti işte :))
0 oy
tarafından
Öyle olunca ellerine ne geçiyorsa 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben sevdiğim biriyle nisanlıydım babam da ayrılalım die muska yaptırmış ve ben bunu ayrıldıktan sonra öğrendim muskayı yaptıran babam yapan ise Rahmetli dedemdi o kişiyle mutlu olamicamı düşündükleri için yaptrmışlar suan başkasyla evliyim
(370 puan) tarafından
Çok üzücü bir durum :(
0 oy
tarafından
Canım nasıl fark ettiniz bunu 
Meltem sercemi özledim
0 oy

Şuan lazimsin ama yoksun :'(

(15,969 puan) tarafından
Sevda serçeyi buraya getirmeye niyetlisin heralde. Kızın bütün postlarini hortlattin
Çok özledim bee

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 264 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kubraaaaa4545 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 436 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu