0 oy
756 göst.
Diğer kategorisinde (16,013 puan) tarafından
Oğlumun dilinde pamukcuk çıktı. Boğazına da yayılmış biraz. Nasıl geçer. Internette bazıları karbonat sürun demiş bazıları ise yaramaz demiş. Nasıl geçer bu

7 Cevaplar

0 oy
(1,788 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

Bu damla 2 günde tertemiz yapti pamukcugu
(16,013 puan) tarafından
Kuzum bende ilaç yazdırdım ama daha almadım eşimi bekliyorum. Bakalim bize ne yazdı doktor
(16,013 puan) tarafından
Aynısını yazmış bana da nasıl kullanıyordun sen. Damlalikga ne kadara kadar çekiyordun
(1,788 puan) tarafından
Canim valla bana doktor tarif etmisti ama ben o siringaya bi cekip gelen hepsini ağzına sikiyordum hatta agiz cevresinede tasir oralarada iyice sür dudagina falan gecmesin geçtiyse bile gecirir zaten
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Temiz bir beze karbonatlı su yap geçer canım. Ardından biraz su ver . Canını yakar o pamukçuk 
(16,013 puan) tarafından
Nasıl hazirlamam lazım karbonatli suyu
(4,875 puan) tarafından
Biraz su biraz karbonat bir küçük kase içersine yap bezin her yerini ıslatmana gerek yok küçük bir kısmını islat o su ile sonra işaret yada serçe parmağın ile ağız içini sil  biraz canı yanar ağlar endişe etme daha sonra su ver biraz.
Her emzirme öncesi göğsünü iyice yika öyle ver .
(16,013 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Karbonatli suyla 
(16,013 puan) tarafından
Sağol canim. Uyansin yapacam InseAllah
0 oy
tarafından
Karbonatlı su iyi geliyor diyorlar pekte bilgim yok
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Karbonatlı su tam geçirmiyo yine çıkarıuolar dediker ben saglık ocagına gittin niostatin diye damla verdi o da geçirmedi doktora götüdm tetagil diye diş granülü verdi o azalttı baya az kaldı tamamen geçmesine
(16,013 puan) tarafından
Evet bende internette tam geçirmiyor tekrar çıkıyor diye okudum karbonatlı su icin
0 oy
(143 puan) tarafından
Karadut pekmezi yada  surubu eczanede  satilio 5 yada 10 tl bise ufak sisede ama etkisi cok buyuk
(16,013 puan) tarafından
Ilaç yazdırdım canım. Cevabın için sagol
tarafından
İlaç kullanma ben kullandım hiç bir işe yaramadı daha sonra karbonatlı su yaptım o geçirdi vallahi boşu boşuna ilaç vermişim dedim hatta
(143 puan) tarafından
Yinede  denemenizi  tavsiye  ederim 1 gunde birseycigi kalmko ama siz bilirsiniz
0 oy
tarafından
İşaret parmağına temiz sargı bezi ni sar hafif canı yanmayacak şekilde bastırarak sil karbonat fln değil direk sil geçiyor bir kaç kere tekrarls bu işlemi temizle korkma

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,182 puan) tarafından soruldu

380,274 soru

11,385,842 cevap

34,886 kullanıcı

...