0 oy
2,677 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Gebe sayfasinda 2019 da kalma bi post gordum post sahibi camasir suyuyla test yapmis ve camasir suyu kopurmus hamileyim demis simdiki postuna baktim bir kac gune sezeryana aliniyor camasir suyu cok kopurunce erkek az kopurunce kiz oluyormus onunki bayagi kopurmus simdi bi oglan cocugu bekliyor acaba bende yapsam cinsiyet belli olurmu yani bunun ne kadar dogruluk payi var deneyen oldumuuj:ermm:

9 Cevaplar

0 oy
(4,284 puan) tarafından
Bence böle şeylere gerek yok elbette ogrenilcek cinsiyeti
(2,765 puan) tarafından
Himm benimde 6 aylik bi kiizm var ikinciyi istiyorum bends var yani hamileyim ama cinsiyet denilen sey varya insan iste merak ediyor heves ediyor
(758 puan) tarafından
Sen hamile misin kız
(2,765 puan) tarafından
Evet hamileyim ama daha doktora gitmedim bi saglik ocagina gittim kan verdim sadice hepsi bu
(758 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık 6 mı
(2,765 puan) tarafından
Evet 6 aylik
-Reklam-
0 oy
(15,508 puan) tarafından
Doğruluk payı sıfır ya çok saçma sapan şeyler bunlar gidip ultrason da bak o pisliği yapma kim isterse isesin köpürür zati icindeki madde kppurtuuor şu da koysan aynı 
(2,765 puan) tarafından
Kiz 1 yil gecmis senin yorumun degismemis baska bi posttada ayni yorum yapmissin
(15,508 puan) tarafından
Düşüncem aynı demek ki
(2,765 puan) tarafından
Evet oyleymis ozu sozu bir derler ya sende oylesin
(15,508 puan) tarafından
Teşekkürler ☺
(2,765 puan) tarafından
Ben dogrulari soyledim sadice tesekur etmene gerek bile yok guzelimmm
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Arkadaşım kocasına denetti onunki de köpürdü öyle olsa adam hamile olurdu :D

(2,765 puan) tarafından
Aaaa ama 5 dk beklemek gerekiyormus diye duydum bende
(1,472 puan) tarafından
Yok canım inanma öyle şeylere :)
0 oy
tarafından
Doğruluk payının olacağını sanmam
(2,765 puan) tarafından
Himm herkes oyle dusunuyor yaa
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Çamaşır suyu testten daha pahalı.  Git 15 tl gebelik testi al kafan rahat olsun ne uğraşıyorsun 
(2,765 puan) tarafından
Ben test yaptim zaten cift cizgi cikdi kandada cikdi ben cinsiyet icin denemek istiyorum
0 oy
(214 puan) tarafından
Bende burda suya kanını damlattiginda dibine batarsa kız batmazsa erkek mi yaziyodu biseydi benimki dibe battı ve kızım oldu inanmıştım ona bunuda deniycektim ama yapmadım
(2,765 puan) tarafından
Evet bende oyle duydum cok az kopurdu benimki ve renk degisimi bile oldu kipkirmizi oldu dedim acaba bi kizim dahami olucak hemen alisverise baslayim dedim kendi kendime bi yandanda ya erkekse ne olcak diye derdindeyim
(214 puan) tarafından
Yok başlama azcik bekle bı ihtimal der zaten doktor sabret az almak istiyorsan da beyaz al
(2,765 puan) tarafından
Ilk kizimda esim gil tarafi dogsunda al bebek gormeye gelirler birsuru kiyafet olur falan diyordu dogmadan 1 hafta once turkiyede karantina oldu o yuzden bisey alamadim grlen gidenide kabul etmedik o yuzden bebegimin pek biseyi olmafi dikisli halimle hergun kiyafet yikiyordum sadice iki tane hastane cikisi bi tanede alt ust takim vardi baska yokdu o yuzden bu bebegimde bunlari yasamak istemiyorum
(214 puan) tarafından
Çok haklısın ve içinde kalmış bende de ben alışveriş pek yapmadım kayınvalidem aldı banada dediler alma bişey gelir şansımıza virüs çıktı annem bile hala aldıklarını getirmedi geçenlerde gekiceklerdi akrabalar olmasada ablalarim bu seferde apartmanda çıktı gelmeyin dedim öyle bı zamana denk geldik ki çok kötü
(2,765 puan) tarafından
Iste bu yuzden herturlu yontemi deniyorum cinseyet icin camasir suyunuda cok duydum bu yuzden sordum buraya
0 oy
(586 puan) tarafından
Bunların hepsi çok saçma inanmayın  böyle şeylere 
(2,765 puan) tarafından
Ya sans eseri galiba bazi kisilerde olmus
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Doğruluk payı yok 

Ben hamıledım yaptım köpürmedi

Bekae kıza yaptırdım köpürdü

Bide ben yaptıktan sorna enfeksiyon kaptım

Yapma boşver 
(2,765 puan) tarafından
Evet biride esine yapmis kopurmus adamin hamile olcak hali yok yani ama iste insan heves ediyor bazi seylere
0 oy
tarafından
Bn ilk oğlum hamileyken yapmıştım köpürdü  baya eşim yanımda değildi o zaman testte alma imkanım yoktu hamileydim ve doğruda çıktı hatta geçen bi şüphelendim yaptım köpürmesi hamile değildim çünkü 
(2,765 puan) tarafından
Yani hem dogru hem degil diyorsun anladim canimmm
tarafından
Onun gibi bişi canımm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 572 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 456 göst.
16 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Misralardaki huzur (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,702 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu

377,107 soru

11,285,685 cevap

34,689 kullanıcı

...