0 oy
462 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (816 puan) tarafından
Kızlar görumcemler 10saatlık yoldan gelecekler aksam 10.11 gıbı bızde olurlar onlar geldıgınde ne yemek hazırlasam bılemedım fıkır verırmısınız

7 Cevaplar

0 oy
(776 puan) tarafından
Aç gelirler sonuçta çorba kesin yap genede yanina bir yemek salata yoğurt koy isteyen istediği kafar yesin
(816 puan) tarafından
Yemek agır gelırmıkı o saatte kafam karıstı.
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Elinde su an neler var
(816 puan) tarafından
Dun alısverıs yaptık yemekmı kahvaltılık tarzımı yapsam bılemedım esımde yemek agır olur belkı dedı bılemedım
(44,603 puan) tarafından
Caylan patates salatasi pişi yada pogaca o tarz seyler olabilir yogurt felanda koyarsin
0 oy
(616 puan) tarafından
Fırında bir şeyler yapabilirsin canım ya yemek yada kahvaltılık gibi çay koy fırında börek morek peynir seytin Allah ne verdiyse
(816 puan) tarafından
Yufkada aldırdım aslında borek olabılır tesekkur ederım o hıc aklıma gelmemıstı yemek dusundum kıymalı fırınnyemegı bu seferde gece oldugu ıcın esım agır olur kıymanın yagı dokunabılır dedı
(616 puan) tarafından
Aynen canım börek zeytin peynir domates patates kizartabilirsin çay da demle daha iyi gelir bence
(816 puan) tarafından
Evet canım oyle yapacagım en mantıklısı o geldı suan tesekkur ederım
(616 puan) tarafından
Afiyet olsun kuzum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
O saatte ne yeseler gece rahatsız olurlar bence karpuz peynir kahvaltılık biseyler hazirla
(816 puan) tarafından
En ıyısı kahvaltılık olacak galıba canım bn olsam yemek agır gelır yatamm.
(10,411 puan) tarafından
Öyle o saatte kim yemek yiyebilir ertesi günü çeşit çeşit envai çeşit yemek yapabilirsin
(816 puan) tarafından
Evet canım dıger gun aklımdakılerı yaparım sımdı ınsanlara yedırıp sıkıntı yaratmayayım. Onca yol gelıp bıde mıde agrısı cekmesınler.
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Börek kahvaltılık iyi olur bir de çay demle 
(816 puan) tarafından
Aynen oyle yapcam yemek agır olur yatamazlar bu seferde yazık gunah
0 oy
tarafından
Yoldan gelecekleri için hafif bişeyler olsun mutlaka çorba yap mercimek falan su böreği yaprak sarma salata olur ama eğer görümcen ile samimiyseniz ona sor yanlış anlamazsa. Söyle mideniz rahatsız olur mu ne yemek istersen söyle onuu yapayım diye sor 
(816 puan) tarafından
Aramız ıyı Allaha şükür bn boregı sarmayı  yapayım gelmeye yakında arayıp sorayım cay derse boregınn yanına cay corba dersede corba yaparım
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Sarma iyi olur poğaça çay yaparsn köftede kizartabilirsin börek kahvalti türü 
(816 puan) tarafından
Evet canım kahvaltı turu hazırlayacagım oylesı mantıklı geldı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 217 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy