0 oy
1,705 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanimlar para biriktiyor musunuz meselq? Ne kadar biz 3 yildir evliyoz tii yok esimin kendi isi iyu

53 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Eşim mutfakta usta. 2 yıldır evliyiz 1 yıl öncesine kadar eşya borcu ödüyorduk şimdi araba için kredi çekti onu ödüyorum gelecek yıl bu zamanlar bitiyor. Çok şükür biriktiremesekte yetiyor. Rabbim herkese bol kazanç nasip etsin inşallah. 
-Reklam-
+1 oy
(1,294 puan) tarafından
Sanayide kendi dukyani çok şükür işi iyi biriktiriyoruz
+1 oy
tarafından
Esim cok tutumlu ama bilmiyom biriktiremiyoruz
+1 oy
(515 puan) tarafından
Yetiştiremiyor uz ki para biriktirelim kredi kartı patlak borç girtlakta doğum yaptım çalışamıyorum aybsobu gelmiyor valla çok zor cok 
+1 oy
tarafından
Uzman çavuş eşim ama borç çok biriktiremiyoruz 2.100 filan kredi ev kira faturalar derken ucu ucuna yetiyor
+1 oy
tarafından
1.5 senedir evliyiz eşim muhasebeci 3 aydır issiz bi miktar para biriktirmistik oda kira fatura derken bitti sayılır allah yardımcımız olsun
+1 oy
(2,368 puan) tarafından
Biz ev kredisi ödüyoruz biriktermyz malesef kartta o bin geldi 
+1 oy
(15,695 puan) tarafından
A 101 bolge sorumlusu evlndgm sene her maaşında birikim yapardi ama krzden snra anca yestio diyor daglgaz kira borç vs
+1 oy
(845 puan) tarafından
Eşim tekstil fabrikasında müdür çok borcumuz olmasına rağmen çok şükür biriktiyoruz 
+1 oy
(1,146 puan) tarafından

Esnaf eşim erkek giyim isiyle uğraşıyor ben asla para biriktiremem ve kenarda hiç yok :D eşim kendi çekip çeviriyor parasal konuları bende karışmıyorum açıkçası tabiki kredi borcu falan sıkısiyor insan dayisiyla beraber işletiyorlar diğer dükkanları battı zaten nisanlanmadan  önce biz Allah a şükür başımızı sokacak evimiz var cok şukur ama şartlar zor tabiki bu zamanda

0 oy
(581 puan) tarafından
    Ercumen canim eşim. Biriktiriyoruz cok sukur 
tarafından
Belediyedemi tam olarak ne is
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Benimde eşimin kendi işi kese babasigille ortak kesinlikle para elime geçmez herşeye onlar karar verır kayinbabamin gözünü allah doyursun ev alma derdinde doyamadı gitti biz evlendigimizden beri 3 ev alıp 1 de yaptırdı adamın 6 tane evi var yok yine de para yok eşiminde ağzında aynı laf para yetmiyor 
(396 puan) tarafından
Yuh yaaa afedersin ama
0 oy
(186 puan) tarafından
Eşim polis 2 yıllık evliyiz bizdede birikmiyor dügünü kendi yaptı eşyaları kendi aldı ailesinden yardım yoktu onun borçlarıyla ugraşıyoruz bende çalıssam belki birikim olur ama ona müsade etmiyor  gine elhamdürillah şükür  halimize
tarafından
Nerede gorev bir yapiyor esiniz benim ki de polis
(186 puan) tarafından
Biz antalyadayız  cnm senin eşin nerde görev yapıyor
(224 puan) tarafından
Benimkide polis canım ama anca yetiyo malesef
tarafından
Siirt teyiz biz
0 oy
(902 puan) tarafından
Doğalgaz ustası.önceden taşerondu iyi kazanıyordu ama sigortayi yatiramiyordu şuan maaşlı çalışıyor 2bin TL yine doğalgaz isi ayrıca pazar günleri yada hafta içi diğer ek ise de gidiyor doğalgaz saat takimi tamiri vs gelen gidiyor 9aylik evliyiz borç harç çok var bizim ev ve kaunanamlarin kira falan çok zor kayinoedrrimin maaşı kaynim.eşim anca kurtariyorlar birikim sifir gelen borca gidiyor.
0 oy
tarafından
Eşim imam borcu olmasa biriktirirdik ama suan biriktiremiyoruz borç bitince inşallah 
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Kendi işi sanayide dükkanı var mermer üzerine şükür ev üzerine yatırım yaptık araba alıp satıyor birde çok şükür iyiyiz ama stresi çok işçilerin maaşı dükkanın faturaları malzeme parası bir taş almaya gidiyor cebinde en az 10 bin lira olacak iş varsa güzel ama iş yoksa maalesef sıkıntı birikim gerekiyor yani 
tarafından
Ay canim sanki bizi yazmissin benim esiminde sanayide dukkani var bizimkide mobilya marangozluk uzerine. Bizde gecen sene evimizi aldik cok sukir Rabbim isteyenlere nasip etsin:)Araba alip satiyo esim biriktirmek ne mumkun:(anca yetiyo malzemeye surekli zam geliyo herseye geldigi gibi.Yinede elhamdulillah her halimize Allahim bundan asagi etmesin:))
(1,430 puan) tarafından
Ay aynı vallahi kuzum çok şükür evim var borcum yok ya daha fazlasını istemiyorumda çok şükür yetiyo sadece eşime üzülüyorum çok stresli oluyor :)
tarafından
Aynn cnm benimkide oyle hem is sikintisi hem araba sikintisi varken kafa olarak cok yoruluyo gecenlerde sattik bi araba yerine aldik simdi bunu da satmak istiyoruz bol bol.arastiyo esim. Allah hayirli musteriler versin insaallah cnm sizede:))
(1,430 puan) tarafından
Ahaha aynı durumlarımı vallahi :) Allah razı olsun tatlım sizde cümlemize de inşallah :)
tarafından
Amin kuzum.insaallah:))
0 oy
tarafından
Şuan hayır cnm çünkü çok masraf var bebek geliyor malum eşim askeri personel 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Restoran işletiyor cok şukur iyi işi ama biriktiremiyoruz bir turlu..biraz biriktiriyoruz sora bir şey cikiyor harcanip gidiyor
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Eşim bekçi biriktiriyoruz çok şükür kirayı 1 yıllık peşin verdik rahatız elhamdülillah 
0 oy
tarafından
Belediyede çalışıyor canm biz ilk biriktiriyordyk smdi biriktiremez olduk 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 665 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 629 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 686 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 616 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...