0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Benim annem gil bi takim alip gelseler zoruma gider şahsen 

45 Cevaplar

0 oy
(902 puan) tarafından
Bir sürü takım.elbise çeyrek altın yorgani yastığı 2ektra çarşafı bebek bezi ıslak mendili sabunu sampuani kışlık battaniyesi .yaninda baklava 6kavanoz komposto banada 1tane boydan elbise ayreten bi etek üst ceket iç camasiri çorap lif örtü vs daha aklıma gelmiyo.ki her gelişte yada biz gittiğimizde 1er takım daha alır ederler bizimkiler .

Ama kaynanamlar 1cop bile almadı sorsan torunları  ..birligiz ama her şeyini eşim ve ailem yaptı .bidr bunlarin ustune gorumcem diyo ki besik kiz tarafi alir bende dedim besigide ailem alcaksa erkek tarafı ne ise yarıyo??

Gittiler ben hastanedeyken komşunun oğlunun eski beşiğini getirdiler oğluma.

Gorumcem de 1 cop almadı ben oğluma gelen kıyafetlerden 1takim büyüğü onun oğluna giydirdim hediyem olsun dedim sonra anası babası gorumcem gittiler pazardan dandik 1takim bide zıbın aldilar gorumcem almışmışsss 

O kadar sinir oluyorum ki bide seviyoruz torunumuz demiyolar mi 
-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Canımm annem bebek arabası beşik kıyafetler ve çeyrek aldı. 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bizde ilk bebege besik yapilir besikten arabaya kiyafetler nevresim yorgan hepsi yapilir kirkinda mevlut yaparken getirirler oyle yapmisti benim annemde
0 oy
(16,491 puan) tarafından
HEDIYE olarak 2.binlik Küpe Aldılar 

Onun dışında. Kızıma beşik dolap ve sayamayacağim kadae giysiler örgüler
0 oy
(179 puan) tarafından
Beşik ve bir sürü elbise
0 oy
tarafından
Nie birileri bisey alsın die mi çocuk yaptın sen 
0 oy
(162 puan) tarafından
Bi yarım taktılar bi beşik aldılar kıyafet falan 
0 oy
(489 puan) tarafından
Valla şuan hamileyim hiçbir şey almadım her şeyi annemler aliyo bebeğe dair takı yaoavaklar mi bilmiyorum :)
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Annem kardesim ceyrek taktılar ayrı ayrı + beşik oyuncak takımlar aldı alıyoda hala
0 oy
tarafından
Annemler .2 valiz kiyafet yelek hirka hastahane cikisi sampuan seti vs ana kucagi kanguru bebek cantasi seti ve altin künye almışlardı Allah razi olsun
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Bebek beşiği aldilar
0 oy
(4,725 puan) tarafından

2 tane bilezik taktılar :) ileride kızıma oda yapicam onlarla. Kıyafet vs falan da aldılar ❣️

0 oy
(3,701 puan) tarafından
Çocuğun a dan z ye herşeyi ki her ihtiyacını aldılar 2 3 senelik giyecek kıyafetleri bele sen düşün banyo ihtiyacı oyuncağı kıyafeti neler neler birde altın  ha kaynana ne aldı hiç ikinciye ne aldı hiç Gine ne varsa kayinbabam da var ilkde hazır hosgeldin bbek almış ikincide iki saksı çiçek biri annenin adına biri benim dedi 
0 oy
(143 puan) tarafından
Tum kiyafetlerini aldilar en ince ayrıntısına kadar 1 lira vermedim aldığım hicbirseye besigi kaynanam aldi yatağı vs ve çeyrek taktı annem dogum yapınca bin lira verdi acil ihtiyaç vs olursa diye babamda tanidik kuyumcu var git al ne istiyorsan hediye dedi ama altin cok çıktığı için kıyamadım yeter dedim
0 oy
(796 puan) tarafından
Bebeğin herseyini yaptı altın verdi eve gideceği zaman 100 tl verdi 
0 oy
tarafından
Annemler kayınbabamlar bir telaşa girdiler şuan akıllara zarar :D cocuk dogmadan don biçtiler öyle diyim karısmayın desemde bana bise bırakmadılar Allah razı olsun. :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
2 küçük altın bebek arabası örümceği 7 takım 2 elbise daha bir sürü hırkalar şapkalar örüldü hala da gelirken boş gelmezler hiç bisey alamasalar kavanoz mama alırlar:))
0 oy
(920 puan) tarafından
Kendi ailem beşiğini 3 aylık bezi maması ayriyeten 2 yarım altın bebegede künye yaptirdilar
0 oy
(80 puan) tarafından
Annemler besik aldi para elbise vs yardimci oldular kaynanamlarda zibin takimi baska yok 
0 oy
(367 puan) tarafından
Daha doğmadı cnm az günü kaldı isimli künye yaptırdılar. Yarım altın n fiyatını  biraz geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 444 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Frover (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 819 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 321 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ipek_cilem (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 130 göst.