0 oy
341 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6,203 puan) tarafından

Beloş'umun kitaplari geldi.İcerikleri cok guzel pelus,muzikli oyuncak taraftari olmadigim icin ise yarayacak,zekasini gelistirecek urunler almak daha uygun diye dusunuyorum. O yuzden kitaplar ve zeka kartlari favorim.Almak isteyenler hepsiburada İndigo kitap yazarsa cikar iki set aldim tek set 30tl

image

6 Cevaplar

0 oy
(586 puan) tarafından

Ben de baya var kitap da kızım 16 aylık okumama izin vermiyor alıp  yırtmak istiyo nasıl alışacak bilmiyorum :ermm:

(6,203 puan) tarafından
Yanlis oldufunu anlat yani lutfen yapmaz misin eki ekleme hicbir kelimene yapma diyiceksin o bu aliskanligi bitirene kadar
(586 puan) tarafından
Yapma kel8mesini çok iyi biliyo ama bnde uygulamiyor kendinde uyguluyo mesela ben kendine bisey yapsam yapma diyip eliyle itiyo beni ama ben yapma deyince hayır diyo ☺️ cadı deli ediyo beni
(6,203 puan) tarafından
:DD ona gecerli degilmis gibi ama ogret cunku buyudukce daha cok sorun yasarsin bu yuzden
(586 puan) tarafından
Aynen canm elimden gelini yapıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aydan sen hemşiremiydin 
(6,203 puan) tarafından
Yok canim suan uni.okuyorum iki sene oldu bu 3.yilim ama hem okuyorum hem de uni.nin hastanesin de calisiyorum
tarafından
Ben mi meraklıyım kız ilk defa burda birine birşey soruyorum hiç sevmem merakli insani
tarafından
Oh valla ne güzel  hep aktifsin
(25,224 puan) tarafından
Canımsın... Mavi kalpp
(6,203 puan) tarafından
Valla diyorum bu korona bana cok yaradi diye evden yapiyorum sinavlari
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bi sette kaç tane var canım bende bakayım buna. Timaş yayınlarıda çok güzel içerikli onada bak istersen 
(16,503 puan) tarafından
Sende kalk üst üste kapını çarp ne eksiğin var onlardan :)
(25,224 puan) tarafından
Benim cocugum uyuyo korkuyo cok az önce Bi vurdu sıçradı :( yavrum için üzülüyorum Allahından bulsun biz bu evden cıkıp gidince bir gün öyle beter biri gelsin ki oda çeksin inşallah
(16,503 puan) tarafından
İnşaAllah canım
Elbet çekecek sen gönlünü ferah tut canım benim
(6,203 puan) tarafından
Sen iyi sabretmissin ben simdiye jandarmayi arayip sikayet etmisdim :D
(25,224 puan) tarafından
Bu sondu inan son kez konuştuk en sonunda yazı yazdım birkaç gün beklicem baktım olmuyo Arıcam polisi
0 oy
(119,286 puan) tarafından
Bem burda okuyanlardan heves ettim bi tane aldim ama okurken benim baby boy hic beni dinlemedi 
(25,224 puan) tarafından
Aferin la kuzey :D Ömer cok güzel dinliyo tepiniyo resimlere baktıkça :D
(6,203 puan) tarafından
Senin baby boyun ruhu zengin gelemiyo boyle seylere :D
(119,286 puan) tarafından
Benim baby boy cidden entel olmiycak babasinin oglu  romantikde degil
0 oy
(986 puan) tarafından
Ayy hayırlı olsun, güle güle okuyun. Çok severiz kitapları. Ben de bi bakayım. İndigo yayınları güzel gözüküyor :-)
(6,203 puan) tarafından
Tesekkurler❤Evet icerikleri de gzuel
0 oy
(449 puan) tarafından
Aydan kitapların yayın evi ne? Elikadan hatırladım seni doğurmuşsun. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 212 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
0 oy
6 cevap 70 göst.
21 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Gozdeh (5,933 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
21 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrv37 (3,235 puan) tarafından soruldu

379,539 soru

11,361,929 cevap

34,839 kullanıcı

...