0 oy
373 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (625 puan) tarafından

Sizce hangisi

image

image

image

image

15 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Bunlardn hicnkullanmadim dikktini ceken.ses cikaran.seyler olmasi yeter hepside guzl
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Canm tavsanlısını e bebekten almstm basınca ses çıkardı o bir süre sonra gitti bildigimz çıngırakngibi de sesi yüksek değil çocuk aglarsa sallarsan çocuga aglama sesinden oyuncagn sesi gitmez
0 oy
tarafından

2. Olanın aynısı bizim var 5 aylık aldık 2 yaşında hala seviyo ama 30 liraya almıştı eşim çok kızmıştım :D hepsi aynı zaten seç birini 

0 oy
(7,441 puan) tarafından

image

bunu kesinlikle tavsiye ederim kolay kavrayabiliyor bebekler ortasını tutma yerini kızım bayılıyor ve bı çok takip ettiğim kişiler bunlardan kullanıyor tabi fiyatı e bebek te daha ucuz veya 40 aldım 
(625 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim benim bebiş doğmadı daha ama tavsiyeen için çok teşekkür ederim
(7,441 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bastırınca ses çıkarıyor bunlar ama bebekler yapamıyor sallayınca çok az ses çıkıyor. 2. Var bizde
0 oy
(795 puan) tarafından
İkinci resimdeki var bizde hala oynuyoruz 6 aylıgız sürekli elimizde ağzımıza falan sokuyoruz yanlız bu tarz oyuncakların içinde kaynana Dili var ses çıkarsın diye ben düştükçe makinede yikiyorum o biraz sıkıntı oluyor içinde bı kaç kere su kalmış kuruması uzun sürüyor 
0 oy
tarafından
Ben bunlardan almadım normal olandan aldım çokta sevdi 15 aylık hala oynar 
0 oy
tarafından

Bunlardan bizdede var fakat dikkatini çekmedi fotoğraftaki üründen aldık basınca şarkı çalıyor daha çok sevdi 

image

0 oy
tarafından

Biz bundan kullanıyoruz canım  e bebekten almıştım

image

0 oy
(2,259 puan) tarafından
En alttaki sarılı olani civilimden almistim benim kizim çok seviyor suan 7 aylik hâla oynuyor ama sıkınca guzel ses çıkıyor sadece salldıģında çıngırak sesi az ama benim kizim sevdi yani
(625 puan) tarafından
Benimkisi erkek cnm ama kullanışlı dimi
(2,259 puan) tarafından
Yani ben begendim kizimda beğendi canım sadece sallandiginda cikan ses az çıkıyor alirsan bunu göz önünde bulundurarak al
0 oy
tarafından
Üsttekine benzer kırmızı renkte almıştım oğlum severdi
0 oy
tarafından

image

Bende ki bu........ 

(625 puan) tarafından
Memnunmusun
tarafından
Evet seviyor ama sık sık temizleme istiyor
0 oy