0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar.  Bana bu kremden lazım ama burda hiç bir yerde internette dahi bulamıyorum.   Eğer yolunuz eczaneye yolunuz düşerse. Veya yarın tanıdık eczane varsa arayıp sorarmisınız.   Eğer bulunursa eczaneyle iletişime geçip. Bı sekilde almak istiyorum.  Gerçekten çok önemli benim için tırnak kenerındaki yaralarıma tek iyi gelen ilaç 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Postum yukarı git 

-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben yarın burdaki eczaneye sorarım canım bide kuzenimin eşi eczacı yarın onada mesaj atar sorarım mesaj atarım sana şuan saat geç olduğu için yazamıyorum ona 
(9,626 puan) tarafından
Parası hiç önemli değil canım yeterki senin işin görülsün yarın olsun araştırırım inşallah bulurum ama niye öyle yapiyolar ya sağlık bu sonuçta
tarafından
Ah bi bilsem bunu bana veren doktorda gitti burdan başka cildiye ye gittim bana dediği ellerini kesinlikle suyla temas ettirmeyeceksin. Ben gel evimi yemizle. Yemeklerimi yap. Ellerimi suyla temas ettirmeyim dedim odasından kovdu.
(9,626 puan) tarafından
Saçmalamış yani senin iyiliğin için söylemiş ama tuvaletten çıktıktan sonra napican o evi kim temizleyip silicek kim yemek yapicak..eger o kadar ciddi sorun varsa Allah bol bol şifanı versin inşallah ben araştırırım ama eğer dende bulursan bi kaç tane al kenarda dursun
tarafından
Bulabildiğim kadar alıcam cnm suyla alakalı olsa bu kremde gecirmezdi. Cnm  cildim çok Kuru. O yüzden çatlama yapıyor. Buda bı nevi nemlendirici Krem zaten doktora tırnak kenarları çatlıyor kanıyor dedim bunun için mi geldin suyla temas ettirme dedi bakmadı bile
(9,626 puan) tarafından
Al iste canımızı böyle insanlara emanet ediyoruz bide hepsi aynı değil ama numuneler heryerde..eger evde vazelin falan varsa idareten kullansan olmazmi
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Eğer bulunmaSsa bana mesaj at ben bende bakarım

tarafından
Olur cnm çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Tırnak kenarları çok acıyor kanıyor. Canım yanıyor
(27,337 puan) tarafından
Şifa versin Rabbim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 373 göst.
0 oy
12 cevap 696 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebek.65 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
0 oy
10 cevap 132 göst.