0 oy
997 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından

Sizinde boylemydi2 kilo olan bebisleriniz:(Fotoda daha büyük duruyo 

image

image

38 Cevaplar

+2 oy
tarafından
O ne giii minnacik. Masallah cnm
-Reklam-
+1 oy
(119,425 puan) tarafından
Benim baby boy 2950 dogdu snr 2700 indi ayni sayilir
(614 puan) tarafından
Benmki 1 kilo 700 kuşum ya
tarafından
Anam ayaklari kocamannn
(1,315 puan) tarafından
Maşallah kaç haftalık doğdu cnm?
+1 oy
(983 puan) tarafından
Evet canim 2320 dogdu benim minicikti simdi 41 gunluk 
(614 puan) tarafından
Benmki 1 kilo 700 :(
(983 puan) tarafından
Cabuk toparliyo minikler korkma zor biliyorum ama bu gunker gecuyo Allahin izniyle
+1 oy
tarafından
Yooo gayette büyük ayakları hemde çok tatlı böyle şeker şekerr neresi küçük bu hayatların senin gözlerin bozuk annesi orada kocaman bir dünya vaaarrr tamda ısırmalık 
(614 puan) tarafından
Valla korkuyorum ama ıns çabuk gelisicek
tarafından
Korkma o çok tatlı ve güçlü bir süperbebeeeee :))) sen git gözlerine baktır bir kere hıııh:))
(614 puan) tarafından
Bi bakmışım 5 kilocuk olmus:))
tarafından
Bi bakmışsın kucağına bile sığmıyor oyyyy
+1 oy
tarafından

Evet bakarsan cabuk buyur minnos nolucak saglikli olsunda

(614 puan) tarafından
Ins kışa zamanda buyur valla korkyorum
tarafından
Ayni seninki kadardi
0 oy
tarafından
Oyyy maşallah kız minnacık ya bu gör bak nasıl hızlı büyüyecek annesi
(614 puan) tarafından
Ins kuzum ya valla korkuyorum hemde çok
0 oy
tarafından
Oyyy kuzum benim çabuk büyüde annen seni taşırken kolları ağrısın :) rabbim korusun 
(614 puan) tarafından
Amin amin amin. Saolasn teyzesi
tarafından
Minnak minnak ne tatlıdır şimdi o yerim onu
0 oy
tarafından
Allah ayağa bakk masallah. Valla insan kucağına almaya korkar yaa 
(614 puan) tarafından
Valla oyle korkuyorum ama napalm ins hizli gelsiir
0 oy
(749 puan) tarafından
Ayaklarına kurban maşallah 
(614 puan) tarafından
Allah razı olsun teyzesi saol darısı sana rabbim hicbir anneyi meleksiz brakmasn
(749 puan) tarafından
Amin canım oğlum vr iki yaşında
0 oy
(2,479 puan) tarafından
2 kilo doğdu 1850ye düştü 35 haftada doğum yaptım.. şuan 7 aylık gayet sağlıklı zaman geçiyor merak etme
(614 puan) tarafından
Nasl bakıyordun canm benmde o civarda 2 kilo yok. Minmack kus kadar :( tüyon varmi kac ayda kendine geldi bi bebek gibi durdu
(2,479 puan) tarafından
Benimde ilk bebeğimdi kuzum. Valla Allah yardımcın oluyor hiç korkma zaten Allah doğduğu an sana kullanma kılavuzunu da yüklüyor içgüdülerine güven hemencecik toplar insallah
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya masallah şunları gördükçe hemen dogurasim geliyo ya ayagina bak tam ısırmalik ama sen öp :))
(614 puan) tarafından
Rabbim sanaada nasip etsn kuzum ins
(7,791 puan) tarafından
Amin canım :D
0 oy
tarafından
Yaa kıyamam benim oğlum da 2.095 gr doğmuştu hatta dogum bitince ebe bana kilosunu söyleyince o ne öyle ben bi pazara gittiğimde bile 3 kilo domates alıyorum demistim :))

Rabb'im sana ve eşine bağışlasın inşallah 
tarafından
Valla kuzum kedi yavrusu gibi bişeydi çok küçüktü hatta herkes diyordu ki boşuna bakma bu ölür diyorlardı ama ben inatla kimseye aldırmadım bebelac tok duruyo kilo aldırıyo dediler ondan icirdim+anne sütü çok şükür şimdi 15 aylık ellerinden öper canım senden tek ricam kimsenin dediğine aldırma ve hiv biseyi kafana takma ki sütün kesilmesin çünkü ona en iyi gelen senin sütun.
(614 puan) tarafından
Ay laflarına bak ya pislikler

Bende dinlemiyorum canm rabbime şükür olsun o veriyo nefesini
tarafından
Aynen canım  ya herkes bana laf etmişti işte karnındayken bakamadın şimdi nasıl bakacan diye ama şükür Rabb'im can verdi benimle beraber hatta o kadar hiperaktif bi çocuk ki maşallah durduğu yerde 2 sn durmaz Rabb'im onları kötü gözlerden korusun.
Duygulandım kız o ilk zamnlar o kadar güzel oluyor ki küçücük eller minnacık ayaklar bambaşka
(614 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum minmack ama bi kilo alsa iyi olck
tarafından
Alır canım alır sen dert etme yanında mi şu anda
0 oy
tarafından
Bende 1800 dogmusumm ileride yaşıtlarımı gectim kiloda merak etmee zayif bebek daha çabuk toparliyorr :)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Benimde 2750 dagdu bacaklari ayaklari ayni boyleydi simdi 7.800 kilo oldu sukur rabbime
(614 puan) tarafından
Kiz benmki 2 kilo civari
(2,765 puan) tarafından
Tamam cankm benimkinin bacaklar zayifdi kendiside kedi enigi gibiydi kemikleri agirmis doktorun dedigine gore
(614 puan) tarafından
Ay güldürdün benu :) ins benmkide 1 aya toparlar yenidogan gjbi durur
(2,765 puan) tarafından
Bak sana bi foto atcam orda 5 gunlukdu benim elim kadar biseydi
(614 puan) tarafından
At bakim hele
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Niyeyse istemsizce ağladım rabbim benim gibi isteyen herkese nasip etsin ❣
(614 puan) tarafından
Annem yanmda aglamak istemiyorum yoksa icim yaniyo bi avuç kadar ama agliyamiyo bile
(614 puan) tarafından
Rabbim sanada bu duyguyu tattirsin ınsallah
0 oy
tarafından
Oyyyy verene kurban yaaa küçücük ayaklar büyüyecek koşacak mı şimdi aman maşallah maşallah Rabbim bağışlasın size 
(614 puan) tarafından
Amin teyzesi saol rabbim evlatlarımızı korusun
0 oy
(449 puan) tarafından
Allah bağışlasın cnm.Daha güzel kiloları olur annesi maşallah. 
0 oy
tarafından
Aynıydı kız merak etme 2-3 ay sonra öyle kalmayacak bebeğim tam 2kiloydu küçücük ayakları vardı .

Premature annesi olmak kolay degil.

Ben küçük diye o kadar üzülüyordum ki suanki aklım olsa o zamanların bile tadını cikarirdim.

Çünkü öyle yada böyle büyüyorlar.

Şimdi büyüdü oğlum bu ay doğumgünü Rabbime çok şükür.

Kulaklarını herkese tıka bana o kadar acımasızca şeyler soyledilerki psikolojim bozuldu o yüzden sen hic kimseyi duyma.

Allah kolaylık versin sağlıkla büyüsün bebisin.
tarafından
Benim oğlan 960 gram doğmuştu.1600 gram olduğunda emzirmeye cagirmislardi.Bebegi bı verdiler bebek bana bakiyo ben bebeğe küçüktü emzirmeyi başaramadım zaten kucağımda nasıl tutacagimi bile bilmiyordum.40 gün sonra 4 kilo oldu ele avuca geldi.Ama ben biberonla vermiştim sütümü tabi sürekli emzirmeye de çalışıyordum.
(614 puan) tarafından
Nasl besliyordun canm ememiyo biberon da cok süt gidince nefes alamiyo
(614 puan) tarafından
Ay canm alınca 1 600 miydi benmde 1700
tarafından
Ememiyodu çenesi o kadar zayıftı ki bırak kahverengi kısmı göğüs ucum ağzına zor sığıyordu silikon göğüs ucu kullandık ama çenesi zayıf olduğu için kilo alımı azdı bende o yüzden deliği en küçük olan bıberonla besledim ama emmeyi unutmasın diye günde iki defa emziriyordum.Cenesi kuvvetlenince biberonu bıraktık emzirdim hep.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnm ki minik değildi kucsğıma alamadıydım iyi öğren kuzum bi kaç gün içinde öğreniyoruz sağlıklı olsun da minik olsun nolucek_yeim bn o minnak ayakları
0 oy
tarafından

2.500 Gr doğdu benimkide şimdi maşallahı var canım :D büyüyorlar merak etme sen sev yeter ki basparmagim kadar di ayağı 8-)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 553 göst.
0 oy
4 cevap 229 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 355 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 811 göst.
2 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ♡HtcTrgtKrsd♡ (461 puan) tarafından soruldu

380,582 soru

11,394,813 cevap

34,912 kullanıcı

...