0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nokta nokta kaniyo kızımın poposu dış donrminde olduğu için sık sık kaka yapiyo ve şık şık degistiryiruz evde ne yapabilirim kızıma 

Vede pudra ne kadar etki eder

32 Cevaplar

0 oy
(406 puan) tarafından
Benm kızımda 17 aylık bazen öyle oluyo benm kullandıgım şeyler. Zeytinyağı, hametan, sudocrem, ve zeytinyağlı arko 

Bunları kullanıyorum dönüşümlü. Yani her altını açtıgım zaman poposunu ılık suyla yıkıyorum ayriyeten o sırada dalinin sabununu poposuna sürüyorum tabi hiç bi şekilde lif vs kullanmıyorum sadece sabunu sürüyorum popişine sonra su döküp çıkarıyorum ardından kremi sürüyorum her degiştigimde aynısını yapıyorum hemen geçiyo hem bebek içinde iyi ıslak mendille silip arkasından krem sürmek bana faydasız olcakmış gibime geliyo yıka sende sonra sür inşallah geçer cnm
-Reklam-
0 oy
(477 puan) tarafından
Bepanthen, Sudocrem 

Bunlari kulan ikisi de bana cok fazla fayda eti bepanthen pisik icin cok iy sudocrem ise yaralara iy gelir ikisinden de al bir kes ondan bir kes digeri den koy istersen oisman olmazsin evet pudra da iy ama pek faydasi yok bebegi bazen bezsiz brak hava alsin az poposu bunlari surdugunde daha cabuk iylesir
0 oy
tarafından
Canım her altını değiştirdiğinde yıka poposunu emin ol iki güne düzelir ben doğduğundan beri yıkıyorum 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canim sudocrem alsan keske hemen gecirir
0 oy
(458 puan) tarafından
Benim kızımın da öyle oldu bu dönem ıslak mendili sıcak suyla hep yıka benim için en iyi pişik kremi ise bepantol 
0 oy
tarafından

Diş, döneminde hiç bişey geçirmiyo bizimki gene başladı pişik olmaya ve 3 üncü gün bir gram iyileşme yok evde envai çeşit krem var hemde 

0 oy
tarafından
Benimkide bir keresinde kremini degistirmistik ondan olmuştu kanıyordu poposunun kenarları kıpkırmızı olmuştu has zeytinyağı sürdüm kuru tuttum hep bezini çok beklemedim sonra da Bepanthol un kremini sürdüm ama zeytinyağı hemen geçirmişti canım iki üç gunde çok ağlıyordu 
0 oy
(264 puan) tarafından
Ayniai bnm oglumdada oldu. Antibiyotik aldimi veya sen emzirince antibiyotik kullandinmi. Buyuk ihtimalle mantar heme travazol sur tavsiye ederim gececek. Bn saglk ocagina gittim bana antibiyotikli krem verdi 1 gunde derisi yuzuldu 2. Doktorda cozemedi ben gece eczaneye girdim agliyordum sagolsun eczaci genc kiz dedi antibiyotik alerji yapiyor sadece travazol surdum gecti o cozdu Allah razi olsun 
0 oy
(119,152 puan) tarafından
Sudocrem sur en iyisi o
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Pudra daha kötü yapar pudra sürme gözenekleri kapatıyor. Hamazinc krem çok iyi heldi yeğenime 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım benim benim kizim da ayni idi bogazinin alti koltuk atları pişik olur kanardı ve tabıkı genital bölgeside herşeyı kullandım banamısın demedı sonra iki krem buldum trosyd ve hamazinc ikisini avuç içime aynı miktarda döktüm sabah akşam sürdüm çok şükür geçirdi İnşaAllah senin yavrunda şifa olur çok geçmiş olsun 
0 oy
(7,402 puan) tarafından

KızLar size bir tavsiyem var 

Pişik oldumu neresi olursa oLsun nişasta sürün anında geçiriyor ... emin olun zerre kadar zararı yok faydası var deneyin ve görün <3 bugün her okudugum sorun bebeklerde pişik inanın iki tane ewladım var hiç pişik olayı yaşamadm diş de çlarırken hep ishal oluyorlar ona rağmen  pişirmedim bunu övünmek içn söylemiyorum yardımcı olmak istedim 

Canim bunu bebek bakımında paylaşmislardi.pisige artik son diye 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 218 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 329 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy