0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar altına çok temiz bakıyorum çişini yaptığı an bile bezi çıkarıyorum bekletmeden pişik olduğunda pişik kremi sürüyorum ama bu ne yaptıysam geçmedi bez değişikliği yaptım acaba ondan mı böyle oldu 

Hastaneye yarın götüreceğim :'(:(

7 Cevaplar

+3 oy
(5,132 puan) tarafından
Mantar olmuş çok fena olmuş. Lütfen doktora götür 

Fotoğrafı da kaldır her yer sapık dolu 
tarafından
Evet kaldıracağım
(5,132 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun biran önce geçer inşallah.
Kıyamam ya canı yanıyordur kaşınıyordur. Islak mendil kullanma ılık suyla yıka her gün en azından büyük tuvaletten sonra
tarafından
İnşallah geçer ya çok üzgünüm banyo mu yaptırsam acaba
(5,132 puan) tarafından
Çok geç oldu ama yarı  mutlaka poposunu duşa tut, hem bundan sonra hep öyle yap. Ben hiç ıslak mendil kullanmıyorum kızıma. Hemen suyu açıyorum az ılık hemen yıkıyorum ne olur sen de öyle yap inan rahatlar ondan sonra kremini vs sur. Islak mendil asla o narin cildini tam temizleyemez
-Reklam-
+1 oy
(410 puan) tarafından
Geçmiş olsun bez değişikliğinden olabilir dediğin gibi doktora gidin Allah korusun 
tarafından
Yarın ilk isim doktora gitmek olacak:(
+1 oy
tarafından
Oyyy yavrumm oyyy mantar olmuş bu popo, ılacsız gecmez, travazol verıcekler muhtemelen travazol ve oksızınc var ıkısını bırlıkte kullanmanı onerırım bır de hıc bez takma yatmadan yatmaya tak sadece mahvolmuş
tarafından
Off çok kötüyüm yavrum ağlamıyor bile kurban olduğum çok akıllı içim yanıyor:(
tarafından
Kuzum bu evreye gelene kadar saglık ocagına goturseydın, saglık ocakları bunun ıcın var ınan ordakı doktorlar da cok donanımlı, mantar bu ılerler ılerler yakar bıde, suan altı bezlıyse cıkar altına alez ser ustunu ort havalansın
tarafından
İnan birden böyle oldu hiç böyle birşey yoktu yoksa ben goturmezmiydim çiçeğimi:(
tarafından
Uzme kendını kuzum yarın acile gotur hemen yazsınlar bişeyler yavrum acı cekmesın
0 oy
(362 puan) tarafından
Kuzum benim ya annesi bi hastaneye götür ilaç filan verirler bezden öğrenirsin rahatlar bebek en azından çok geçmiş olsun tez zamanda şifasını versin Rabbim ama kesinlikle götür 
tarafından
Çok teşekkür ederim yarın hastaneye götüreceğim:(
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Of icim gitti bence bir sure islak.mendil kullanma yika kurula cani.nasil yaniyodur 

Of of yani
tarafından
Yavrum çok akıllı ağlamıyor bile kurban olurum ben ona içim yanıyor böyle gördükçe
(2,470 puan) tarafından
Insanin ici gitmez mi minucik kalbiyle ne kadar da guclu MasAllah
Sudocrem kullamma icerigi guzel.drgilmks bence doktor tavsiyesi.disina cikma iyi bir doktor arastirin gecmis olsn
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Travocort anestol bacoderm 3 unu karıştırip sürmen lazm cnm bebeklen bnde kullandm doktor vermişti. Bide havalandir ıslak mendil sürme pamuk su temizle.kurula. extra sudocrem bize çok iyi geldi çok gecms olsn
tarafından
Çok teşekkür ederim içim yanıyor ya böyle görünce
(6,859 puan) tarafından
Yanmaz mi kaka hiç bekletme bekleyince kabarıyor. Yani sen yinede götür doktora anestol uyusturur ağrıyı alır diğerleri ise yarıyor gerçekten
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Çok kötü ya canım mm fotoyu kaldır kıyamıommm özel bölgesi görünüp yazıktır devir kötü. Bi doktora  götpr içim ezildi
tarafından
Kaldırdım canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 331 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 333 göst.
22 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...