0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

4 gün önce çok ateslendik antibiyotik alerji yaptı daha sonrasında şu an dudaklarinin kenarlari ve poposu böyle ama sadece poposu üst bölümünde yok resmi kirpinca bulanık oldu bimin bezini kullandim hep acaba geçene kadar prima falan mi alsam diyorum krem de sürüyorum ama olmadı

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ates sonrasi döküntü oluyor ama bu alerjiye benziyo baya kabarik
tarafından
Doktora geri mi gotursem alerji surubu kullanıyorum aslında
-Reklam-
0 oy
(15,366 puan) tarafından
Beze alerji yapmış.olabilir bı doktora.goster istersen 
tarafından
Doktoruna attim atesten olur dedi
0 oy
(945 puan) tarafından
Bence bez hiç takma sıcaktan da olur 
tarafından
Sürekli değiştiriyorum aslında niye oldu anlamadım ilk kez oldu
0 oy
(8,867 puan) tarafından
Asitli cok yiyor mu o da yapiyor boyle
tarafından
Yok kuzum hayır
0 oy
(4,428 puan) tarafından
Canım ateşten sonra döküntü Oluyo bazen bütün vücudu böyle kırmızı benek. Benek bile olabiliyor kabartisiz oluyor ama bu hem sıcak hem ateş ondan olmuştur ıslak mendil kullanıyorsan yıkamadan kullanma bide aç havalandir bol bol
tarafından
Öyle yapayım bi de başka bez mi alsam diye düşünüyorum
(4,428 puan) tarafından
Hani sürekli bunu kullanıyorsan bezden değildir ama değiştirdiysen eskiden ne alıyorsan onu al
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Hametan kullanın
tarafından
Alayım canım olur
0 oy
(594 puan) tarafından
. Benim kızımda da çıktılar antibiyotik yan etki yapmıştı kullaniyormusun antibiyotik ? 
tarafından
Evet kullanıyorum ama antibiyotigi değiştirmişti doktor acaba bu da mi alerji yaptı
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bezle ilgili oldugunu sanmiyorum canm atesden ve sicakdan olmustur kremle. Benim 6yasinda oglumunda boyle olmus sicakdan 
0 oy
(667 puan) tarafından
Antibiyotik bize deAlerji yaptı  geçen gittik acile iğne yaptı hemen geçti bide alerji ilacı yazdı 2 gün kullandım tamamen geçti siz ilaç falan kullanmasınız mı
tarafından
Alerji ilacı veriyorum ama başka antibiyotik veriyordum onu da kesicem
0 oy
(1,765 puan) tarafından
Canım şuan salgın var el ayak ağız hastalıgi benim kizim geciriyo agizinin kenarında çıktı popoda çıktı bacak ve kollarda çıktı içi su dolu oluyo dikkat et su çiçeğine benziyo eğer öyle olursa dediğim hastaliktan olmuştur inşallah olmazda 
tarafından
Yok kuzum ici su dolu değil
(1,765 puan) tarafından
Ohh iyi bari çok şükür belki bezden yapmıştır canım
tarafından
Dudakları kollar bacaklarda da var kuzum hafif hafif
(1,765 puan) tarafından
Kuzum ilk başta böyle kızamık gibi alerji gibi çıkıyo sonra su gibi oluyo içleri yinede takip et inşallah olmamıştır ama benim kızımın da oralarında çıktı hatta sırtında bile vardi
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Canım benim de çocukluğumda aynı olurdu. Antibiyotik alerjisi bu net o ilacı derhal kes içirme bebeğe.. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 328 göst.
22 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 539 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,502 kullanıcı

...