637 göst.
tarafından
Aradım bulamadım. Ultrason da testlerde Nasıl belli olmamıs onu merak ettim. Yazacaktım yoruma yorumu bulamıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(997 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Biraz önce diğer tarafta bir bayanın yorumunu gördüm. Kızım down sendromlu doğdu bilmiyorduk doktorlar da bilemedi yogun bakımda kaldı diye anlatmış.  Belki aradigin kişi odur.' Kızımı zı bekliyoruz 'adı bu şekilde yazıyor diğer tarafta bayanın. Kızımı zı ayrı cnm bi bak istersen o kişi mi senin aradigin 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️ 34+1:)
(997 puan) tarafından
Ohh maşallah inşallah bizde görürüz o günleri :) 22 haftalik olduk bugün çok şükür ;)
tarafından
Görürsün inşaAllah canım her zaman tüm hamilelere dua ediyorum insan hamile olunca anlıyor anne olmanın kutsallığını❤️zaman çabuk geçiyor ama 32 den sonrası geçmiyor sanki :)
(997 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun :) hayırla hayırlı zamanda gelsin inşallah yavrularimiz
tarafından
Amin canım benim inşaAllah ❤️
0 oy
(146 puan) tarafından
Nasil yani canim
0 oy
(5,883 puan) tarafından
Leylaahmet mizgini mi diyosun canim
(997 puan) tarafından
Bence onu demiyor. Çünkü Leyla'nın doğmadan önce belliydi cnm
(5,883 puan) tarafından
Baska gelmedi aklima canim
0 oy
(9 puan) tarafından
Özel bebek mi
0 oy
(3,827 puan) tarafından
Bedensel mi zihinsel mi
0 oy
tarafından
Hayır kızlar Leyla değil başka biriydi. Özel derken down sendromlu. Doğduktan sonra öğrendik sürpriz oldu demişti. Bende merak ettim nasıl anlaşılmadığını
(807 puan) tarafından
Test yaptirmamistir belki canim.
tarafından
Olabilir canım ama testlerde de bazen çıkmıyor sağlıksız deyip sağlıklı olan da oluyor. Benim merakım herşey iyi deyip doğumdan sonra kötü olması. Annelik işte insan endişe duyuyor. Hiç belirti vermemiş mi onu merak ettim ama arkadaşı bulamadım
(807 puan) tarafından
Belki mesajo gorur yazar. Ama doktorum bana testlere guvenmeyin fazla demişti  3 lu testi yaptirirken. Allah korusun  evlatlarimizi hamilelik cok iyi  geciyor. Dogum esnasinda bir sikinti çıkabiliyor
tarafından
Aynen canım kapalı kutu bebişler işte Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın. Olanlara da hayırlı güzel bir ömür versin
(807 puan) tarafından
Amin amin gercekten kolay  degil.
0 oy
tarafından
Canm evet bende okumuştum onu testler filan yapılmıştı hepsi bişey çıkmamisti dogumdan sonra öğrenmişti down sendromlu oldugunu bende şaşırmıştım ona rabbim büyük işte 
tarafından
Aynen bende çok şaşırdım cidden. Hani ultrason da herşeyin iyi görünüp öyle olması. Rabbim kimseye yaşatmasın. Olana da o meleklerle güzel ömür versin inşaAllah ❤️
tarafından
Amin inşallah canım ❤️

İlgili sorular

5 cevap 397 göst.
7, Haziran, 7 misafir tarafından soruldu
18 cevap 235 göst.
30, Ağustos, 30 Zenan (399 puan) tarafından soruldu
6 cevap 436 göst.
24, Temmuz, 24 Mercimekinannesi (344 puan) tarafından soruldu
5 cevap 315 göst.

113,476 soru

2,911,727 cevap