0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Çocugunun isminden memnun olmayan pişman olanlar var mı kızlar. Bunu koyacagıma keşke şu olsaydı dediğiniz oluyor mu hiç

19 Cevaplar

+1 oy
(762 puan) tarafından
Hayırlısı ile doğum yapacağım birkaç güne kaynanamın ismi olacak diye doğurmak istemiyorum düşün yani
(510 puan) tarafından
Ona neymis bacim babasiysa sende anasısın 9 ay sen tasidin cektim cefasını ustune bide dogum hakkını savun
(496 puan) tarafından
Şöhret ne ya küçücük bebeğe madem diretiyor annesinin ismi diye bari ikinci isim koymana müsade etsin bu kadarda olmaz annesini memnun etmeyi biliyo karısınıda memnun etmeyi bilsin o zaman ne kadar saçma
(762 puan) tarafından
Yani her hamilelik zor benimki de ultra zor geçti bazen acı çekince söylüyorum zerre hakkım varsa helal etmiyorum ben bunca acı cekerken annenin adını koyacaksın ya benim rizam yok diye gülüp geçiyor.
Normalde de o kadar anlayışlı bir insan ki ama bu isim konusunda bambaşka birine döndü.
Dedim ya en azından iki isim olsun çok gönlün var madem diyor asla ikinci isim olmaz. Başka çocuk olursa sen koyarsın adını dedim hele bunun adı şöhret olsun gör bak başka çocuk getiriyor muyum
(510 puan) tarafından
İstemiyosun buna ragmen müsade ediyon koyarsa cok pisman olcan benden demesi
(762 puan) tarafından
Müsade etmiyorum ama kimliği o çikarirsa ben ne yapacağım ki. Milyon kere söyledim istemiyorum rizam yok diye
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Babamin dedigi ve kaynanamin adını koydum pişman değilim asasen
0 oy
tarafından
Yok değilim kızımın ismini ben koydum gayet memnunum 
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Pişmanlık değil de haberim yok konulması zoruma gidiyor ben orda acı cekerken kimlik çıkartmış kayinnamin adı ve istediğim isim olacaktı sadece kayinnamin adını yapmış 

Oğlumun ismi k.pederin ismi 

Şimdi bı çocuğum olursa 20 kilo vermezsem istediğim ismi koyamazmışım ;( ay resmen içimi döktüm kusura bakma cnm
(10,453 puan) tarafından
Kızımın kimlik geldi şok çünkü iki isim olacaktı ama olmadı oğlum da da zor kavga bela iki isim koydum
(510 puan) tarafından
Böyle bi ökuze daha cocuk dogurmazsın umarım….!
Acayip sinirlendim onlar kimki senden habersiz yapiyolar ya nasil kabullendin bu durumu
(9,159 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun beyza keşke kurtulsan şu pis zorba heriften
(10,453 puan) tarafından
Kız ne çocuğu Rabbim olmayana versin ;)
(10,453 puan) tarafından
Allah yardımcım olsun cnm
0 oy
(7,596 puan) tarafından
Oğlumun ismi İbrahim keşke Halil İbrahim koysaydik
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Ben 2 çocuğumun ismine bayılıyorum hala:)) ama kendi isminden nefret ediyorum 
(44 puan) tarafından
İsimleri ne canım :)
(7,924 puan) tarafından
Kızımın adı Göksu
Oglumjn adı Efraim
Oğlumun ismini çok eleştirenler oldu halada oluyor ama umrumda değil bayiliyorum bu isme 6 sene bekledik bu ismi. Anlamı bolluk bereket çifte verimlilik
(510 puan) tarafından
Ayy Efraim istedigim bi isim di cok guzel
(7,924 puan) tarafından
Bende çok seviyorum ama telaffuz etmek zor bir isim yaslilar diyemiyo efe diyolar oğlum alışmış Efe'ye de hata bizde alıştık efede diyoruz
0 oy
(370 puan) tarafından
Pişman değilim ama kayinbabamin adını koysam pişman olacakmisim iyi ki diyorum koymadık 
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Oğlumun adı bosaninca değiştirmek istedim sonra Osman ismi aynı zamanda sahabi ismi diye vazgeçtim 
(462 puan) tarafından
Kayınbaba ismi mi
0 oy
(3,962 puan) tarafından
4 çocuğum var birinden memnun değilim oda kaynanamın adı onada çare iki isim koydum 2. Olan ismini kullaniyoruz
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Pişman değilim ben eşimle birlikte koyduk biz 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Oğlumu. Adını Cihangir koyduk acaba sadece cihan mi olsaydi diyoruz ikiside çok güzel aslında pişman değilim kimlikte Cihangir kısaltan cihan der :)) diğer oğlumun adı Ömer 
0 oy
(282 puan) tarafından
Ben koydum oğluşumun adını eşim dahil kimse müdahale etmedi. O yüzden çok severek beğenerek kullanıyorum. Hatta bazen düşünüyorum iyi ki o isim diye.   
0 oy
(314 puan) tarafından
Pişman değilim hiç kızımın ismini ben buldum eşimde beğendi. Hatta şimdi ikinci olursa erkek ismi bile buldum yavaş yavaş yolunu yapıyorum eşime :D
0 oy
(542 puan) tarafından
Kendim kimliği çıkartın kendi istediğim ismi koydum tekrat çocuğum olursa kendi istediğim ismi koyarım eşime sormamm bile
0 oy
(7,859 puan) tarafından
İki kızımın isminide çok beğenerek ve isteyerek koydum. 
0 oy
(746 puan) tarafından
İki ismi var oğlumun Biri dedesinin yanina ek koyduk ama o kadar şey söyleyen oldu ki çocuğuma ismini söyleyemiyordum o kadar soğumuştum.oglus falan diye sesleniyordum
0 oy
(950 puan) tarafından
Pişman değilim ama başta iki isim katacaktık sonra ben vazgeçtim bir isim kattık keşke diğer ismide katsaydım
0 oy
(657 puan) tarafından
Kızımın ismi ada pişman değilim eşimle karar vererek koyduk ama bir daha kızım olursa arya yada inci koymayı çok isterim oğlum olursa da Barlas çok güzel 
0 oy
(482 puan) tarafından

Eşim ile ortak karar verip koysaydık başka isim koyardım. Eşim elin çocuklarına isim koyduğu için bizimkini de başkası koydu . Onu beğenmedim dememe rağmen ses çıkarmadı. Yanına bende yakışacak birsey bari olsun dedim nette ilk karşımıza çıkan ismi başa koyduk. Hala ikinci isminden nefret ediyorum inşallah oğlum beğenir.  

Emir çağan ismi oğlumun 
(496 puan) tarafından
oğlunuzun ismini çok beğendim eminimki oda beğenicektir siz neden beğenmediniz sevmediğiniz birinin adımı ki
(482 puan) tarafından
Yok söylerken herkes ğ harfini yutuyor. İlk bunu koyacaz  dediğimizde dalga geçen bile oldu.  İlk ben dedim zaten   inek canı mı diye .. ısınamadım anlayacaginiz

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 2,032 göst.
15 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 413 göst.
25 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 589 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 449 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı

...