0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar aklımı kaçırmak üzereyim. Doğumuma 27 gün kaldı Allah nasip ederse. İlk sezeryanla ikincinin arası tam 1 sene olacağı için devlet riskli demişti. Kıyıp aldırmadım korunurken kaldım hamile. Kızım 3.5 aylıktı hamile olduğumu öğrendim. Velhasıl kelam korkuyorum şuan da bile eski dikiş yerim aşırı derecede acıyor dokunduğum zaman. Birde aynı yerden kesilecek dedi ödüm kopuyor ilk sezaryanim çok güzel geçti bu riskli olduğu için ödüm kopuyor 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,921 puan) tarafından
Korkma cnim allaha dua et hic bsey olmaz . Benm komsumda 4 aylik di oglu hamile kaldi ona birsey olmadiki sana olsun oda sezeryan oldu .
(119 puan) tarafından
Kuzum devlet beni aşırı derecede korkuttu yok ameliyat esnasında kanaman olabilir falan filan
(3,921 puan) tarafından
Ya benm komsumda oyle oldu Allahn izni ile birsey olmadi . Ama snra agrim oldu diyor o her sezeryan olanda oluyo galiba
(468 puan) tarafından
Devlet zaten hep öyle insana doğru dürüst bilgi vermezler ama insanı korkutmakta üstlerine yoktur.ben pandemi yüzünden memlekette mahsur kaldım geldiğinde ayrıntılı ya giremdim zamanı geçti diye bana kızdı dedi ya sakat doğarsa bende ağladım.ne zamn gitsem bir kere kilosu bu kadardır gelişimi nasıl diye r açıklama yapmadılar çok sinir oluyorum.onun için korkma canım allah yardım eder bir şey olmaz inşallah.
(3,921 puan) tarafından
Biraz oyle bende dun gttim hizlica geçiştirdi beni soru bile soramadim.
(468 puan) tarafından
Aynen o şekil hemen geçiştiriyorlar.
-Reklam-
+1 oy
(5,913 puan) tarafından
Korkma kiz Allahin izniyle birsey olmaz benim gorumcemde sen gibi gebe kaldi ust uste sezeryandi oda gayet iyiydi 
(119 puan) tarafından
Onun arası ne kadardi
(5,913 puan) tarafından
Valla yanlis olmasin ama 4aylik falandi sanirsam
+1 oy
(118,887 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun korkma sonucta bu durumda olam ilk kisk degilsimdir
(119 puan) tarafından
İlk değilim ama riskli doğum olacak birde az kaldı tedirginim
+1 oy
(961 puan) tarafından

Korkma canım Allahın izniyle bi şey olmaz teyzemin kızları 15 ay var aralarında ikisi de sezaryendi

Ve bu 15 sene önceydi 

İçini ferah tut Rabbim yardımcın olsun kardeşim 

(119 puan) tarafından
Sağol kuzum benim bana dua edin nolur kızım annesiz kalmasın
(961 puan) tarafından
Merak etme canım benim inşallah gönlünce olsun Rabbim yardımcın olsun
Kendine stres yapma başka bi doktora gitme imkanın varsa bi görün derim belki içini rahatlatır
+1 oy
(2,768 puan) tarafından
Canım dua et Rabbim yardım eder 

Korku illaki oluyor benimkinin arası 2 yıl olucak ama ben bile korkuyorum
(119 puan) tarafından
Aynı yerden kesilecek dedi o an resmen başımdan aşağı kaynar sular döküldü
0 oy
(249 puan) tarafından
Kuzum benim çocuklarımın arasida 1 yas üçüncu dogumumu sezaryan yaptim diger ikiside sezaryen dogum oldu korkma Allah'ın izniyle bisey olmaz banada hep ayni seyi soylediler dogum yapali 18 gun oldu toparlandim da zaten ama dikkat ediyorum cok 
0 oy
tarafından
Korkcak bise yok benim arkadaşım 4 aylıkken hamile kaldı ikisi de sezaryen oldu şimdi oğlu 7 yaşında kızı 6 yaşında. 

Kuzenim 2 sene arayla üç çocuk doğurdu sezaryenle
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Böyle doktorlardan nefret ediyorum iyice korkutmuş gözünü başka doktora git canm bnde iki sezeryan öst üste oldum hiç farkı yoktu 7 ay vardı aralarında hamile kalınca doguma kadar toparlanır rahmin korkma iyi düşün iyi olsun kesnlkle doktorunu değiş canm 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Millet 4 çocuk doğuruyor tevekkül ALLAH diyip duanı et inş bisey olmaz 
0 oy
(162 puan) tarafından
Benim görümcemde 2. Sezeryan unu kızı 1.5 yaşındayken oldu ve hiçbirşey olmadı sadece sonrası biraz zor oldu o kadar Allah büyüktür Allah korusun sizi 
0 oy
(1,142 puan) tarafından
Birşey olmaz allahın izniyle rabbimin dediği olur ayrı bir kpnu ama risk daha çok hamileyken dikişlern açılması vücudun kendini toplayamadıgı için vitaöin kan eksiklikleri vs gibi durumlar için bu vakte gelmişsin doğumunda güzel geöer inşallah. Bu arada merak rttm nasıl korunuyordunuz da hanile kaldınız

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 575 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Gzl34 (47 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 188 göst.