0 oy
1,739 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızım çok huysuzdu doktora falan götürmelik bişey gibi gelmedi çünkü gece belli saatte çok ağlardı bi hoca teyze bulduk ümmü sıbyan dedi okunuyoruz 1 yaşına kadar da okunucaz sanırım böyle bir şey yaşayan var mı

8 Cevaplar

+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Sıbyan çocuk demek Ümmü anne demek Ümmü sıbyan çocuğun annesi demek.

Acaba bu basit arapça tamlamaya ne anlamlar yüklemeler çok merak ediyorum
tarafından
Ahahahhahahha kiz ağzına saglik öptüm cokkkk :D
(4,040 puan) tarafından
Savol kız:D ama ben böyle şeylerden cildiriciim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Senin bebegin kolik belli saatte agliyorsa

Bebegin huysuzlugunu baska seylere yormayin lutfen haci hoca yerine bi doktora goturun

Yani bunun disi gazk agrisi osu busu var her agladiginda haci hocaya goturmek yerine aglamasinin sebebini bulmaya calisin
0 oy
(107 puan) tarafından
O  neki cnm        
0 oy
tarafından
Batil inanç bunlar ben inanmiyirum 

Sifayi sadece allah verir ondan baskasina medet umulmaz ona dua edin haci hocalara degil
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ole şeyi niye dusunuyorsun daha bunlar bebek dış sıkıntısı oluyor sıcaklar etkiliyor atak haftalari oluyor bir çok neden var ne demeye korkutuyorsunuz kendinizi
(4,040 puan) tarafından
Allah bilir idrarında iltihab flan vardır boş yere çocuğa cektiriyorlar doktorluk bişey değil hocalık bişey ama
(4,285 puan) tarafından
Değişik bi durum yani  nazar duası veya dualar okunur ama yok ummu sübyan falan demek bana göre doğru değil doktora göstermek yerine hocalara kaldik
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Bu ummu subyam cok merak ediyom bilen yazsin nasi bisi
(165 puan) tarafından
Genelde kız çocuklarında olur çocuk sahibi olmayı engeller belli zaman sonra dualarla geçer gider genelde cevşen taşırlar böyle kadınlar aman aman korkulacak şey değil yinede Allah korusun esirgesin
tarafından
Kiz cocuk cok aglasa bile ummu subyan diuolar allahim yarabbim ya rabbim bize dogru yolu gistersin hideyet etsin bilincinde olmadan cok gunahkar oliyiruz cook
(2,765 puan) tarafından
Bildigim kadariyla sibyan anne karnindaki bebklere bulasiyor ve anne karninda doguma bir kac gun veya hafta kala öluyor bebk ve genellikle hep kordon dolanmasi oluyor bunun oldugu nasil anlasilir diye sorcak olursan bebekde hic bir sikinti yokken bi anda ölüm gerceklesiyor ve annenin sonraki gebeligide ayni sekilde ya dusuk yada olu dogumla gerceklesiyor ve bunlae c.in yani cinin diger bi adi subyan
(119,126 puan) tarafından
Ayyy allah korusun yaa kizlar kuzey cok huysuzdu uyurken birden ciglik atip uyanirdi turkiyeye gidince bizim mahalle imamina anlattim sagolsun bi dua yazdi kagida carsafin altina koydum artik uykuda ciglik atmiyo bende bu ummu subyan sandim postu okuyunca
(4,040 puan) tarafından
Benim bebe de bı ara bağırarak uyaniyorfu gelisim bilgisinde normal yazıyordu o öyle kalktikca kendim besmele çektim bı hafta falan sürdü sonra terk etti o huyunu
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bildigim kadariyla sibyan anne karnindaki bebklere bulasiyor ve anne karninda doguma bir kac gun veya hafta kala öluyor bebk ve genellikle hep kordon dolanmasi oluyor bunun oldugu nasil anlasilir diye sorcak olursan bebekde hic bir sikinti yokken bi anda ölüm gerceklesiyor ve annenin sonraki gebeligide ayni sekilde ya dusuk yada olu dogumla gerceklesiyor ve bunlae c.in yani cinin diger bi adi subyan
0 oy
tarafından
Ümmü sübyan ne demek

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 599 göst.
0 oy
1 cevap 133 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 278 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde RmysaT (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 905 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu

378,230 soru

11,320,376 cevap

34,765 kullanıcı

...