0 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından kapalı
Sevdiklerinizle sınanmayalım 
doğru veya yalan nasıl üzülmüşler yazık 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post

10 Cevaplar

+6 oy
(1,657 puan) tarafından
Ha diktir ordan derler adama bılıyo musun???? 
tarafından
Ya hayret ediyorum dünde haberler de gördüm kimi kızlarimiz akıllı kızlarımız yorum yapıyomus ümitcanin fotoğrafına yorum atıyormuş yakışıkli çocuksun sen yapmamissindir yaptıysan da hak etmiştir diye hayret ettim yaa
tarafından
Ahhahahah kahkaha attım yeminle 'D
(1,657 puan) tarafından
Insallah onlara da bırı yapar mal dolu ortalık akıllanmaz bu mıllet ya  yakısıklı mıymıa tek dıkkat ceken bu muymua nasıl boş beyınler yetısıyor yahu
tarafından
Evet zaten normalde başka Bi erkeğin nasıl göründüğüne asla bakmam ama bunu hiç gözüm görmedi bakınca sadece iğrenç Bi insan görüyorum sinirlerim bozuluyo nasıl yakışıklı olarak bakabiliyolar anlamıyorum dünya yakışıklısı olsa bile her şey ortada mal çok vallahi ya
(1,657 puan) tarafından
Katıl ya baya katıl olarak bakılan ınsanın yakısıklı guzel vs ne alaka nasıl dusunulebılır
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Uye olali 1 saat olmus.Sende o orspu cocuklarindan birisin.Allah onların belasını versin.Gencecik kizı katlettiler.Anası kimbilir neler biliodu supheli sekilde intihar süsü verdiler.Bide bunlar milliyetciymis...Nahhh milliyetci...Bu ulkeyi sahtekar ulkuculer batirdi onlardan biride bu serefszler.Allah bin belalarıni versin.
+4 oy
tarafından
Öncelikle ayle değil aile 

Ve bu katillerin videosu olduğunu belirtseydin hiç girip de bu sahtekar aşağılık katillere prim vermezdim 

Yurtta ki kızları pavyona pazarlayan 

Sevgili olduğu kizlari işkence ile öldüren 

Karısının vurulduğu gece zil zurna sarhoş basın açıklaması yapan bu insan artıklarına üzülecek bir vicdanım yok benim 
(249 puan) tarafından
Biz cocuklarimizin sacinin teline zarar gelsin istemiyoruz arkadas kalkmis o aileyi savunuyo tabi sen 9 ay karninda tasi bak besle buyut sonra elin serefsizi oldursun
tarafından
Ciğer yakanın ciğeri yansın diyeceğim ama bünlarin ciğeri yok resmen öldürüldü bu kadın elinde alışveriş poşeti saçı makyajı yapalı insan kendini ensesinden vurarak intihar mı eder ve bütün suçlu sorumlu müge anlı mi der saçmalığın daniskası resmen milletin aklıyla tşşak geçiyorlar nefret ediyorum bu insanlardan da bunlara çanak tutanlardan da aklım almıyor daha hala uzulenler var daha bu çocuğa mesaj atıp çok yakisiklisin diyenler var meziyetsiz vizyonsuzlar bak yine delirdim sinirden
(249 puan) tarafından
Ya valla diycek bisey yok inan ki insan olan zaten yapmaz vahset ya ne oluyosa kadinlara kizlara oluyo zaten
+3 oy
(377 puan) tarafından
Yaa sunlarii savunan bence sessz kalsn cok.linc yersn haberin olsnn. Senn kiznn basina gelseydi ayni seyler acirmydin acaba
+3 oy
(14,020 puan) tarafından
Onlarla temasa geç üzüntünü belirt bakalım sana ne yapacaklar!!!!!! 
(266 puan) tarafından
Gösterirler  ona zopayi
+1 oy
tarafından

10 dk önce kayit olmuşsun ve bu videoyu atıyorsun bu ailenin suçu yok diyorsun aleynaya okadar üzüldüm ki 

Bu çocuğun annesine değil. Bu çocuğa olucakti olan Allah rahmet eylesin 
tarafından
Sen bunu atmak icinmi kayıt oldun
+1 oy
(1,627 puan) tarafından
Hı hı dün gördük ağladıklarını anca daha olay sıcakken terk dertleri müge anlıydı ne güzel yaşadılar acılarını nasıl ailenin suçu yok diyebiliyosun ya 
+1 oy
(1,964 puan) tarafından
Ne kadar  ağladılar???

Cok sey soylemek istiyorum ama bir can gitmis ne o canin nasil gittigi mechul bisi diyemiyorum  Allah rahmet eylesin. Görünen  o ki bir kadin daha susturulmus...
+1 oy
(229 puan) tarafından
Gözünle mi izledin gotunle mi bas git 
+1 oy
(12,927 puan) tarafından
Ümitcanların  akrabasımısın? 

Yazık diyorsun neresi yazık kim bilir bile. İsteye annesini öldürttü 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,157 göst.
26 Ekim 2019 Aile kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 466 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 634 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 611 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

378,712 soru

11,335,809 cevap

34,798 kullanıcı

...