0 oy
1,769 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Bunu sorun etsem mi etmesem mi kararsız kaldım. Ama bir tarafım da amannn salla diyor 

52 Cevaplar

+4 oy
(424 puan) tarafından
Canim esine duzgunce uyari yap birdaha istemiyorum binmeni diye sen herkesin dedigine bakma cok havadan uculmus cevaplarda evlilik oyun degil birdaha yaprsa tartisirsin
-Reklam-
+2 oy
(442 puan) tarafından
Ne munasebet 
+2 oy
tarafından
Calisan her insanin basina gelir.Eşin usturuplu ahlaklı biriyse aklıni bulandirma.Beni de is arkadaslarim ewe birakio.Esim hepsi tek tek tanio ama.Allaha bin şükür kardesim hepsi.Benim butun calisma arkadaslarim erkek.Onemli olan nefse hakim olmaktir unutma.
+2 oy
tarafından
Arabanın camlarını indiririm netttt
+2 oy
(247 puan) tarafından
Aynı iş yerinde çalışıyor sonuçta ne olacak ki beni de erkek kardeşlerim veya abilerim bırakıyo bazen bence gayet normal bi durum. 
+1 oy
(1,309 puan) tarafından
Büyük sıkıntı bence ve ben öyle kıskanç kısıtlayan birisi değilim
(2,633 puan) tarafından
ahaha şaka gibisin
(1,309 puan) tarafından
Valla benim eşim toplanıp erkek arkadaşlarıyla tatilede gider masaja da ama bi kadının arabasına binemez binmemeli. Tabi o kadını evine bırakır o ayrı o inceliktir ama kadının arabasına binmek ayıptır yani
(2,633 puan) tarafından
neden ayıp olsun ki ayni yola çıkıyor. Bir bayanın eve birakmasi da incelik degil mi
(1,309 puan) tarafından
Değil bence
+1 oy
tarafından

Sorun olur mu ne demek ağzından burnundan getiririm onu o arabaya gömerim sanırım biz de böyle bi delikanlıyız :D

(48,481 puan) tarafından
haha bu cevabı verecektim bende ☺️☺️☺️
+1 oy
(14,015 puan) tarafından
Eğer eşime guveniyorsam sorun olmaz benim eşim etrafında çeşit çeşit kadınla çalışıyor mesela ama bana karşı hep aynı güvenimi zedeleyecek bir şey yapmadı hiç. Eşinin tavrına göre davran bence. Ama yani çokta onemsenmesi gereken bir şey değil gibi. Her gün olmadığı sürece sorun yok 
+1 oy
(1,657 puan) tarafından
Daha dun konustuk konu acıldı 3 ay once esım mesaıye kalmıstı sırket arabasıyla bır şoför bırakıyor boyle durumlarda mudurlerden bırı de tam o an ısten cıkıyormus dıger soforun cıktgını gorunce nereye demıs oda elemanı bırakıcam demıs esımden ıcın mudur kadın da ben zaten cıkıyorum bırakırım demıs o sekılde bırakmıs dun konu acıldı arabadam kadın suruculerden vs konusuyoruz bana bahsettı bende boyle bısey oldugunda eve gelınce soylemesını ıstedım tama dedı kapattık abartcak bısey yok bana gore zaten muduru yanı esımde arkaya oturmus sıkıntı gormedım ben haberım olsun kafi oda onmsız görmus zatn unutmus gıtmıs yanı yılda bı denk gelecek bısı
+1 oy
(27,330 puan) tarafından

Olmazzz  dolmuşla gelsin  :woot:

+1 oy
(7,174 puan) tarafından
Bir daha ki sefere yapmasını kabul etmezdim hiç hoşlanmam. İki kişinin olduğu yerde üçüncüsü şeytandır . Ve caiz değildir kapalı alanda iki cinsin bir yerde olması . 
(12,852 puan) tarafından
Ben caiz olan kısmından bahsediyorum
Özgecan çok ayrı bir konu
(2,596 puan) tarafından
Hayır canım o da aynı.. adam da nefsine yenik düştü üçüncü kişi olan şeytan yüzünden
(12,852 puan) tarafından
Arabada 3 kişi olunca da şeytan oluyor böyle öldürülen birini de biliyorum insanın içi önemli canım
(2,596 puan) tarafından
O muhakkak canım amaa kimseye güven kalmadı.. ilkokulda bi arkadaşımla berabeer otobüse bindik üçümüz tektik arabadan inecektik. Otobüs şoförü çevirdi otobüsü arkadaşım hemeen inicez dur dedi o tam inerken adam kapıyı kaapattı arkdaşaımın kolu sıkıştı kapıya biz bağırdık adam sonra açtı bilerek olmadı dedi
(12,852 puan) tarafından
Evet haklısın kimseye güven kalmadı babalar dedeler bile ahlaksızca şeyler düşünüyorlar ama.iste herkesde aynı kefeye koymamak lazım
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Geldiği yere geri gitsin yoksa büyük sıkıntı :D

0 oy
(198 puan) tarafından
Benim racona ters 
0 oy
(449 puan) tarafından
Yolunu üstü olup bırakıyorsa sorun etmem de kız yolunu değiştirip bırakıyorsa çok kızarım.kizla konuşmasını istemem bu durumda
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sana bunu söylemiş sonuçta çok ta sorun edilecek birşey değil aynı iş yerinde bu tarz şeyler denk geliyor yol üstüdür veya geç saat olmuştur Java sartlari kötüdür bir iki defa biraktiysa eğer sen de eşine güveniyorsan niye bırakmasın ki.yeri geliyor bizde de oluyor bizim sitede aynı iş yerinde çalışan bir sürü insan var yeri geliyor giderken gelirken denk geliyor seni de götüreyim yürüme falan durumu oluyir aynı esim icind e öyle yok gomerim yok bilmem ne yaparım bunlar güvensizlik tır her gün hergun olmadığı sürece ve bundan senin haberin olduğu sürece çok abartılacak bir konu değil canım ha istemiyrisan da bunu güzle bir dille söylersin eşine istemedigini
0 oy
tarafından
Amannn salla kısmını dinle bence. Burda kıskanılacak birşey yok eşine güvenin tamsa sorun sakın çıkarma burdaki bi çok yorumu da okuma bile bence. Ben hamileyken  9 ay boyu arkadaşım geldi sabah evimden aldı akşam bıraktı eşimle de tanışırmıştım zaten problem olmadı hatta eşimin ailesi problem etti eşim ben bi sakınca görmüyorum diyip çenelerini kapadı. Akşama kadar iş yerinde beraberler zaten  ama aynı arbaya binince yok asarım yok keserim komik valla
0 oy
(449 puan) tarafından
İş ortamında bu normal bir şey, beni de iş arkadaşlarım bazen evime bırakıyordu. Ama onun dışında başka bir şey daha gördüysen o zaman sıkıntı olur tabi. 
0 oy
(24 puan) tarafından
Esime guveniyorum ama imkani yok deli olurum kizarim ki oda binmez zaten kız gorunce uzaklasan slm vermez biri Allahtan
0 oy
(107 puan) tarafından
Bence olmamali ya birakmamali
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bu devirde guvenilecek.kimse yok esime guvenirim ama disardakinin niyetini bilemem benim esim oyle is yerinde bi bayanin birak arabasina binmeyi yan yana oturup sohbet bile edemez kurusa bakmasin kadinlar icin ne gecerliyse erkekler icinde ayni esim der hep kadinla erkek arasinda arkadaslik olmaz o isin sonu baska yerlere gidee der hep

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 330 göst.
5 Aralık 2020 Aile kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 637 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gvrcnn (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,548 göst.
0 oy
9 cevap 732 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu