0 oy
835 göst.
Diğer kategorisinde (947 puan) tarafından
Kızlar buraya tasinali 4 ay oldu arkada bı Suriyeli  çift var yeni evli. Kendi çocukları yok ama kardeşlerinin masaAllah kreş sürüsü gibi. Bı geliyorlar cümbür cemaat çeneleri de çok çocuklar da çok şımarık. Her gün burdalar bahçeli diye ben giriş katında oturuyorum onlarda eve ait yer evi vsr orda oturuyorlar. Her seferinde çocuğu uyuttum mu çocuk ağlayarak uyanıyor gürültüden .kocam yok gündüzleri bilirsiniz bu insanlara bulaşmaya gelmez ev sahibi de üst katimda ama ses etmiyor sizce polisi arayıp şikayet edeyim mi yoksa ev sahibini mi uyarayım yeminle bıktım gürültüden !!! 

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Suriyeli diye belirtmene gerek yok.

Komşu sorunu desen  anlasilirdi yinede sorunun.
(4,237 puan) tarafından
Ay valla oyle yaa benim sezeryanimi yapan drum cok iyydi o yuzden devlete gidiyrm onun icin sira buldugum surece iste
(947 puan) tarafından
Artık biktirdilar beni
tarafından
Bu ırkçılık değil onlar burda diye onlara diyoruz aynı kişiler amerikalı olsa onları da istemem pislik içinde temizlik yok titizlik yok edep yok ahlak yok napayım öyle insanları.
Kim olursa olsun farketmez yani bu ırkçılık olmuyor...
(947 puan) tarafından
Aynen canım sana katılıyorum
tarafından
Edanurun annesi yok ben Suriyeli değilim:)bitlisliyim
-Reklam-
+3 oy
(80 puan) tarafından
Ara polisi sahiplendiler burayi valla kiriklari bitmio geceye kadar
(80 puan) tarafından
Basbaya yollugu yuvarladi sirtandi gidio wlinden aldim
(947 puan) tarafından
Oha ya benimkide balkondaki masami almış bende evin önünden aldım
(80 puan) tarafından
Pislikler sikeyet etmedim bida olursa snden bilirm dedim video cektim gosterdm bak bu snsin dedim korktu
(947 puan) tarafından
İyi yapmissin :D
(80 puan) tarafından
Evet cnm
+2 oy
tarafından

Rahatsız oluyorsan ev sahibine söyle uyarsın 

(Suriyeli diye belirtmene gerek yok insan olmayınca dini dili ırkı farketmez tabi anlayana)
(947 puan) tarafından
Böyle arsız insan görmedim malesef belirtiyorlar kendilerini
tarafından
Sen görmedin diye yok olcak değil canım daha sabah başka bi hanım post açtı komşu sorunu diye burda o kadar kaynanasindan görümcesinden eltisinden sikayetlenenler var onlar da mi suriyeli.?
(947 puan) tarafından
Var yok değil ama her gün her gün aynı benim çocuğum hiç gündüz uykusu yok gece zaten dis sancisjndan uyumuyor ben çekmeye mecbur değilim kimsenin misafirini
+1 oy
tarafından

Ev sahibini git uyar çare olmazsa polise şikayet et bazıları da işte böyle bela oluyorlar maalesef aralarındaki garibanlara lafim yok da arsizlari tam bela.

(947 puan) tarafından
Yemin ederim bıktım her gün her gün burdalar çocuğum rahat uyumuyor
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Bidaha geldiklerinde dirk polisi ara duru anlat  hm gürultu yaptiklarinı hemde bu virüs var sikayet gibisinden toplaniyorlar diye yoksa çeker durursun kendi ülkemizde turist olduk 
(947 puan) tarafından
Yemin ederim var ya en az 10 kişi oluyorlar cocuklarlar gece adamların geldiği yine cabası
+1 oy
(27,338 puan) tarafından

Alo  155 en basiti 

(947 puan) tarafından
Ev sahibine dicem olmazsa aricam yettiler artık
+1 oy
tarafından
Ayrımcılık yapmıyorum ama geneli mi öyle yoksa bana denk gelen mi öyle bilmiyorum kızımı hastaneye yatırmıştım mart ayında 3 yataklı odada tek ben varım iki kişi suriyeli ama nasıllar aman allahım baş ağrısından ölüyordum bağırarak konuşuyorlar sürekli bi gürültü falan bi de gecenin 3une kadar ellerinde telefon görüntülü konuşuyorlardı koridorda odada falan baktılar ki herkes şikayet ediyor hastane sonuçta kimsenin başı kaldırmıyordu o gürültüyü sende şikayet et bence 
(947 puan) tarafından
Valla nerden bulup konuşuyorlar bide sesli konuşuyorlar
tarafından
Ay yemin ederim aynı benim durumumu yaşamışsın. Aralıkta doğum yaptım odada ki kadın da suriyeliydi bütün gün hatta gece yarısına kadar telefonla görüntülü bağıra bağıra konuşuyordu beyin bırakmadı
(947 puan) tarafından
Ben her gün çekiyorum
tarafından
Cidden öyleler valla ha bire ne derler bilmiyorum ki saatlerce sürüyordu konuşmaları
(947 puan) tarafından
Nerden bulurlar o kadar lafı bilmem :D
+1 oy
(3 puan) tarafından
Valla cok ıyı anlıyorm ben sıkayet ettm cıkarttılar ev sahipleri sonra bıdaha yıne soktular bıde benı sıkayet edıyolarmıs kafamıza kirli su dokuyo dıye :D ev sahibim geldı ölurmusun öldururmsn hamileyim nasıl kaldırım suyu dokeym oluk akıyo duvarlar aglıyo benden bılmısler ben sıkayet ettm ya  sende sıkayet et. 
(947 puan) tarafından
Onlar benden eski işte malesef ben suçlu olmak istemiyorum
(3 puan) tarafından
Yok canm nolcak sonuca sesten rahatsız oluyorsan bebegn var bu onlar ıcınde egl hepımız ıcın gecerlı toplu bı alanda yasıyorsak bazı kuralları bılıcekler yanı
(947 puan) tarafından
Görgüsüzler nolcak
(3 puan) tarafından
Valla öle içlerinde iyileri var ama bazıları harbiden öle
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Arayip sikayet edebilrsin benim alt komsum benden gurultu gelmedigi halde gecenin yarisi evime polis gnderdi meger onlarin alt katindan geliyormus ses birde iftira attilar okadar
(947 puan) tarafından
En sonunda öyle olacak
+1 oy
(838 puan) tarafından
Polisi ara yada uyar anlarlar belki 
(947 puan) tarafından
Ev sahibine dicem önce olmazsa polis
+1 oy
tarafından
Bizim binadada afganlar var aynısıydı kadını uyardım abla çocukların zile basio kapıda bagrio falan tamam dio başka bisey yok eşime söyledi çıktı konuşmaya kadın bi bagrio sanki eşim taciz edio o derece eşim eşiyle konuştu birazda eşim mahallede bilindik polis çağrışım diyince adam geri çekildi kusura bakma falan ondan snra bidaha olmadi sen önünü ne kadar bırakırsan okadar yaparlar 
(947 puan) tarafından
İlk önce ev sahibine diyim olmazsa kapıya polis getiririm napaym
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim Türk komşu sorunum var suriyelisi türkü yok bunun bu kadar küçük görme suriyeli diye kınama seninde cocugun yarın birgün şımarık olur
(947 puan) tarafından
Mana bulmuyorum canım.  Belirtmek amaçlı dedim ki bana iyisi gelmedi pek
0 oy
tarafından
Ya poliste bişi yapmaz , ev sahibi de bişi dese o Suriyeliler çok rezil sanki anlayış mi gösterecek, sivrisinek gibi hep birden insana saldırıyorlsr ...
(947 puan) tarafından
İşte eşim olmadığına çıkıp bı şey demek istemedim esi de evde
0 oy
tarafından
Adım atiigim yerde onlar kendi memeleketimde azınlık dayım pikniğe gidiyoruz onlar denize gidiyoruz onlar göbek ayıp oynuyor bağ bahçelerde nargile iciyolar midesiz ler midesi geniş insanlar ne diyebilirim ki acidigim tek şey o insanların çocukları merhametsizler 
(947 puan) tarafından
Malesef canım çocuğumu alıp bı yere gidemiyorum korktuğumdan bizden çok geziyorlar
tarafından
Bizde ne yesek ne pişirsek nasıl gecinsek derdindeyiz
(947 puan) tarafından
Dünya çok adeletsiz bı yer
0 oy
tarafından
Her milletin her ülkenin iyisi de kötüsü de var aynı bizim ülkede tecavüzcü sapığı osu busu olduğu gibi o ülkede de var yani insanlığa göre yorum yapılsın ırkına gore degil ben haberlerde türklerin müslümanların yaptıklarını görünce şok oluyorum kendi ülkemizdede bir sürü sorunlu insan var benim komşum türk ama beni rahatsiz ediyordu ayni senin dediğin gibiydi suriyeli diye direk eleştirmiyorum şahsen evet çok kızdığım yönleri var ama üzüldüğüm yönleri de var nasip. Sende şikayet et canım ev sahibine.
(947 puan) tarafından
Aynen öyle canım ama herkes beni yanlış anlamış
0 oy
tarafından
Duyarcilar basmış yine burayı direkt polisi ara geç 
(947 puan) tarafından
Malesef herkes sütten çıkmış ak kaşık herkes evini açıyor Sanki o insanlara da konuşuyorlar. Öyle yapcaz mecbur

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 427 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 611 göst.
12 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Havva123 (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 476 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 563 göst.