0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yani merhaba öncelikle yeni katıldım aranıza üst kattaki komşularımız dan şikayetçiyiz bu seslerden dolayı (anladınız siz) peki kimseyide kırmak yada utandırmak istemiyorum yani ses öyle bir duyuluyorki sanki yanimizdaymis gibi ne yapılabilir fikri olan varmı teşekkürler

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Nosu var ise açık açık yazarım valla o sesleri duymaktansa
tarafından
Ya bende kimseyi kırmak istemiyorum onun için
tarafından
Ne kırması demek ki anlamıyorlar şehvetten o kadar ses çıktığını uyar hemen(◔‿◔)
tarafından
Neyse teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Biz ne yapabiliriz peki? 
tarafından
Puhahahahha ayşam yaaaa :)
tarafından
Kimseyi rencide etmeden ne yapabilirim diye öneri istedim
(17,659 puan) tarafından
:) yani bilemedim
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kulaklarını TİKA bacım napacan
tarafından
Neler denedik :)
tarafından
Neler denedik :) varya
(6,669 puan) tarafından
Yüzüne söyle o zmn yapacak bişey yok
tarafından
Ya işte rencide de etmek istemiyorum
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Polise şikayet edin gürültü var diyen
tarafından
Mantıklı aslında :)
0 oy
(312 puan) tarafından
Yan duvarda komşu varsa o duvara tıklatın birşeyle hangi komşu oldugunu anlamasınlar :D
tarafından
Yani :) güzelmiş aslında
0 oy
(199 puan) tarafından
Biz çok yaşadık o sorunu tartışmaya kadar gitti iş ama düzelen bişey olmadı insana laf bi kere söylenir bizde sadece üstte değil yandakindende ayrı ses o yüzden bu ay sonu taşınıyoruz üst kat bulduk Allah'ın izniyle hamile halimle taşıncam bide bunların yüzünden
tarafından
En iyisini yapmışsın hamile halinlede zor olur ama
(199 puan) tarafından
Mecburum canım yoksa bu binada bebek uyumaz sinir hastası olurum bende çocukla daha zor olur en azından şimdi çıkim dedim gözü kararttım
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah :)
(199 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(73 puan) tarafından
Bende de aynı sıkıntı. Çocuk olmadan önce takmıyodum ama çocuğumun uykusu hafif dalana kadar çıt sesine kalkıyo. Bi kere mesaj attım gece saat 1 de hala sanki bizim evin içinde gibiler sürekli bi şeyler düşüyormuş gibi oluyo takır tukur. Sonra konu kapandı geçti. Bi gece yine aynı şey kızım aşı olmuştu zaten zor uyudu bi ses aman yarabbim çocuk sıçradı sese düşün yani. Tavan yarılcak biraz sakin olun diye kabaca uyardım bu sefer kimisi kibarlıktan anlamiyo ilk güzelce söyle bakalım anlamazsa da hanimefendiliğini köy kenara gitsin tartıştık baya sonra odaları değiştirdi. Benim yatak odam onun oturma odasıydı. Şimdi yatak odamın üstüne yatak odasını koydu bi tık daha iyi tam çözülmemiş olsa da 
tarafından
Valla rencide etmemek için birşeyde demek istemiyorum ama yani yanimizdalar sanki öyle bir ses :)
(73 puan) tarafından
Ya zaten bunu düşünseler o kadar ses yapmazlar et gitsin :D
tarafından
:) ne diyeyim gidipte çok konusmuslugumuz bile yok
(73 puan) tarafından
Açık açık de ki bu zamana kadar bi şey demedim sizi kırmak istemem ama fazlaca ses yapiyosunuz rahatsız oluyoruz. Böyle anlamazsa burasi apartman apartmanda yaşamanın da kuralları var Aynı sesi ben yapsam gece gündüz rahatsız olursun yapma de
0 oy
tarafından

Kiz fikir istemissin sana verilen her fikre de yok rencide etmek istemiyorum yok utandirmak istemiyorum e nabicannn :D

tarafından
Yani bende bilemedim simdi ne fikir verilse ne deseler rencide etmek istemiyorum diyosun e napalim baska :D
tarafından
Bilmem sen bana ben sana bu işin sonu ne ola :)
tarafından
Valla yerinde olsam gider dayanirdim kapisina edep derdim edepp biraz sessiz olun ister utansin ister rencide oldun elalemin mahremini dinlemek zorunda miyimm :)
tarafından
İyide çok tanisikligimiz yok
tarafından
Gerek te yok zaten canim
0 oy
(183 puan) tarafından
Aklımda kötü sorular )) ne sesi kız aklıma gelenmi kiii
tarafından
Aklına ilk gelen kötü şey işte :)
(183 puan) tarafından
)))) bende çocukları cokk sesli diye ha bire uyarıyorum üst katimi artık seslenmem neler varmış)))))))
tarafından
Ya işte maalesef biz olsak utaniriz aman rahatsız olmasın diye :)
(183 puan) tarafından
E yani evin içinde çocukta varsa onlardan da utanmak gerek size gelen ses onlara napar/))
tarafından
Umursadiklarini zannetmiyorum :)
0 oy
(8 puan) tarafından
Aynısını bende yaşadım yeni evlendiğim zamandı üst komşum gece 2 3 de jakuzi doldurmak için su açar kapı sesi desen aynı yöneticiden rica ettim oda benden şikayetçi olmuş bende onların sesinden duramıyom kız feryat figan bağırıyo diye bide iftira atmış bunlar olduğunda 1 aylık evliyim daha düşünün bende kendi haline bıraktum anlamayan anlamıyo yani
tarafından
Çok haklısın
0 oy
tarafından
Bekarmi oturuyor yoksa evlimi
tarafından
Evliler ya
tarafından
Kiz birak evliklerin tadını çıkarsınlar:D
tarafından
Ya tadını çıkarsınlar ona bişey dediğim yok ama yanımızda gibi de ses çıkarmasınlar :)
tarafından
Saka yapıyorum kiz ama garcekten rahatsiz edici sinir bozucu bi durum onu sen konuşarak hal edemezsin polise şikayet edeceksin sey yapmaninda bi adabi var
0 oy
(3,156 puan) tarafından
O sesleri çıkaranlar o kadar yüksek sesle rencıde olmazlar bacım merak etme sen yap uyarını ne diye onu düşünüyosun ki?
tarafından
Ya ne bileyim çokda tanisikligimiz yok onun için
(3,156 puan) tarafından
İyi ya daha rahat ol o zaman ben olsam söylerdim hanı bu sineye çekilebilecek bi durum değil çünkü her şey adabıyla yapılsın...
tarafından
Yani teşekkürler :)
0 oy
tarafından
Bu tarz konular da yatak odası gibi olmaya başladı. Git kibarca uyar kırmadan geceleri çok ses geliyor diye. Bu kadar basit biz neden öğreniyoruz bunları anlamadım ki sürekli aynı postlar 
tarafından
Ben yeni katıldım kusura bakmayın sorunumdu dile getirdim öneri istedim
0 oy
tarafından
Kapılarına not yaz gece yatak odası sesiniz geliyor sessiz şey edin diye :) 
tarafından
:) sesli güldüm bence en masumanesi bu
tarafından
Hem senin yazdığını da anlamaz
tarafından
Aynen mantıklı üstü kapalı yazarım :)
0 oy
tarafından
bende duyuyorum bazen ama bu insana soylenmez o anda sende konusma sesleri cikar ya telefonla ya da biriyle seni duyunca duyuldugunu anlar herhalde
tarafından
Evet burdaki çoğu söyle diyor ama ben rencide etmek istemiyorum çünkü insanız kabul ediyorum hiç şimdiye kadarda bişey yapmadım ki rahatsız olmasınlar diye
tarafından
muhtemelen duyuldugunu dusunmuyorlardir cnm direk soylenecek bisi dil insanlar bu devirde nasl tepki veriyor bilmiyorsunda ama o an ses cikar bir oksur bisi yap ki anlasin kalkip sana duydun mu dicek halid3 yok
tarafından
Aynen
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yarin bi kek yap bi tabak gotur rabagin altina kagida not yaz farketmediyseniz diye soykiyim dedim duvarlar biraz ince galiba gece sesiniz bizim evdeymis gibi geliyor kirmadan uyarmak için not yazdim kusura bakmayın bu arada afiyet olsun yaz :D hem kibarca hem kirmadan uyarmis olursun
(7,791 puan) tarafından
Lendimden korkar oldum ya en ufak ses duyuluyi mu yoksa onlar mk cok ses yapiyo
tarafından
Çok ses yapiyolar
(7,791 puan) tarafından
Ha anladim canim :) bn olsam bnde çekinirdim yani şükür oyke derdim yok
tarafından
Çekinmek değil rahatsız oluyorum :)
(7,791 puan) tarafından
Ya uyarmaktan cekiniyisun yani o anlamda dedim insan soykerken utanir bn utanirdim yani :D
0 oy
tarafından
Utanarak ve sıkılarak git ve deki... komsum ya siz şey yaparken cok ses geliyo sanki yanimda gibisiniz ve sizden midem bulaniyo de direk :) bidaha utanir belki 
tarafından
Ya öylede denmez ya :)
0 oy
tarafından
Duydugunuz da yusek sesli muzik acin anlarlar duymamak icin oldugunu
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Cnm benim ustumdeki de ayniydi bi kere esimle uykumuzdan uyandik dogumuma da az vardi 1 saat boyunca kadinin sesine maruz kaldik  once hasta mi  flan bisey mi oldu acaba dedik uyku sersemi jeton sonradan düştü bizim tanimiyorum da bi kac gun sonra da bebegim dogdu sanirim onun aglama sesleri gitti bir daha da duymadim oyle zevke geldigini ses gitmez saniyordu büyük ihtimal benim oglum da aglayinca anladi heralde bir daha da duymadim bence soyleyin siz eger konusmuzlugnuz varsa da ne kadar ayip dinlemek zorunda degilsinz 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 581 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,829 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 476 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 427 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 836 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...