0 oy
1,441 göst.
Diğer kategorisinde (2,031 puan) tarafından

Kizlar sağlık ocagi verdi bu vitamini sizler kullandinizmi ve nasil kullandiniz :angel:

8 Cevaplar

0 oy
(2,931 puan) tarafından
Benm bebegimi kabiz yapti içinde paraben flan varmış imkanin imkan baska damla al bebegine
(2,031 puan) tarafından
Tmm cnm tesekkür ederim iyiki yazdin cnm
(2,931 puan) tarafından
Burayada post acmistim demekki denk gelmemis Multi tabs kullaniyoruz bizde a c d vitamnleri var
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Doktorum onu kullandirmadi ocean aldım paraben varmış içinde.  Katkı maddesi falan.
(2,031 puan) tarafından
Cok tesekkür ederim.cnm.bilgi icin
0 oy
(382 puan) tarafından
Canım bence kullanma içinde PARABEN sofra şekeri ve alkol var araştırdım gördüm zaten kabız gaz felan yapmış çoğu arkadaşa ben kullanmadım o yüzden imkanın varsa eğer ocean çok iyi içinde sadece d vitamini ve zeytinyağı var onu kullan 35 TL ye aldım ben o civardadir 
(2,031 puan) tarafından
Tmm cnm cok tesekkür ederim imkanim var cnm alirim eczaneden bilgi icin cok sagol
(2,031 puan) tarafından
Cnm damla şeklindemi sprey olanimdanmi aliyim
(382 puan) tarafından
Canım benim aldığım ocean içinden şişesi spreyli ama yanında damlalık vermişler ek olarak doktor veya eczacı nasıl uygun görürsen ikisinden birini kullanabilirsin ben spreyden iki fiş şeklinde kullanıyorum eczacjmiz öyle söyledi
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Terada paraben var kullanma canım ben dr umun bitkisel dedigi ferol kullanıyorum 
(2,031 puan) tarafından
Tmm cnm kullanmicam iyiki sormuşum
(3,149 puan) tarafından
Bencede burası amacına uygun kullanıldığında iyi güzel bilgiler edinilecek bi yer
(2,031 puan) tarafından
Aynen cnm katiliyorummm
(1,064 puan) tarafından
Devit3 te varmi peki ben onu kullanyorumda
(3,149 puan) tarafından
Bilmiyorum gerçekten
0 oy
tarafından
Bizede verdi ebe bir yaşına kadar kullanılacak dedi ama bende kararsizim onu kullanıp kullanmamak da katkı maddesi çok diyorlar 
(2,031 puan) tarafından
Kullanma cnm herkes sikayetci nettende baktim
0 oy
tarafından
Günde 3 damla vercksin canım. Sonra o bitince ona benzer verick 
(2,031 puan) tarafından
Sen saglik ocagindakinimi kullaniyorsun cnm
tarafından
Evet canım ....
tarafından
bize gunde 4 damla dedi hemsire hepsi farkli söylüyor
tarafından
Demek ki farklı bir d3 canım bnm şimdi kullandığım da 4 damla diğeri 3 damla idi
tarafından
teradan devite gectiler zaten canım
0 oy
(214 puan) tarafından
Beni o damla mahvatti butun vucudumun heryerinde alerji cikti kasimaktan heryerim mahvolmistu hala izleri duruyor kasidikca yara oldu kanamisti hep
(2,031 puan) tarafından
Sen kendinmi icmistin cnm
(214 puan) tarafından
Evet hamile oldugum icin sagljk ocagi belirli araliklarla beni kontrol icin cagiriyordu ve bi keresinde tera d3 verdi bebeginin kemikleri icin dedi kullanmalisin dedi bir hafta ictim perisan etti
0 oy
tarafından
ilk doktorumuz ozel aldirdi sen seseryan dogum yaptin dedi ikincisi kullanabilirsin parapen uzun yillar kullaninca zararli dedi kullaniyoruz suan canim devit oldu simdi adi
(2,031 puan) tarafından
Anladim cnm tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 146 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 679 göst.
8 Ağustos 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤Alpi'nin Annesi❤ (1,933 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 779 göst.
9 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Deva. (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,058 göst.
22 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤Gamze☆Göksum❤ (2,031 puan) tarafından soruldu

376,713 soru

11,274,189 cevap

34,660 kullanıcı

...