0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Annem diyor şimdi Anne beni götür evine desen ben seni alır götürürüm dedi. Doğum yaptım 8 gün oldu yapalı 1 oğlum 1 kızım var 21 yaşındayım eşim ahlaksız Bir insan ben eşimi hep sırtladım bu zamana kadar oda 30 yaşında ayağı birgün sakat olcak ha 1 sene sonra ha 2 sene bunu bilemem demiş doktor, altına bile yaparsın demiş o zaman çözümü ameliyat anca demiş oda bir ihtimal %20 beli kaymış fıtığı çok büyümüş. Ben doğuma giderken bile doktorla konuştun sen kesin dedi ohaaa dedi bunu anneme anlattım annem çok sinirlendi bu kocan sana iftira bile atar çok dikkat et kızım sen kararını ver yapamıyorsan babana söyle seni gelir alır dedi. Bugünde gelmiş verdiği 25 TL'yi istedi kaynana dedi sen manyak mısın 25 TL istenir mi dedi öyle biridir yani. Bide polis memuru parasıda yok değil, annem evimden gidince Bakcam biraz duruma eğer gene aynıysa ayrılacam, kızımı alcam oğlumu da alırım ikisini de ben alırım babam bakabilirim dedi 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin bi an önce bu adamdan ve ailesinden kurtulman lazım 
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kuzum hiçbirsey anlamadim 
0 oy
(3,829 puan) tarafından
kesin bosan diyemem ama bir sure ailenin yanina donsen akillanir mi
0 oy
tarafından
Canım bişi anlamadım :/
0 oy
(4,920 puan) tarafından
Arkanda ailen var bu adama katlanmak zorunda değilsin ama yapamam onsuz dersen başına gelen kahrı çekersin 
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Çok net anlamasam da kurtul artık ben okurken bıktım nasıl dayanıyosun
0 oy
(75 puan) tarafından
Canım ailen arkandaysa git biraz dinle kendini ne yapmak istediğine karar ver uzak kalınca belki değerini anlar Allah yardımvın olsun 
0 oy
(323 puan) tarafından
Ne için iftira atacak ki ne yapmış anlamadım sadece sakat kalma ihtimali var anladım o kadar
tarafından
Ben doğuma gidicektim doktorla konuşmuştum öyle diyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 297 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruveydacacan (834 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 441 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esmer Anne (214 puan) tarafından soruldu