0 oy
525 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızıma uyku tulumu almayi düşünüyorum ama kararsız kaldım kullananlar memnun mu birde buyuk mu aldınız ayina göre mi kararsızım 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Ben büyük aldım içinde kayboldu ilk koydugumda:D kollarini katladim elleri açıktı çok severek yattı canim. Büyük ve ayak tarafı açık olandan almani tavsiye ederim. Bence kullanışlı bişe
tarafından
Tesekkur edrrm canm simdi 5 aylik  kac aylik alsam
(1,329 puan) tarafından
Bende kiziim 5-6aylik falandı aldığımda canım yanlış hatırlamıyorsam  18-24 ay aldım.   Geniş olduğu icin içinde hiç daralmadi. LCW den almıştım. Çok rahat hareket etti uyurken
tarafından
Tamm canm aklimda bu cok tesekkur ettm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecen sene buyuk almistik bu sene onu kullanirim buyuk ihtimalle
tarafından
Netten sipariş vermeyi düşünüyorm ne kadar büyük aldnz canim benim kizim da biraz iri 5 ayligiz
tarafından
Gecen sene icinde kayboluyodu cnm ben sectim annem aldi fiyatini bilmiyorum kuzum  kizim su an 17 aylik
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben owli uyku tulumu aldım 3 yasına dek kullanılanbiliyor faeklı modelleri de var benim aldığım kundak gibiydi fermuarla kolları açılıyor sıfır kol o yüzden ama büyük bebeklere göre de var 
tarafından
5 ayligiz canim bunu bi arastraym
(1,331 puan) tarafından
Bende doğmadan önce almıştım canım büyüyünce kollar dısarda oluyor ama astronot versiyonları da var
0 oy
(119,297 puan) tarafından
İşe yariyomu bu uyku tulumlari
tarafından
Ahahaha masallah ya benm kizin da erkeklere bi zaafo var
(1,426 puan) tarafından
Oy maşallah kuzuya kaç aylık bebiş :)
tarafından
10 gün sonra 5 olucaz insallah canım senin
(1,426 puan) tarafından
9.5 aylık canım
(3 puan) tarafından
Çok işe yarıyor canım cocuga giydiriyorum ne battaniyeye dolanip uyanıyor ne üzerini açıyor bende düşünmeden rahat yatıyorum. Gecen sene aldım instagramdan bu sene hatta seneyede olur buyuuk ihtimal
0 oy
(275 puan) tarafından
Ben lcw den aldım 9 aylık kızım ama 12 18 ay olanı aldım biraz büyük ama rahat 90 liraydı geçen hafta aldım. 
tarafından
Teşekkürler canm :)
0 oy
tarafından
Geçen sene 14 aylıkken 2 yaş için aldim bütün kış giydi e bebekten almıştık memnundum
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Havalar serinledi bende almayı dusunuyrm ama şimdi kışlık olanları var ici polar falan olan bir de normal şimdilik normla alıp kışında ondan mı almak lazm
tarafından
Benim de var ondan canım daa yinede güvenemedim  üzerini çok açıyor
tarafından
Canim yanlış anlama nerelisin hicran kendi ismin mi
(1,075 puan) tarafından
Evet ankaralıym kışlık için olanlar çok kalın terletir zaten bu havalarda diğer ince olanları bilmiyrm nasıl oluyor onu sordum bende
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Lcw den almıştım geçen kış 9.12 aldım Aralık doğumluydu kızım şuan hala oluyor. Kısa geliyor tabi boya gidince. 2 yasina girecek 2 3 yaş alicam artık. Evin ısısına göre bazen terliyordu. Çorapsız yattığı için ince bisey ortuyordum gene 
tarafından
Sagolasn canm
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Mutlaka al derim ben buyuk aldım ayakları ve kollarını kıvırmıstım bunsene tam olur 
tarafından
Sagolasn canim :)
0 oy
(3 puan) tarafından
Kesinlikle almalısın bebekler çok rahat  ediyor sıcacık terlemeden uyuyor bende rahat uyuyorum valla kalkıp üstünü acyimi diye bakmalarim bitti Instagram'da çocixbaby diye bir sayfadan aldım çift kat pazen iki senedir kullanıyorum seneyede olur herhalde ve parasının hakkini fazlasıyla verdi
0 oy
(826 puan) tarafından
Benim ki şuan yaşında değil camıç 20 gpnğ var ben 24-36 ay aldım lcw dan memnunum gecede sık uyanmıyor rahatsizlık vermedi üstü açıldı mı diye düşünmüyorum artık

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 336 göst.
22 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Masal Su (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
18 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,473 cevap

34,846 kullanıcı

...