0 oy
119 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Evimiz soğuk oluyo kızım da üstünü hiç ortturmez uyku tulumu alicam ama tığ değerini bilmiyorum 2.5 tog çok kalın gibi geldi ve içine ne giydirmelisin normalde yatarken üstünde 2 tane alt pijaması+ zıbın+penyesi olur uyku tulumu aldığımda direk zibinla mi yatircam yoksa 1 alt pijamasini giydirmeden gündelik bı şekilde mi olcak. Bide civilde internette değil de geçen gün şehire gittiğimde bı mağazada görmüştüm renkleri de çok hoştu bilindik marka almasam bozulma falan yapar mı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım uyku tulumlarının etiketlerinde derecelere göre nasıl giydirmen gerektiği yazar 
-Reklam-
0 oy
(4,403 puan) tarafından
etikette yazıyor ama çocugunuda sen bilirsin tabi evde kombi yanıyor 3 yasında 24 derecede oluyor oda 2.5 tog uyku tulumu altındada stlet ve uzun kollu pijaması oluyor üstünü örtmez zaten
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Evinin derecesini ölç, ona göre içini giydir. Bende de 2.5 tog var, evim 23 24 derece. Bazen kısa kollu zıbın bazen de uzun kollu zıbın giydiririm sadece. Ama bizim tulumun kol ve dizden aşağısı penye. Çorap da giydirmem. Zaten alıp birgün etiketteki talimata göre giydirip yatır, gece sırtına ve göğsüne elini sok. Sıcaksa sorun yok demektir ama soğuksa ona göre bakarsın.
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Ben bu kış çocuklara giydirmeye düşünmüyorum çok terletiyor yada benim evim cok sıcak 
0 oy
(482 puan) tarafından
Canım ben 2 tog aldım içine sadece zibin  giydiriyorum.  O halde bile ense kısımları terlemis  oluyor . Uyanıyor yakasını açmadan da geri uyutamiyorum.  Bu gece 2 de baktım uyumuyor tulumu çıkardım hemen uyudu . Evim de gece serin oluyor aslında ama ona göre sıcak demekki 

Denemeyle bulabilirsin . Baktın Bi gece üşüyor içine ince tişört falan denersin. . 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 601 göst.
0 oy
1 cevap 540 göst.
22 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Amazon (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 416 göst.
26 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,124 cevap

34,775 kullanıcı

...