0 oy
1,004 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Benim kini sormayın :angel:

57 Cevaplar

0 oy
(396 puan) tarafından
Çok nadir çıkar her zaman nereye gittiğinden haberim olur gün içinde de bi yere gitse hep haber verir
-Reklam-
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Bensiz gittiği tek yer iş yeri:) evin içinde odadan odaya giderken bile bir birimize söyleyip beraber geçiyoruz her odaya:) yapışık ikiz gibiyiz ama ben çok memnunum halimden
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Soyler ordan baska biyere de gidecekse mutlaka haber verir su saatte gelecem der o saatte de gelir mutlaka
0 oy
tarafından
Tabiki söyler.Izin almayiz biz biyere giderken.Ama nereye gittigimizi soyleriz basimiza bisey gelir diye.
0 oy
tarafından
Gece geldikten sonra disari cikmaz amma arkadaşlarla cok nadir cay icmeye gider onuda soylemez sonradan hiss ederim ben neden soylemedim derim ses etmez sanki kizicam yalan soylemisene kiziyorum dışarı cikmasina degil
0 oy
tarafından

Tuvalete giderken bile 

+ aşkım ben lavabodayim der 

Onceden kavga ettiğimizde söylemezdi tabi inat olsun diye bende dışarı çıkar soylemezdim biz ayrıyken  de bursaya gitmiş piskolojim bozulmuştu 

Şimdi herseyini bilirim çok şükür duzeldi :D

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Genelde is ew arasi gider gelir bi yere gidecegi zamanda mutlaka soyler 
0 oy
(528 puan) tarafından
Evdeyken cok cikmaz 2 haftda 1 onu da söyler. 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Tabiki söyler karı kocayiz söylemezse olmaz ki düzenli bir birliktelik
0 oy
tarafından

Tabiki  de soyler  cnm benim ona söylediğim gibi

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben diyorum nereye gidiyorsun diyorki ne yapcan senden izinmi alcam diyor o oyle diyince bende hemen kizimin cantasini hazirliyorum disari cikmak icin oda bana soruyor bende sanane sen soyluyonmu nereye gittigini diyom oda bu sefer gitti yere benide goturuyor gozumle gormus oluyorum
(2,765 puan) tarafından
benimki korkuyor ben esimle aramizdakileri bazen gidip ablama soyluyom oda gelip onu rezil ediyor dalga geciyor ablamin yanina gitcegimide biliyor o yuzden mecbur kaliyor bazenleri o hazirlanirken arabanin arka koltuguna saklaniyorum o arabaya binip evden uzaklasinca ortaya cikiyorum  benimde ayni o gun sokagjn ortasinda bi tokat carpti suratima hic bi sucum yokdu kizima danone almisdik arka koltuga koycakdi bendedeimki ver onlari önüme koyayim dedim ordada suriyeliler vardi kendi aralarjnda gulusuyordu benim esimde kufur ettim sanmis vurdu sonra ozur diledi ama is isten gecmisdi
(12,264 puan) tarafından
Keşke bir Tokat la kalsaydı ;(( o ablana can hayran kaldım ne güzel arkanda ablan var
(2,765 puan) tarafından
Daha yeni yeni boyle olmaya basladi eskiden yuvami yikmaya bile kalkti neler cektim onun elinden nisanlisi benim kaynım olur simdi evliler ama o zmanlar nisanlilardi nisanlisina diyordu esrayla konusma kiskaniyorum sizi diyordu bende kaynimda kac defa ona dedik biz kardes sayiliriz cok yanlis dusunuyorsun diye bunun icin sac bas bile girisdik cok pis duzunculeri vardi
(12,264 puan) tarafından
Aynı Bizim eltide geldi kaynım benimle konuşmaya korkuyor
O derece ama bizimkiler sa..l..a..k başkalarının lafını dinlemeyi çok severler
(2,765 puan) tarafından
Ama benimki öz abla ya cok ***** benimkide kocalarin %80 s.alak
0 oy
(177 puan) tarafından
Evet söyler bende ona söylerim karşılıklı 
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Söyler sağolsun habersiz gitmez 
0 oy
(14 puan) tarafından
Gittiği yeri hep söyler canım 
0 oy
tarafından
Evliligimizin ilk zamanlari hayirsiz bir arkadasla takiliyordu sordugum zaman sanane anammisin der ceker giderdi ne zamanki o dengesizden kurtulduk simdi asagiya kaynanaya inecegi zaman bile bitanem ben asagiya iniyorum der o derece arkadas cok etkiliyor malesef 
0 oy
tarafından
Ben sormadan kendisi der cnm 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 392 göst.
0 oy
17 cevap 1,117 göst.
4 Aralık 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
0 oy
8 cevap 116 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...