0 oy
1,002 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Benim kini sormayın :angel:

57 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

En İyi Cevap

Ne güzel yaa herkes  eşim söyler yazmış :D

Benim dengesiz kocam niye söylemiyorsun dediğim de sanane sanami sorcam diyor.

Önceden öyle değildi kardeşiyle takildigindan beri bozuldu 

İyi birşey öğrenmez zaten :angry: 

-Reklam-
+2 oy
(267 puan) tarafından
Benimki sadece işe gider bensiz kapıya bile çıkmaz
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel canım
(267 puan) tarafından
Evlenmeden önce anlaşma yaptım bensiz cenazeye bile gidemezsin dedim sağolsun bensiz gitmiyor gitse sinir krizi geçiririm
+1 oy
tarafından
Kesinlikle söyler 
(12,264 puan) tarafından
Maşallah bacım
+1 oy
tarafından
Söyler tabiki
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel
+1 oy
(75 puan) tarafından
Bazen hangi ülkeye gittiğini arayınca öğreniyorum
(12,264 puan) tarafından
Sakaaaaa;)) doğrumu kix
(75 puan) tarafından
Doğru canım bazen gittiği ülkeden başka ülkeye uçuş yapabiliyor ama şimdi pandemiden dolayı uçuşlar azaldığı için daha çok bir aradayız
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Söyler mutlaka haber verir merak edicegimi biliyo çünkü haber vermediğinde tartışma çıkarmıyorum ama yaptığının yanlış olduğunu kendi farkediyo bazen aniden çıktığında veya işyerinden gittiğinde haber vermeyi unutuyo yani unutulur mu demeyin benimki unutuyo ☺️☺️ ama akşam gelince bi bakış atınca özrünü de diliyo 
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel unutabilir normal hiç  soylemeyip sanane demekten çok daha iyidir tatlım
(9,626 puan) tarafından
Eminim çok kötü bi durumdur halbuki haber vermeyip onu bile demese insanın gönlünü yine hoş tutar ama aynı şeyi biz yapsak sanane desek akşam yemeği niyetine dayak yeriz
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Tuvalete giderken de söyleyecek diye korkmuyor değilim bırakmıyor yakamı 
+1 oy
(182 puan) tarafından
Ben hep bu soruyu sormak isterdim ama soramıyordum ve yorumlara bakıyorum da herkes söyler demiş bnm eşim söylemez cnm adamı beklerim beklerim adam yok arıyorum ya abisindedir ya yemeğe gitmiş kardeşleriyle yada başka bir yerdedir o yüzden aramız çok bozuluyor 
+1 oy
(2,575 puan) tarafından
Söylemez. Çünkü gittiği yer hep kahvedir:D aradığında arkadan pat küt Okey taşlarının sesi gelir. Yada çay kaşığının. Bilirim sormam. Uzak biyere gidicekse söyler oda bişey lazım mı gelirken alım demek icin
0 oy
tarafından
Bakkala giderken bile söyler
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel balim aferin ona senin gibi hatunu nereye bırakıyor da gidiyor ;)))
0 oy
(10,460 puan) tarafından
Izin alma vs yapmaz ama şuraya gidiyorum der bazen inanmam foto atar 
(12,264 puan) tarafından
İzin almazlar tabi ona bende karşıyım açıkçası
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Adam wc giderken bile soyluyo:D

(12,264 puan) tarafından
Hahahah ne güzel vallahi
0 oy
tarafından
Tabiiki de söyler :)
(12,264 puan) tarafından
En iyisini yapyor;)) soylicek tabi
tarafından
Aynen ama çok şükür hiç dışarı çıkmaz sürekli yanımızda
0 oy
(1,331 puan) tarafından

İzin almaz tabi ama ben suaraya gidiyorum der annem gildeysem gider ben buraya geldim der oyle ama ben günler öncesinden haber veririm izin almaya çalışırım hatta geçen gorumcemle eşimin teyzesine gidicektik izin alayaim dedim gorumcemi arayıp gitmeyin etmeyin demiş bnm habrm yok banada hava sıcak hamilesin korona var diyo izin vermedi sonradan haberim oluyor gorumcemi aramış çağırma biyere oturun evinizde demis:ermm:

(12,264 puan) tarafından
Tabi canım korona bir tek bize var sanki :((
(1,331 puan) tarafından
Hicc sorma nikah vardı arkadaşın gidicekti bnd geleyim dedim senin ne sisin var diyo kavga etik oda gitmedi sırf beni götürmemek icinnn kedni bile gitmedik bn biyere cikmiyim amann
(12,264 puan) tarafından
Vallahi **** oluyorum bu tiplere :((  aynı valla bacım girmediği delik yok ama bize kapı pervazindan bile baktirmiyorlar:((
(1,331 puan) tarafından
Valla ya benimki Diyarbakır li valla hep derdim ağrı Hatay Diyarbakır Kars Mardin Urfa buranın insanıyla evlenmem çok sert olurlar kiskanc olurlar ben İstanbul'da doğdum büyüdüm rahat büyüdüm sinirimi bildim tabi , ama Antalya'da Diyarbakırlı denk geldi üstüne 6 ay içinde evlendik ❤️❤️❤️ şimdi ikinci yolda
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Evden cikmaz ki ahahah evden ise isten eve:) bazn arkadasyla buluşur haftada 1 bazn o da onu da soler..
(12,264 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
(3,901 puan) tarafından
Masaallah:)
0 oy
(796 puan) tarafından
Tabikide söyler markete gidince bile
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ben hep sorardim neden niye neoldu cok aradim  ama Beni ac birakti gelmedi dahaaaaaaaaa
(4,134 puan) tarafından
Yok daha gelmedi
(12,264 puan) tarafından
Allah Allah kız nasıl soğuk kanlı anlatıyorsun açsana biraz  merak ettim
(4,134 puan) tarafından
Kiz yok ben hep aradim onu.. saat 5de çıkdı  daha eve geldi .. yemek getircekti getirmedi .. o ben getircem dedi o yüzden yemek yapmadim aç kaldim canoo
(12,264 puan) tarafından
Hahahah Allah seni yaaaa ;)) eee arasana nerde kalmış
 Aç  qcina bekleme
(4,134 puan) tarafından
Getirdi cankm Rabbim.kimseyi aclikla sınamasın..
0 oy
tarafından

Evet kuzum söyler geç kalırsa hemen yazarım bugun arkadaşını terminale birakti bı saat oldi gelmedi dedim memlekete senmi gotryon nerdesn sen dedim gelmiş oğluma annen postayi koydu ogluuuum dio:Dseverim öyle şeyleri

(12,264 puan) tarafından
Hahahah aynen karı koca arası çok farklıdır herkes e farklı gelir
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Elli kere ben birazdan cikiyorum. Birazdan cikicam ben ben cikicam birazdan çıkmam gerek birazdan birazdan cikmayi düşünüyorum cikiyorum çıktım çık 

Sen sonuç olarak ben ciiiiiiiik artiiiiik diyorum:D
(12,264 puan) tarafından
Hahahah buda kurnaz bence öyle bir duruma getiriyor ki sen koyuyorsun beni der SONRA;))
(1,165 puan) tarafından
Ya evde yardım etmesi için tam bişey isticem ben cikiyorum birazdan cikcam deyip duruyo. En sonunda Allah rızası için çok diyorum:D
0 oy
(119,151 puan) tarafından

Kiz ben evden kovsam gitmezki :ermm: keke gitsede soylemese ama gitmiyo 

(12,264 puan) tarafından
Hahah süs kız azına acı biber sürerim ;)) gider de söylemez de görürsün ;)
Keske gitse ama gidecek yer yokki ☺️☺️ saat 6 oldumu burda hayat duruyo acik market bile bulamazsin
(12,264 puan) tarafından
Neresi orası canım
Hayatın saat 6 da durduğu yeri meal ettim;))
Belcika askim bak gece dukkanlari acik 12 ye kadar ama bi kutu kola markettw 50 centse gece dukkaninda 3 euro asla gidip almaz☺️

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 390 göst.
0 oy
17 cevap 1,110 göst.
4 Aralık 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 223 göst.
0 oy
8 cevap 114 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...