0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Kendi annem alır ama öpmez sadece konuşarak sever

Babam uzaktan sever annem kucagna al deyince ortalik kötu der

Kaynanam alır ellerini yüzünü şapır supur öper

Kaynatamda bebegimin agzini yüzüne götürür yüzünü yalattirir 

Vermezsem küser kaynananm

Siz veriyomusunuz kucaklarina? Bu dönemde

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Veriyorum valla yani alıp öpüyorlar öpmeyin demiyorum bende zaten herkes herşeyin farkında ama kimse umursamiyor
(295 puan) tarafından
Sinir oluyorum bende ayda 1 gidiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,998 puan) tarafından

Iyyy yüzünü mu yalatir :sick:

(295 puan) tarafından
Evt ters ters bakyorum ama
(4,998 puan) tarafından
Sigara içiyor mu verme cocugu ya küserse kussun
(295 puan) tarafından
Içiyr icmezmi öyle olmuyoki eşimde kıziyo bana tavir alyo bsey deynce
0 oy
(582 puan) tarafından
Ayni birebir bizimde. Annem sadece kucağında konusuo babm hic almio kucağına. Ama kaynanam kayinpederim ole bi opuolarki bide optukten sonra nefes veriolar icim icimi yiyo esime diirm sole soleyemio kuserler dio napcami şaşırdım ve benim bebis 3 aylik
(295 puan) tarafından
Valla benim eşimde söylemiyo bende suratimi asıp ters ters bakyorum ama işlerine gelmiyo
(4,998 puan) tarafından
Direkt söyleme dolaylı yoldan bi çare bul bence valla mide bulandırıcı
(582 puan) tarafından
Anlamazlar kesinlikle vermemeye calisiyorum kucağına ben odadan cikinca eşimden istiyolar hemen versene die benden cekiniolar :D
0 oy
(983 puan) tarafından
Benim kaynanamda alir alma diyemiyorum malaesef
(295 puan) tarafından
Valla öyle sözde seviyom diyo ama 5 krş vermyo
(983 puan) tarafından
Bizimki hep bsyler alir sukur o konuda cok iyi
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hepsi çok dikkatli davranır. Kaynanamla konuşmam ama Allah var hakkını yiyemem öpen olursa kızar hastalık var opmeyin der. Kayinbabam ayağını öper sadece. 
(295 puan) tarafından
Ah ah benimkiler yâliyo mübarek
(2,575 puan) tarafından
Yok. Hiç anlaşamam bak kaynanamla konuşmayız yani ama bakıyorum evden balkonda severken kimseye dokundurmuyor uzaktan sevin diyor. Kendiside ayağını öper sadece. Geçen eşim elini öptü ona bile kızıyordu elini çocuk ağzına götürüyor öpme elini diye
(295 puan) tarafından
Bnm bebegmde elini agzina goturuyo masuzmu yapyo bilmiyom elleini yalyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet veriyorum seviyorlar öpüyorlar yalap şalap değil ayagından ensesinden hafif öpücük koyuyor. Bir tek görümceme vermek istemiyorum 3 cocuk büyütmüş ama bebek tutmasını bilmiyor resmen paldır küldür tutuyo geçen gün zıbını in çıtçını açmış cocuk rahat etsin diye güya bezinden tutuyo zıbın taa göbeğinde. Severim sayarım ablam yerindedir ama cocuk bakmadan haberi yok. 
(295 puan) tarafından
Keşke bnmkilerde dikkatli olsa
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Turkiyedeyken baby boyum kucaktan inmiyodu ☺️ şimdi gene kimsesiz kaldik sevenimiz yok teyzesi
(295 puan) tarafından
Ay en iyisi bosver
0 oy
tarafından
Valla ıster kocam küssün ister kızsın benm kaynpederım yalamıstı oglumun agzını. Kızdım esımle kavgalar ettm gunlerce. Ustelık kımın ne hastalık tasıdıgı bellı degıl bacım hepatıt ve aıds hastaları olabılırler ve her sey ıcın gec olabılır. Kımseye o hareketı yaptrma. Ben gıttım hepatıt testı yaptrmak zorunda kaldm ogluma cunku o serefsız hepatıtlıydı. 
(295 puan) tarafından
Off off napcm keşke hic gitmesek
tarafından
Napıcam dıyecegıne yaptrma o cocuk senın... Annesı koruyamayacaksa kım koruyacak o cocugu... Annesı laf soyleyemıyo dıye herkes her seyı yapsın. Kımseye kızmaktan cekınme. Bak cocugum 1 yasında. Dogdugundan berı mucadele edıyorum çıldırıyorum esımle ne kavgaşar ettık evı talan ettık kavgadan sırf neden cocugumu yalıyolar şap şap opuyolar daha ıkı aylıkken grıplı halde opmeyn yaklasmayn dedgm halde yaklastlar ve 2 aylk bebegım agır grıp oldu. Hepsıyle kustum kavga ettm anlamaları zaman alıyo. Smdı hepsı uzaktan bakıyo cocuga. Istedklerını desınler. Artk gozu kararttım benm evladıma bır sey olsa  herkesı yakarım ama smdı ses cıkarmayacaksam adım neden anne. Bız onları korumak zorundayız
(295 puan) tarafından
Cok haklsn bende gidince yaptirmam opturmem diyorum ama sanki bisey beni tutuyo dilim tutuluyo diyemiyorum
tarafından
Çok kere yaşadım dılım tutuldu konusamadm ıcım ıcımı yedı sonra bı acıldım kmse tutamadı benı:)
0 oy
tarafından
Annemle sürekli Yan yanayız zaten aynı binadayız huyumu bilir öpmez koklayarak sever kaynanamıda uyarırım verirken sakın öpme diye valla ben eşime bile kızıyorum öpme diye hiç sevmiyorum bebeğimin öpülmesini 
(295 puan) tarafından
Benimkiler inadima öpüyo
tarafından
Valla ben kızıyorum çok ciddi bir şekilde baktım dinlemiyor alıyorum elinden insan olana bir kere söylenir
0 oy
(460 puan) tarafından
Eşim sağolsun benden önce herkese yetiyor zaten ben ona diyorum bazen insanların kalbini kırma diye 
(295 puan) tarafından
Birak kirsin benm kaynana laftan sözden anlamyo
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Uzaktan cnm. Refakatcm annem var bi oda ayaklrini ellerini oper arada. Evdeyiz işte. Bi babam abim geldi maskeli uzaktan durdular. O kdr cnm. Kaynanam gorumcem kabul etmedim uzaktalar diye. Cnki doktorumuz kabul etmeyn dedi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İgrendim ya.. vermeseydin keşke en azından bahane bul.. ben büyük konuşmayım ama baştan dicem öpmek yok diye zaten hassas biriyim bide bu dusuncesizlikkeri kakdiramam
0 oy
(165 puan) tarafından
Kim soruyor ki bana :D alan alıyor öpen öpüyor :) 
0 oy
tarafından
Iki taraf ta memlekete gitti uzun suredir görüşmüyoruz 
0 oy
(44,748 puan) tarafından

Dun annemdeydim bana hic vermedilerki bi emzirmek icin tek aldim:D

Yiyip bitirdiler valla bi oda bi kardesinde:D

0 oy
(364 puan) tarafından
Valla benim kızı aliyolar sevmek için ağlıyor beni istiyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 153 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 463 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 281 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...