0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Gerçek hayat hikayeleri ikisi de aynı yazarın kitabından uyarlama çok beğendim 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kırmızı odayı izliyordum diğerini hiç izlemedim hergün Bi dizi var masumlar apartmanı izlemeye vakit yok belki netten izlerim tekrarını beğenirsem devm ederim :))) 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Masumlar apartmanı eşimle bayıldık:)
+1 oy
(5,492 puan) tarafından
Aynı kitaptan uyarlama ikisi de,  ikisini de çok beğendim ama sanırım masumlar apartmanına devam edeceğim sadece
+1 oy
(2,897 puan) tarafından
Ben kırmızı odayı burdan duydum bugün bakmaya başladım ikinci bölümdeyim baya beğendim orjinal bisey olmuş diğerine bakmadim 
+1 oy
(707 puan) tarafından
Ikisinide izliyorum.Kırmızı odadaki mehmetin bazi yonlerini kendime cok benzettim.

Masumlar apartmaninida cok sevdim.Gerçek hayat hikayesi oldugu icin daha fazla ilgimi çekiyor boyle seyler.

Madalyonun İçi adli eserden alınip film yapilmis ni kitabida alip okumak istiyorum.
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Kırmızı odayı beğenmedim ama masumlar apartmanı çok etkiledi beni yeni bir diziye baslamiycam diyordum ama bu diziye karşı koyamadım hatta şimdi tekrarını izliyorum :)

(1,379 puan) tarafından
İkisini de beğendim cnm ne yaşanmışlıklar var çok etkileyici
0 oy
tarafından

Bende seviyorum ama çok etkileniyorum resmen piskolojim bozuldu :D eşim bile diyor sen izlmee bunları diye

(1,379 puan) tarafından
Aynn kırmızı odayı her izlediğimde ağlıyorum ya eşimde izlememi istemiyor
(165 puan) tarafından
Ay aynen bende öyle bizimki de görse izin vermez beni biliyor :)) ama merak ettim masumlar apartmanını ya acaba ablası düzelir mi nasıl yaparlar.
tarafından
Hiç sanmıyorum o çok ileri derecede bir hasta
(165 puan) tarafından
Ama annesi mahvetmiş kızı hep ya.
tarafından
Aynen adaşım anne baba ne yaparsa çocuk öyle yetişiyor işte bilinçaltı istemese de ona yöneliyor
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kırmızı oda izliyorum cnm..diger dizinin konusu ne ki
(1,379 puan) tarafından
Diğeri de temizlik takıntısı olan birini anlatıyor aşk falan da var güzel beğendim gerçek hayat hikayesi olması daha etkileyici
(3,901 puan) tarafından
Hangi gün diğeri..bakarim ona da bi ara..
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben masumlar apartmanina bayıldım ya fasulyeleri 4 kere sabunluo her birini icim darlandi :D ama kirmizi oda cok yavas ilerlio sıkılıyorum izlerken :))
(1,379 puan) tarafından
Hiç sorma cnm bn de bayıldım oyuncular da muhteşem
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Masumlar apt izlerken hem çok sinirlendim hem de üzüldüm. Yani böyle bir insan nasıl mutlu olabilir düşünsene ömür boyu mutsuzsun ve mutsuz olacağını biliyorsun. Çok acı. Tek derdin titiz olmak kötü bir durum ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 500 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 352 göst.
17 Kasım 2020 Aile kategorisinde 11111111songul (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 393 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (877 puan) tarafından soruldu