0 oy
725 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Bnim hic iyi degil analasmiyoruz merak ettim acaba sorunsuz analasabilen varmıdır?

34 Cevaplar

+3 oy
(12,264 puan) tarafından
Benim çok iyi sayılır Ufak tefek şeyleri saymazsak ama oda ben iyi olduğum için 

Ailem gibi davranıyorum 

Alt katta oruryirlar 

Kayinpederim le tartışmalar 2 gündür konuşmuyorlar mesela 

Dışarı çıkmış para bırakmamış 

Öğrenir öğrenmez eşime söyledim anne ne ne lazım da al suyu bitmiş ekmek yokmuş yumurta al dedim bu sadece biri bunun gibi bir sürü şey onları çok düşünüyorum 
(1 puan) tarafından
Ne guzel düşüncelisin bn sabrim taşınca iyi niyetli olamiyorum
(468 puan) tarafından
Seni artıladım güzel kalplim benim
(12,264 puan) tarafından
Sağol canım benim ❤️❤️❤️❤️ inan hep öyleyim ama  yeri geliyor hala da yaranamiyirum
Ama olsun benim de 3 erkek evladım var
-Reklam-
+1 oy
(163 puan) tarafından
Yoktur kesjn
(1 puan) tarafından
Bnde öyle düşünüyorum
+1 oy
tarafından
Görüşmüyorum kafam rahat
(1 puan) tarafından
Buda iyi keske bnde gorusemesem
+1 oy
tarafından
Benim köşe iğrenç ama burda bı sevdos var kaynanam da kaynanam der şimdi gelir :))
(1 puan) tarafından
Onu biliyorum zombi kaynana:))
+1 oy
tarafından
Gelinimizle çok iyi anlaşırız. Eşimin ailesiyle ben de eh iste diyelim mecburiyetten katlanıyoruz. Iyi anlasanlar mutlaka vardır 
(1 puan) tarafından
Varmis gercekten ;)
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Gayet iyi şükür ki

(1 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(586 puan) tarafından
Iyi çok şükür bazen kulağını sağır gözünü kör edeceksin kaynanam la hep bu şekilde anlaşırız bnm hatalarima o böyle yapar bende onun hatalarına öyle yaparım gül gibi geçinip gideriz fazla karışan bir tip değil Bnm ki zaten 
(1 puan) tarafından
İyimis keske bizimde oyle olsa ama kaynana yok bnde kayınpeder o cok zor biri
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Çok iyi anlaşırım kayinvalidemle birlikte 3 kişi ile aram açılmıştı şimdi onuda duzelttim ozellikle esimin kız kuzenlerinin arasindan kendi kuzenlerimden çok sevdiklerim vardir onlar olunca arkadasa ihtiyac duymuyorum hepimizin yaşlari yakin olduğu için esimin amcalari babasi halalari yengeleri felan çok sever çok değer verirler bana allah razi olsun bende onlara ayni o şekilde davranirim
(1 puan) tarafından
Ne mutlu sana canim
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Çoook şükür hamd olsun çokda seviliyorum bend seviyorum
(1 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(826 puan) tarafından
Bizde iyiyiz çok şükür 

Allah bozmasın maşallah diyim de 
(1 puan) tarafından
Maşallah diyelim bizde
0 oy
tarafından
Hiç bryle sorunum yoktu eltim var bı tane sürekli kendi basina küser surat aşar bende hiç konuşmayı tercih ediyorum onun dışında herkesle iyimdr
(1 puan) tarafından
İyimis
0 oy
(65 puan) tarafından
14 senelik evliyim 5 sene kaynanamla birlikte oturdum şimdide altlı üstlü oturuyoruz ilk 5 sene beraber otururken çok zitlasmalarimiz oldu ama kayinpederim arkamda büyük destekcim gelin olarak değil kızı olarak görür simdi de kaynanamla iyi anlaşırız sorunumuz yok şükür olsun örneğin mesela hamileyim canım balık istedi eşim evdeydi ama alt kata indim kayinoederime söyledim baba balik alsana dedim adam her çeşit balığı aldı geldi kaynanam pişirdi oturduk hep beraber yedik bazen duymamazlıktan geliceksin he he deyip geciceksin benim annem bana hep derdiki yaptığın bı saygisizlikta bizi düşün annesi babası ne biçim kız yetistirmis dedirtme derdi 5 sene çektim hep sustum ama biliyorumki aileme güzel anlatiliyorum bu beni gururlandırıyor 3 erkek evladım var ilerde bende kaynana olucam ne ekersen onu bicersin derler hep öyle düşünenler denim uzun oldu hakkinj helal edin
(1 puan) tarafından
Cok haklisin ama sabrımı tasirdiklarinda bn hic bisey düşünemiyorum
(65 puan) tarafından
Sağır ol gül geç bı zaman sonra onlarda öyle davranmaktan usaniyo çünkü karşısında ki onları umursamiyor sağır olmadigin sürece eşinle sorunun oluyo tümüyle icini kaynana falan dokemedigin için eşine patliyosin arada kalıyor
0 oy
(582 puan) tarafından
Görüşmüyorum. 
0 oy
tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi kafanın rahatlığı uzaklıktandir eminim yaklaşınca illa bi sorun çıkıyor 
0 oy
(299 puan) tarafından
Eşimin ailesi ile bir sıkıntım olmadı sadece kayınbabamı pek sevmem o kadar 
0 oy
tarafından
Baba tarafini tanimiyom ana tarafini tanimaz olaydim diyom sadece :)))) esim cok sukur iki tarafada benzemiyo 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Çok şükür iyi sıkıntı ypk
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Hamdolsun suana kadar bi sorun yasamadik canim. 4 tane gorumcem var 2 tanede kendi ablam var. Gorumce kelimesini mecbur kalmadikca kullanmam. Bi sevincim uzuntum olaa ilk en buyuk gorumcemi ararim. Kendi ablalarimdan onc3 aklima gelir. Hepsinden de Allah razi olsun. Kaynanamda ayni sekilde daha tek tartismamiz olmadi. Tabi biz ne kadar iyi gidersek gidelim karsi tarafta onemli. Rabbim iyi insanlarla karsilastirsin.
0 oy
(675 puan) tarafından
Çok iyi çok şükür 
0 oy
(118,970 puan) tarafından

Hic sorma bana bacim ;)

(2,575 puan) tarafından
İstemsizce gözüm seni aradı asddj:D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 561 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu