0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (1,012 puan) tarafından

Bilen bilir geçenlerde bi post açmıştım. Eşim biz evlenmeden önce karaciğer nakli olmuş. Başkasının karaciğerini aldığı için bağışıklığı yok denecek kadar az. Bi grip olsa atlatamıyor. Kardeşi ve babası ile iş yerleri vsr orda çalışıyorlar. Konyada virüsun aşırı artmsı ile ve akrabalarında virüs olmasından dolayı eşime gitme bir iki ay işe demiştim korkuyordum çünkü 6 aylık bebeğimle: ( buradakiler kayınvalider ile konuş anlayışls ksrşılsr şu bu denildi sağolsunlar. Bende gece mesaj attım ve kayınvalidem mesajıma cevap atma gereğinde dahi bulunmadı. Şuan eşim evde ama eminimki yarın gider. Çünkü karşıdan bi cevap gelmemesi beni o kadar üzdü ki. Ben 6 aylık bebeğimi düşünürken onlar nasıl olur da evladını düşünmezler :( eşimin hasta bir kişi olduğunu biliyorlar o kadar zorlu bir ameliyattan geçmiş ülkemizde bu ameliystı yapan yer bulamamışlsr ve en son sadece istsnbulda sadece özel memorial hastane yapabiliyormuş bu ameliystı ve o şartlarda ona yaptırmışlar. Ona rağmen neden bi mesaj dahi atmadılar bi tek cümle dahi denmedi hiç mi düşünülmüyor hadi bişey olursa diye kendileri o kadar aman bağışıklığı yok diye düşünür gibi yaparlarken demekki düşünmüyorlarmış :( eşim o kadar üzüldü ki hissettirmiyor ama anladjm ben .. Şimdi ne yapacağım resmen göz mü yumacağımda :(

4 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Belki gormediler bi sekilde arayip soyleyin canim 
(1,012 puan) tarafından
Gördü mesajı okudu canım. Kayınvalidemin teknoloji ile arası iyi yani görmedi yada okuyamamıştır gibi bişey durumu yok :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah iclerine evlat sevgisi versinn 
(1,012 puan) tarafından
Seviyor gibilerdi düşünğyor gibilerdi :( ama yapmacıktanmış :(
0 oy
(468 puan) tarafından
Canım bir arasaydın mesajla konuşulacak bir konu değil ki bu
(1,012 puan) tarafından
Eşim arattırmadı. Çünkü üzülüp ağlayacağımı aramın bu sebeple onlarla iyice bozulacağını anladı :( her şeyi geçtim neden 1 mesajıma cevap vermiyor. Hadi kendimi de geçiyim neden oğlunu arayıo bir şey demiyor. Lafa gelince aman şöyle yap aman böyle yap oğlumjn bağışıklığı düşük diyor
(468 puan) tarafından
Evet o konuda çok ayıp etmiş cevap vermeyerek.canım bu kadar kafaya takma her şey olacağına varır.bazı şeyler insanın elinde olmaz ne kadar uğraşsakta,allah her şeyin hayırlısını etsin.allah büyüktür bence bu kadar korkma allaha emanet et eşini dualarla uğurla onu, eşine de söyle her gün felak ve nas sürelerini okusun sende okuyup ona üfle...:))
(1,012 puan) tarafından
Okurum kuzum okumaz mıyım. Rabbim tüm sevdiklerimizi korusun
(468 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(10,372 puan) tarafından
Ah gülüm yazmasın ya bırak eşin gitmesin yine de elimde olsa ben yollamıycam eşimi her gün kaç veli ile muhatap oluyor dün biraz halsizlik vardı nasıl korktuk acaba diye 
(1,012 puan) tarafından
Çekiniyor eşim de işte .. Allahım şu zorlu günleri üzerimizden çeksin inşallah :(

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,337 göst.
0 oy
23 cevap 1,218 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 479 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu