0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Çocuklarınızı bnm kızım dha 1 yaşında fakat okul çağında olsaydı göndermezdim

11 Cevaplar

+2 oy
(3,740 puan) tarafından
Bunu bazı kişiler için diyorum çocuklarını markete AVM ye parka vs sokan kişiler okula göndermek istemiyor madem çocuğunu sakiniyosun neden oyle yerlere sokuyorsun
(1,092 puan) tarafından
Gün boyu maske ile durmaması için göndermiyor genelde göndermeyenler. Ayrıca küçükler maske kullanmayı bilmiyor sürekli elleri maskede ayrıca desenli olan maskeleri  değiştiren çocuklar da var
(3,740 puan) tarafından
Onun önlemleri elbet alınmıştir sınıflar kalabalık değil ve arada mesafe olacak oturmaları için sağlık ne kadar gerekliyse sartsa eğitim de şart hem nereye kadar göndermicekler bunların kocalari çalışıyor yada birileriyle görüsuyorlardir onlardan kapmiyacaklari ne malum canım işte
(1,092 puan) tarafından
Sorun gün boyu maske ile olması, koşması kendi verdiği havayı geri soluması ve çocukların maske kullanmayı bilmemesi
(3,740 puan) tarafından
Ogretmenler gösterirler elbet canım maske takmayı eğlenceli hale getirirler :) zaten çoğu oyunlar yasak herkes hakkında hayırlısı olsun inşallah
(3,456 puan) tarafından
Gün boyu dediğiniz 2.5 saat benm oglum gidicek 1. Sınıf beslenme yasak kantin kapalı sınıfta 5 çocuk olucak bence bı mahzuru yok dezenfektan maske vs olucak WC yede girmeyecek cook mecbur kalmazsa
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ben gönderirdim..bulaştıktan sonra her yerden bulaşır sen markete gidersin bir bakmışsın olmuşsun çocuğun da olmuş eee sen çocuğun eğitimini kısıtlayacaksın..mantıksız geliyor bana..nerden bulaşıcağı belli olmayan bir hastalık bu sadece okuldan bulaşmaz okul idareleri önlem alıyor ayrıca gün boyu da okulda kalmıyorlar haftada bir gün birkaç saat olcak 
+1 oy
tarafından
Benm komsularimn hiç biri gondermedi bende göndermem anasinifi venmki
+1 oy
tarafından
Bu süreçte gönderilmez çok tehlikeli
+1 oy
(80 puan) tarafından
Oglum 6 yasnda 1 yil erteliycem 
+1 oy
(778 puan) tarafından
Bnde göndermedim anasinifina seneye Allah büyük bu sene ortalığın düzeni yok gerçi seneye duzelirmi bilinmez ama 
+1 oy
tarafından
Kardeşim gidiyor 8. Sınıf 
+1 oy
(683 puan) tarafından
Bu yil 1e gidecek bugün öğretmen aradi gonderdim her yere çıkıyor okul da zorunlu gönderdim tabi ogretmenleride tedbirli maskeliler hayirlisi olsun inşallah
+1 oy
(3,741 puan) tarafından
1 , sinif olsa gonderirdim 
+1 oy
tarafından
Kızım 5.ci sınıfa geçti göndermedim çünkü 7  8 aydır evden çıkmadı kızım ve aylardır parklarda sokaklarda çocuklarını salan sorumsuz ailelerin çocuklarıyla aynı sınıfta bir araya gelmesi mantıksız bunlar çocuk elele tutuşur ellerini yüzüne gözüne vurur. Hiçbişey çocuğumun ve bizim sağlığımızdan daha önemli değil. 
(1,262 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum size benim oglumda çok arkadaşcıdır dayanamayıp sarılır yakınlaşır riske atamam evde 3 tane daha cocuk var oglum Bi hastalık getirse Allah korusun bunun geri dönüşü yok
(28 puan) tarafından
5.sınıflara zaten şuan okul yokki:)
tarafından
Aynen öyle canım benimde küçük bebeğim var Allah korusun eve hastalık gelse oda kapar bizde bu yüzden önceliğimiz sağlık olmalı zaten 2 günlük eğitimde verimli olmaz boşuna riske atmaya gerek yok..

Esesra hanımArtı okul var akşam öğretmen gruptan çocuklar yarın çantalarıyla gelsinler kitaplarda dağıtılacak demiş sizin kadar biliyordur öğretmen heralde :D
tarafından
Bazı yorumlara baktımda arkadaşlar o kadar emin şekilde önlemler alınmış işte öğretmenler maskeli demiş bir sınıfta 5 öğrenci var fln diye kendilerini çok iyi teselli ediyorlar halbuki geçen gün okula gittiğimizde 8ci sınıflar ders yapıyordu okul veli doluydu merdivenlere maske atmışlardı yani kimse kusura bakmasın o öğretmenler sürekli çocukları takip edip şuraya dokunma buraya elleme diyemez çocuk arkadaşının eline dokunur elini maskesine vurur al sana hastalık..
tarafından
Kuzum her okul aynı deyıl
Bugün eşımle kızımı götürdük
Okul bahçesi kapısında görevli var maskesiz almıyor bahçeye de
Girdik oğretmen kapıdan seslendi veliler bıle mesafeli durun
Okula zaten giremedik yasak kızımın ilk günüydü üzüldüm ama onların iyiliği için mecburuz
+1 oy
tarafından
Benımkı de 1  e  başladı gönderdim

Öğretmenler hepsı maskeli çok dikkat ediyorlar 

Velileri okula dahı sokmuyorlar 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 244 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Baldananne (287 puan) tarafından soruldu