+1 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Oğlum 2 gün kreşe gitti hastalandı mahvolduk 4 gün kustu salgın varmış çocuklar arasında üstüne bide covid bugün gidicek ama korka korka göndericem siz ne gibi önlemler alıyorsunuz hastalanmamaları için gerçi herşey Allahtan ama önce deveni bağla sonra tevekkül et demişler nelere dikkat ediyorsunuz okula gönderirken 

9 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim kızımda cuma başladı hastligi öksürük halsizlik vardı seside düştü dün yollamadim 3 günde ilackarla baya geçti bugün yolluyacam mecburuz Allah'a emanetler 
(337 puan) tarafından
Aynen öyle canım rabbimin hepimizin evlatlarını korusun inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kızım daha ana okuluna başlamadan önce ishal oldu ve kusması vardı. Doktor salgın var dedi. Yani evde otururken bile hastalanıyorsa okulda hayli hayli hastalanır. Öğretmenimiz çok ilgili sürekli ellerini yıkatıyor ve sınıfta maskeliler. Allah'ın izniyle birşey olmaz inşallah. Okulların kapanmasını da hiç istemiyorum. Çocuklar eğitimi en iyi okulda alıyorlar. Evde kala kala asosyal olacak çocuklar.
(337 puan) tarafından
O da doğru canım haklısın ama insan yinede korkuyor hepsi üst üste geldi çocuklarında dengesi bozuldu bizim çocukluğumuz nerde onlarınki nerde aklıma geldikçe çok üzülüyorum
(2,139 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında canım
(337 puan) tarafından
4 yaşında
(2,139 puan) tarafından
Eğer çok sık hastalanırsa göndermeyebilirsin canım. Seneye gider. Benim kızım 5 yaşında mecbur gönderiyorum. Seneye ilkokula başlayacak çünkü.
(337 puan) tarafından
Bidaha böyle olursa alıcsm kuzum aslında çok sık hastalanan bi çocuk değil ama bulaşmış artık gittiği yerde bi çocuk daha hastalanmış çünkü ondan önce tekrarlarsa bidahaki seneyi bekliycem
0 oy
(126 puan) tarafından
Korkuyorum tabiki ama mecbur okula gönderiyorum göndermek zorundayım 
(337 puan) tarafından
Bende korka korka göndericem bugün 4 gündür çok yıprandık ya kreşe göndermekle iyi mi ettim kötümü bilmiyorum yine hastalanırsa alıcam ama bu sefer bu sene çok fena hem covid hem başka başka salgınlar Allaha emanetler artık
(126 puan) tarafından
Katılıyorum size
0 oy
(2,340 puan) tarafından
İshal bulantı kusma öksürük 2~3 haftadır atlatamadı
(337 puan) tarafından
Çok kötü bişey ya geldi mi gitmek bilmiyor ne çektim kaç gündür çocuk eridi bitti gözümün önünde göndersem bi türlü göndermesem bi türlü
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim oğlum da kreşe gidiyor 2.gun hasta geldi oksuruk, burun tıkanıklığı, haksızlık iştahsızlık vardı

Prospan kullandık, burnunu yıkadım serum fizyolojik ile inanılmaz yardımcı oluyorg

3 ünde atlattı çok şukur kreşe başlayan her çocuk oranın mikrobuna alışana kadar grip gibi oluyor
(337 puan) tarafından
Öyledir kuzum ben bilmiyorum ilk defa gitti o da 2 gün gidebildi çocuk ondan sonra perişan olduk zaten az önce gönderdim ama bide bana sor
(5,132 puan) tarafından
Aynen ya kaç saat kalıyor oğlum atlattı çok şukur.
Doğal bir şurup yaptık evde bağışıklıgını güçlendirsin diye. Bal, küp küp zencefil limon karabiber biraz tarcın bunları bir kavanoza kur 8 saat beklesin doğal şurup oluyor
(337 puan) tarafından
Her kış yapıyorum canım yine yapıcam nasip olursa sabah 9 a doğru bi gidiyolar bidaha 6 da geliyor eve çok kalıyor orda
0 oy
tarafından
Benim oglumda çok kötü hastalandı istifar etti defalarca . Ama işte eğitim almak zorundalar Allah'ım korusun
(337 puan) tarafından
Orası öyle kuzum tabi Allaha emanetler artık
0 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızımda ana okuluna gidiyor. Çok çabuk hastalanan bir çocuk ve bugün biraz burnu akıyordu ilaç içirtip gönderdim ama, İNŞALLAH çabuk iyileşir 
(337 puan) tarafından
Anneler olarak hepimiz korku içindeyiz gerçekten Allaha emanetler artık bağışıklıklarını güçlendirmenin yollarına bakıcaz
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Tedbir elden takdir Allah'tan canım .gıda takviyeleri kullanıyorum bağışıklık yarı için çok şükür rabbim korusun yinede kolay hastalanmazlar elhamdülillah yediklerini dikkat ediyorum twmbihliuorum o şekilde 
(337 puan) tarafından
Bende bağışıklık kürleri yapıcam artık perişan olduk kaç gündür benim oğlumda çabuk hastalanmazdı bebekliğinden beri sayılıdır yani 4 yaşında ama olcak olan oluyo işte bi şekilde sen dikkat etsen karşıdaki dikkatsiz oluyor
(2,330 puan) tarafından
Aynen canım propolis kullan zaytin yaprağı ekstrati OMEGA 3 ,bal Karisimim var zencfil cerdecalli limonlu onda veririm o şekilde atlatırız
0 oy
(54 puan) tarafından
Benim oğlum da geçen ay kötü hastalandı doktor bağışıklığı düşük dedi micro glukan kids plus verdi bağışıklığı güçlendiriyomuş onun dışında beslenmesine çok dikkat ediyorum tabi sebze meyve ağırlıklı yedirmeye çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 472 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 197 göst.
5 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...