0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından

Eviniz nasıl eşyalar çoğunluk ıvır zıvır mı kalsın sonra kullanırım yoksa sade sadece yeterli şeyler mi var :)

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadelik en iyisi ya hatta o aldığım yemek takımları falan hala deli ediyo beni:) 
(830 puan) tarafından
Ayyy sorma kuzum ya bende keşke almasaydim diyorum öyle duruyor boş boş :)))
tarafından
Hele kristal takımları hala kutuda duruyo :)
(830 puan) tarafından
Boşuna para vermişiz valla :)))
tarafından
Ben onlara verdigim parayla ev doserdim ev :)buyuk esyalar benden :)
-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından

fazla gördüğümü elden çıkarıyorum şu anda vitrinlere kafayı taktım ama icinde ki takımlara gümüş lere kıyamıyorum :ermm:

(830 puan) tarafından
Temizlemesi zor oluyor kiz onların :)))
(3,274 puan) tarafından
sorma cnm yaa bakıyorum diyorum ki benim ne işime yarıyor şimdi bu toz tutmaktan başka diyorum evim de küçük kendi kendime sinir oluyorum baktikca :)))
0 oy
tarafından
Fazla hiçbişe yok çok şükür 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Evi toptan atasım var o kadar gereksiz şey almışım ki halbuki ben sadeliği seven insanım yemek masası vardı kocaman onu kaldırdık mesela dün teyzemin boş evi var oraya koyduk :ermm:

(830 puan) tarafından
Bende aldım valla yemek masası köşede duruyor boşuna para vermişiz ona da :D
(5,376 puan) tarafından
Evet ya şimdiki aklım olsa yemek masası almazdım 2 tane koltuk takımı aldım birini almazdım yemek takımını almazdım yani nerden baksan 7500 lira cepte kalırdı :D
(436 puan) tarafından
Yemek masası gerekli bence misafir gelince orda yemiyor musunuz
(5,376 puan) tarafından
Toplasan 3 kez anca yedik öyle kalabalık misafir olmuyo ki pek
tarafından
düzenlendi
Temizlik yaprken byagi temizlik yaptım bende bizim zamaninda yemek masaları büyüktü şimdiler gibi küçük değil ki orta sehpa kocamn biseydi yemek masasini orta sehpayi  sattım valla koyacak yerim yok  ikinci eşya alan yere evler küçük eşyalar buyuk
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Yeterlı seyler var ya cıdden iyi boyle :D fazla esya benı bogar

0 oy
(454 puan) tarafından
Kaçarak evlendim eşimin ailesi aldı herşeyi birde üstüne anneannem verdi bir sürü şey sofra bezlerim 10 tane bardaklarımda bi çok kaldırdım kullanmıyım sepetin içinde bir sürü kullanmadıgım tabak vs şeyler var 
0 oy
(468 puan) tarafından
Biz yeni evliyiz çok ıvır zıvır yok ama yine biraz var bi kaç yıl sonrayı düşünemiyorum.
(830 puan) tarafından
Çiçeği burnunda geliiiin :)))
Valla bende yemek takımını aldigima pişman oldum :D
(468 puan) tarafından
Benim bir yemek takımım ve bir kahvaltı takımım var mutfak olarak fazlam tok eksiğim var.mesela eşimin bir sürü tarihi kitapları var bazılarını okudum bazıları çok sıkıcı al götür diyorum.
0 oy
tarafından
Ben gereksiz herşeyi atarım hiç sevmiyorum lazım olur diye saklamayı
(830 puan) tarafından
Benim kafadan :)))
tarafından
İyidir bu kafa boşver az eşya az iş demek misal benim vitrinim falan yok sevmiyorum almadım
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ivır zıvır hiç sevmem az eşya çok huzur :D
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Fazla sey sevmem herseyden az ve oz olsun gerekli seyler olsun. 

0 oy
tarafından

Fazlalık yok 

Eksik coook
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben sadelikden yanayim ama annem ceyizime oyle seyler koymus ki bir yere sigdiramiyorum birde ben yatagimi bazasiz aldim dolabin ici komple ceyizlik seyler kiyafetlerim sigmiyo yeni eve tasininca ilk isim dolap almak olcak burda yerim yok :)
(21 puan) tarafından
Yatagini bazaya çevirsen daha mantıklı degil mi benimde yatagim bazasiz butun esyalar dolapta cok sıkıntılı bir durum
(2,241 puan) tarafından
onu da dusundum canim da bu evden cikicaz zaten kizimin odasi olursa dolabini biraz buyuk alirim hem onun esyalarini koyarim hem ortada kalanlari koyarim diye dusundum
(21 puan) tarafından
Tabi öyle olursa olur :)
0 oy
(10,298 puan) tarafından
Tekli bazam vardı sattım yorgan battaniye vs hep ayırdım verdim kapıcıya mutfağa gireyim orayı da haklıysam. İki bekar evinden kalan bir de çeyiz ev dolmuş taşmış sinir oluyorum fazla eşyaya
0 oy
tarafından

Çöpün kenarına bırakıyorum ihtiyacı olan alıyor o şekilde değerlendirmiş oluyorum :D

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Az eşya çok huzur diyenlerdenim lazım olmayan yada uzun süre kullanmiycam hiç birseyi almam çocuklarım içinde bu geçerli öyle mama yatagi bebeyatmaz oyun halısı babynest filan almadım 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Az eşya çok para çok gezme doyenlerdenim.evlenirken asla gereksiz birşey almadım hem salon takımı hem oturma odası olayına çok karşıyım ben nerde oturuyirsam misafir de orda oturmalı konsol gümüşlük asla almam eski babaanne tarzı şeyleri ben çalışan bir insanım nöbetten nöbete kosuyorum bide onların n temziligi var zaten de hiç zevkime uygun şeyler degil sadece mutfak için çok alışveriş yaparım yemeği severim farklı lezzetler yapmayı severim farklı tabakalrda sunum severim o yüzden alırım hevesimi alınca ihtiyacı olan birine veririm.yani eş eşyasına vereceğim parayı bol gezmek için harcarim yemek için harcarim bu hayat bir daha geri gelmeyecek eşya ile mutlu olunmuyor 
0 oy
(119,224 puan) tarafından
Hic fazla esyam yok ☺️
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Fazlalik yok ama ev kucuk sigamiorum fazlalik olaral gordgum ceyizimde yapilan yatak yorgan falan atasim var :ermm:

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Hepsini ihtiyacı olanlara vererek kurtuluyoruz, ya da çatıya atıyoruz. Ev aşırı kalabalık olunca ruhum daralıyor.
0 oy
tarafından
Fazlalığı hiç sevmem sade güzel hatta mutfak tezgahının üzeri boş severim eşya olunca pis sanki başka yerde görünce sevip evimde sevemeyenlerdenim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 121 göst.
22 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde SnurT (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 58 göst.