0 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
Bebeğim için anı olsun istiyorum 250 TL kayıt ücreti alıyorlar kararsız kaldım ne yapsam param bosuna giderse diye  korkuyorum 

14 Cevaplar

+4 oy
(1,071 puan) tarafından
Neden bebeğin ajansta sergilensin ki.  Kendi çektigin fotoğrafları videoları en güzel anılar değil mi zaten.
(651 puan) tarafından
İçimi okumuşsun zaten günumüzde her evde kameralı telefon var
(788 puan) tarafından
Kız bu önceki post
-Reklam-
+1 oy
(38 puan) tarafından

Neden böyle bi şey istiyorsun ki 

+1 oy
(5,489 puan) tarafından
Pandemi ortamında bebeğinizi ajansa kaydettirmek mi, siz cidden o bebekleri sevdiğinize emin misiniz, burda çoğu nazar değmesin diye fotoğraf bile paylaşmıyor. O bebeklere yazık, soğukta sıcakta o kadar saat bekltolar, kim bilir kimlerin kollarında. Pis mi temiz mi, saatlerce bi sahne için uğraşıyorlar, yapmacık insanların arasında. Aman uzak olsun
(230 puan) tarafından
Kaydettirince hemen çağırıyor lar mı sanki de böle yazabiliyorsunuz ayrıca bebeğime olan sevgimi sorgulamak size mi düştü hanımefendi
(5,489 puan) tarafından
Hemen çağırmalayabilirler evet ama bu o çocuğun çağrıldığı zaman setlerde rezillik çekmeyeceği anlamına gelmez.
tarafından
Herkesin kendi evladı o evladını emin ol senden daha çok düşünüyordur kimsenin annelik sevgisi de ölçülmez onun çocuğunu ondan daha çok sen düşünemezsin
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Ajanslar para almaz,size para verir yani kisacasi para alanlar dolandirici
0 oy
tarafından
Googleden o ajansın yorumlarına bakmamı öneririm para isteyenlerin genelinde paran posa gidiyo
0 oy
(49,795 puan) tarafından
kendin csk resimlerini onlarda ani olarak kaliyor zaten ajans hic dusunmedim dusunmemde
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ajans falan hiç düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
bence kaydettir. lcw nın tüm mağazalarında çocuk mankenler var. bir sürü para kazanıyorlar. hem ilerde üniversite masrafı için de birikimi olur
(11,201 puan) tarafından
tarafından
ben çocuğunu sosyal medyada kullansın demiyorum ki bilindik büyük markalar var
(11,201 puan) tarafından
E ajanstaki resimler nerelere gidiyor oradaki insanlar ne biliyomuyuz. Lsw mesela birsuru cocuk var kendi sayfasinda internet siyesinde paylastigi. Hepimiz ulasabiliyoruz resimelrine
tarafından
e çocukları öldürelim o zaman. parka çıkınca da insanlar görüyor.
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Nazardan öldüremem cocugumu anısı batsın
0 oy
(651 puan) tarafından
Bi arkadaşım kaydettirdi lcw reklamı için aranmış tabi kocasının hiç haberi yok aranında çok mutlu olmuş kocasının mutlu olacağını düşünmüş söyleyince adamda şu tepkiyi vermiş acından öldün müde bu yola başvurdun çocuğu oynatan reklamda alacan para buna mı kaldin gibi şeyler demişti 1 yıl falan oldu tam aklıma gelmiyo ama büyük olaylar yaşadılar
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben kızımı yazdırmıştım 2019 sonu 2020 başı gibi.
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Güvenmeyin böyle yerlere ya çocuğunuza yazık 
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Sadece fotoğraflar degil yorumların da dark web'e uygunsuz sitelere düşüyor ben dark web'e girdim normal birkaç yorum yapmışım çıplak adamların olduğu bir siteye düşmüş dedim bu yorumlarla bu resimler ne alaka üstelik öyle sitelerden hiçbir şey silemiyorsunuz kesinlikle kendi fotolarinizi bebeginizin fotolarini buraya olsun ya da facebook instagram hiçbir yere atmayin bu internetin karanlik yüzü de var (dark web) siz kendi hesabima atiyorum dersiniz ama internete yüklüyorsunuz yüklediğiniz gibi dark web'e düşer.Allahtan ben ne kendimin ne de bebelerimin resimlerini atmadım.Yorumlarıma hep dikkat ederim ama normal yorum bile dark web'de uygunsuz yerlere düşüyor çok dikkat edelim.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Pedofilinin, her türlü sapkinligin aleni bile yapıldığı su donemde bir insan neden çocuğunu sergilemek ister ki şu kafayı asla anlamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 209 göst.
22 Haziran 2022 Moda kategorisinde Birdilektut (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,896 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 747 göst.