0 oy
202 göst.
Moda kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar bebeği için cast ajansa başvuran ya da götüren var mı ? Ben öylesine başvuru yapmıştım iki defa aradılar gelin diye ama gidip gitmemekte kararsızım. Güvenilir mi bilmiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy götürme yazık ya nazar değer bebeğe. Hem çoğu fotoğraf çekimi yapıp para alıp sonra aramıyormus. Ayrıca o çocuk ilerde isteyecek mi acaba onun üzerinden para kazanmani.
(1,270 puan) tarafından
O olayı sordum para istiyormussunuz dedim hayır kesinlikle yok cast ajans değiliz yapım şirketiyz direk yapımcılar ve oyuncu koçları goruscek dedi. Ama eşim de pek istemiyor goturmek
tarafından
Götürme kesinlikle. Dijital baba miydi neydi ismi tam hatirlayamadim , Instagram'da sayfa var takip et çocuklarınızin resmini videosunu sosyal medyada paylaşmayın diyor . Çok kötü yerlerde kullanıyorlarmus Allah korusun. Boşver
-Reklam-
0 oy
(540 puan) tarafından
Bebeğimi değil de eşim lisedeyken arkadaşları ile başvuru yapmış kabul edilmiş aradan kaç yıl geçti hâlâ arıyorlar gelin diye ama güvenilir diye biliyorum 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
:) Eşe dosta göstermeye korkuyorum bebeğimi, ne zaman bi kalabalığa girsek bi haller oluyor çocuğa. Güvenirliğini o aşansla çalışanlar bilir ancak. İnstangramda filan bulabilirsin sanırm, burda bu soruya pek cevap gelmiyor. 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Asla götürmem bir çocuğumun üzerinden para kazanmam bu bence bir çocuk istismarına giriyor 2 öyle yerler genelde dolandırıcı oluyor senden fotoğraf çekimi falan yaptırıyor para istiyor sonra da bir daha aramıyor
0 oy
(866 puan) tarafından
Bnde söylesine başvurma 2 kere aradılar geln diye burda açtım post herkez dolandırıcılar diyince kayt yapmadım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
0 oy
15 cevap 301 göst.
0 oy
10 cevap 122 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,972 puan) tarafından soruldu

377,030 soru

11,283,402 cevap

34,685 kullanıcı

...